Ventec زندگی و سیستم های جنرال موتورز و شریک برای تولید انبوه مراقبت ويژه هواکش در پاسخ به COVID-19 همه گیر

Category: وب وایر Comments: No comments

Ventec زندگی Systems امروز اعلام کرد جنرال موتورز خواهد ساخت VOCSN مراقبت ويژه هواکش در جنرال موتورز است Kokomo Indiana تسهیلات ساخت با FDA-پاک فن های برنامه ریزی شده به کشتی به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. این تلاش این است که در علاوه بر این به Ventec در نظر گرفتن مراحل تهاجمی به سطح شیب دار تا تولید خود را در مرکز تولید در بوتهل واشنگتن.

در تمام تولید کنندگان وجود دارد جهانی backorder مراقبت ويژه هواکش قادر به پشتیبانی از بیماران مبتلا به مبارزه COVID-19. این شرکت در حال اضافه کردن هزاران نفر از واحد جدید با ظرفیت یک به طور قابل توجهی گسترش زنجیره تامین قادر به پشتیبانی از حجم بالا تولید. جنرال موتورز در حال کمک منابع خود را در هزینه.

جنرال موتورز نیز شروع به تولید FDA-پاکسازی سطح 1 فولاد ماسک در وارن میشیگان, تسهیلات ساخت. تولید هفته آغاز خواهد شد و ظرف مدت دو هفته به سطح شیب دار تا 50000 ماسک هر روز با پتانسیل افزایش به 100.000 دلار در هر روز است.

مراقبت های ویژه هواکش

“این همکاری منحصر به فرد ترکیبی از Ventec تنفسی مراقبت تخصص با جنرال موتورز تولید ممکن است به تولید پیچیده و با کیفیت بالا و مراقبت ويژه هواکش گفت:” کریس Kiple مدیر عامل شرکت Ventec زندگی سیستم. “این بیماری همه گیر بی سابقه است و بنابراین این پاسخ با حمایت از جنرال موتورز و تامین کنندگان خود را. بهداشت حرفه ای در خط مقدم سزاوار بهترین ابزار برای درمان بیماران و دقت ويژه هواکش مانند VOCSN آنچه لازم است برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

Ventec و جنرال موتورز در حال کار در سراسر ساعت برای پاسخگویی به نیاز فوری برای بیشتر هواکش. تلاش برای راه اندازی قطعه سازی و ظرفیت تولید در GM Kokomo تسهیلات در حال حاضر در جریان تولید Ventec مهم مراقبت از ونتیلاتور, VOCSN. بسته به نیاز دولت فدرال Ventec و جنرال موتورز در حال آماده تحویل اولین هواکش ماه آینده و تا سطح شیب دار به یک به ظرفیت تولید بیش از 10 ، 000 مراقبت ويژه هواکش در هر ماه با زیرساخت و توانایی به مقیاس بیشتر است.

“ما با افتخار ایستاده با دیگر شرکت های آمریکایی و ما کارکنان ماهر برای پاسخگویی به نیازهای این جهانی همه گیر گفت:” ماری بارا GM رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “این مشارکت بسیج GM سازمانی و جهانی ما عرضه پایه برای حمایت از Ventec و این تیم در حال کار با هم با شور و شوق و تعهد. من افتخار می کنم از این همکاری به عنوان ما با هم کار کنند برای رسیدگی فوری و صرفه جویی در زندگی نیاز دارد.”

جنرال موتورز را اعزام حدود 1,000 کارگران آمریکایی برای تولید در مقیاس مراقبت ويژه هواکش بلافاصله. کار با UAW GM آورده بازگشت کارکنان از جنرال موتورز است Kokomo و ماریون امکانات.

پس جمعه, مارس 20 Ventec و جنرال موتورز و تیم های سراسر, ساخت, مهندسی, خرید قانونی و دیگران شده اند به گونه ای خستگی ناپذیر و یکپارچه با هم کار برای ایجاد و پیاده سازی یک برنامه به صورت فوری مقیاس تولید مراقبت ويژه هواکش. این Ventec و GM عرضه جهانی پایه توسعه منابع برنامه ریزی برای بیش از 700 فرد قطعات مورد نیاز برای ساخت تا 200,000 VOCSN.

“جنرال موتورز است که در این موقعیت برای کمک به ساخت هواکش به دلیل عملکرد قابل توجه جنرال موتورز و Ventec جهانی عرضه پایه” اضافه شده بارا. “ما مشترک تیم های منتقل شده کوه برای پیدا کردن راه حل های واقعی برای صرفه جویی در زندگی و مبارزه با این بیماری همه گیر.”

این Ventec زندگی سیستم تیم دارای یک تاریخچه از بیمار محور طراحی که شامل بیش از 18 مراقبت-تغییر دستگاه تنفسی و بیش از 40 اختراع ثبت شده است. Ventec پیشرو محصول VOCSN است و تنها چند منظوره ونتیلاتور و FDA پاک در سال 2017. VOCSN یکپارچه ادغام پنج دستگاه جداگانه از جمله مراقبت ويژه ونتیلاتور اکسیژن و متمرکز کننده سرفه کمک مکش و نبولایزر به یک دستگاه قابل حمل. VOCSN فراهم می کند تهاجمی و غیر تهاجمی تهویه در سراسر مجموعه ای جامع از حالت ها و تنظیمات در طول مراقبت پیوسته از بیمارستان به خانه است.

GM Kokomo تسهیلات پشتیبانی از تولید دقیق قطعات و حدود 2.6 میلیون فوت مربع واقع در بیش از 270 هکتار است.

این مشارکت جهانی ترکیبی از تجربه و تخصص در تولید با کیفیت و یک تعهد مشترک به ایمنی را به متخصصان پزشکی و بیماران دسترسی به صرفه جویی در زندگی و فن آوری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

سطح 1 فولاد ماسک

در یک جداگانه تلاش جنرال موتورز در حال گسترش است پشتیبانی از تجهیزات پزشکی تولید به طور موقت تبدیل آن وارن میشیگان گیاه برای ساخت سطح 1 فولاد ماسک. تولید هفته آغاز خواهد شد و ظرف مدت دو هفته به سطح شیب دار تا 50000 ماسک هر روز با پتانسیل افزایش به 100.000 دلار در هر روز است. روزانه ماسک تولید را تحت تاثیر قرار می شود در دسترس بودن مواد برای ساخت ماسک.

لازم ماشین آلات تحویل داده خواهد شد به وارن گیاه جمعه صبح و تولید ماسک هفته آغاز خواهد شد.

این کارمند-led ابتکار ایجاد شد, برنامه ریزی و مصوب در حدود 48 ساعت و شامل جنرال موتورز سنتی عرضه پایه به عنوان به خوبی به عنوان جدید مشارکت خاص به دستگاه های پزشکی میباشد. جنرال موتورز خواهد بود و همکاری با دولت های محلی و تولید کنندگان به توزیع ماسک.

Ventec زندگی سیستم است تعریف جدیدی تنفسی مراقبت برای بهبود نتایج بیمار و کاهش مراقب چالش ها از بیمارستان به خانه. Ventec پیشرو محصول VOCSN است و تنها چند منظوره ونتيلاتور که یکپارچه ادغام پنج دستگاه – انتقادی مراقبت از ونتیلاتور, 6 L/min معادل متمرکز کننده اکسیژن لمس دکمه سرفه کمک به بیمارستان درجه مکش و عملکرد بالا و نبولایزر – به یکی یکپارچه سیستم تنفسی است که بسیار سبک وزن و تلفن همراه. VOCSN به طور کامل قابل تنظیم برای دیدار با نیازهای بیمار برای کودکان و بیماران. اطلاعات بیشتر در VentecLife.com و اتصال با Ventec در Facebook و LinkedIn YouTube, Twitter و Instagram.

جنرال موتورز (NYSE:GM) است که یک شرکت جهانی متعهد به ارائه امن تر و بهتر و پایدار تر راه برای مردم در اطراف. جنرال موتورز شرکت های تابعه آن و آن با سرمایه گذاری مشترک سازمان فروش وسایل نقلیه تحت Chevrolet Buick GMC Cadillac, Holden Baojun و Wuling مارک. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن از جمله o’reilly strata یک رهبر جهانی در ایمنی خودرو و سرویس های امنیتی و Maven آن شخصی تحرک نام تجاری را می توان در یافت http://www.gm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>