وگا در هدف اغلب

Category: آرکانساس Comments: No comments

آمادگی رالی: بهترین در غرب سری برجسته تمام وقت بهترین بازیکنان در غرب آرکانزاس به عنوان انتخاب شده توسط Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

خوزه وگا بود کمی حیرت زده کرد زمانی که او نه تنها اسپرینگدیل بالا را پسران تیم فوتبال به عنوان یک دانشجوی سال اول اما او به دست آورده یک نقطه برای بازی با تیم اول دانشگاه یا دانشکده Bulldogs که در آن سال.

“من که قرار بود برای آن” وگا گفت. “من می دانستم که اگر من کار قرار دهید من می خواهم در این تیم اما من فکر نمی کنم در مورد اینکه در تیم اول. اما به دلیل کار سخت من وجود دارد.”

وگا به دنبال جای پای خود را پسر عموی نلسون Dc — یکی دیگر از بازیکن فوتبال در اسپرینگدیل — سپس او پیشی گرفته و آنها را. او به پایان رسید با 74 گل و 25 پاس گل خود را در طول چهار سال با Bulldogs از 2016-19 و دربسته در محیط آن با کمک اسپرینگدیل کسب یک کلاس 6A قهرمانی کشور در سال 2019.

او به دست آورده همه افتخارات دولت سه برابر و او تنها سوم پسران بازیکن فوتبال در آرکانزاس به نام Gatorade بازیکن سال در back-to-back فصل (2018-19).

“خوزه بود شبیه به نلسون در برخی از راه” اسپرینگدیل مربی D. J. Beeler گفت. “او برای من به عنوان یک دانشجوی سال اول و بازی هر بازی تمام چهار سال و من به یاد داشته باشید او را از دست رفته یک بازی و یا از دست رفته یک شروع است. اما او یک نوع متفاوت از بازیکن.

“برای من خوزه بود یک گلزن که در آن نلسون شد یک میدان به طور کلی و کسی من می خواستم برای به دست آوردن توپ آغاز شده از پشت و مجموعه ای از تن برای ما. ما با اتکا بر خوزه را به پایان برساند برای ما و او یک نیروی غیر قابل توقف.”

وگا آغاز شد و حد عالی رساندن مهارت های خود را در سن 3 در حالی که او هنوز هم زندگی می کردند در السالوادور که در آن او بیشتر با بازی در برابر بازیکنان مسن. او سپس با انتقال به اسپرینگدیل منطقه زمانی که او 13 بود که او بعد از شروع بازی برای Bulldogs و شش گل به ثمر رساند او در سال اول, از جمله یکی در برابر اسپرینگدیل Har-Ber است که به کمک اسپرینگدیل رسیدن به کلاس 7A قهرمانی کشور مطابقت.

این “نیروی غیر قابل توقف” در وگا شروع به ظهور در زمانی که او به ثمر رساند 14 اهداف به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او به دنبال آن است که با 30 اهداف خود junior فصل و 24 بیشتر به عنوان یک عضو ارشد در حالی که برخورد با دو و سه تیم از تیم مخالف.

“هر بار که او توپ روی پای خود را در هر نقطه در اطراف هدف او یک تهدید” Beeler گفت. “اگر از شما خواسته مربیان دیگر در این کنفرانس در حالی که او در حال بازی او به خصوص دو فصل آن زمان همه چیز شما می توانید انجام دهید برای او کم کردن سرعت یا متوقف کردن او را.

“و در بسیاری از موارد, آن کار نمی کند.”

و آن کار نمی کند در موارد متعدد. وگا به ثمر رساند اهداف متعدد 10 بار از جمله پنج کلاه کلاهبرداری در سال سوم خود را به عنوان او اسپرینگدیل رفت 19-2-1 و به حالت نیمه نهایی. The Bulldogs سپس رفت 19-2 و شکست نخورده برابر در دولت تیم در وگا ارشد نجومی از جمله 3-0 پیروزی بر برایانت برای کلاس 6A قهرمانی کشور.

“گاهی اوقات بازیکنان در تیم های دیگر خواهد بود کشیدن در باد” وگا گفت. “آنها پاره پاره پیراهن من یک بار دیگر تیم تا به حال سه بازیکن دفاع از من. بنابراین هر بار که من می توانید توپ را در حال حاضر سه نفر از بچه ها به من. آن را در زمان سخت بود اما من موفق به دریافت آن از طریق.

“این بیشتر در مورد ذهن من در این زمینه است. من همیشه فکر کردن در مورد آنچه که در آینده گام بعدی تصویب و یا بعد از بازی و صحبت کردن به هم تیمی های من در مورد آن. آن را در مورد رفتن به جلو, اما اگر ما نمی تواند جلو ما را با توپ و صبر داشته باشید و اجازه ندهید چیزهای دیوانه.”

وگا همچنان به دنبال پسر عموی خود را قدم به قدم این روزها اما در مد های مختلف. او با بازی در پاییز گذشته در شهرستان نیوشو (کن.) کالج, که در آن Dc قبلا انجام شده و در حال حاضر به عنوان تیم دستیار مربی است.

در یک نگاه

خوزه وگا

مدرسه اسپرینگدیل بالا

اعتبار چهار سال استارت برای Bulldogs که به ثمر رساند 74 اهداف و ثبت 25 کمک برای Bulldogs. … سه بار همه-دولت مجری و فقط در سوم شخص برای تبدیل شدن به یک دو بار Gatorade پسران, فوتبال, بازیکن سال در آرکانزاس است. … کمک اسپرینگدیل رفتن 19-2-1 سال سوم خود را زمانی که او به ثمر رساند 30 اهداف the Bulldogs رفت 19-2 سال آخر خود را و برنده دولت عنوان شده است. … دو-پسر عموی اولین نلسون Dc, Springdale, اولین Gatorade بازیکن سال. … شرکت پخش در شهرستان نیوشو (کن.) کالج, که در آن Dc است که دستیار مربی است. این چیزی است که او گفت: “نلسون واقعا به من انگیزه. ما را از رفتن به پارک ها و اجرا و او همیشه به من بگویید که فوتبال در دبیرستان متفاوت خواهد بود. من نیاز به آماده برای همه چیز. او به من کمک کرد از طریق همکاری با من. قبل از دبیرستان من را نگران ساخت ، من فقط بازی های برگزار شده اما او شروع به من گفتن آنچه که من نیاز به انجام موفق باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>