Verizon حمل و نقل 800 گیگابیت در ثانیه داده ها در سراسر یک تک موج در فیبر

Category: وب وایر Comments: No comments

Verizon همراه با Ciena و شبکه های درخت عرعر را به تازگی به اتمام آزمون در ورایزون زنده شبکه فیبر به حرکت 800 گیگابیت در ثانیه داده ها را در یک طول موج است. 5G وعده فروزان سریع گیگابیت سرعت فوق العاده پایین و تک رقمی میلی ثانیه تاخیر و بزرگ مقیاس پذیری. از آن خواهد شد قادر به اتصال میلیاردها دستگاه ها و حرکت ترابایت اطلاعات جدید و هیجان انگیز را هرگز قبل دیده می شود از موارد استفاده از جمله تصویری, جریان, واقعیت مجازی, محاسبات ابری و یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است. به حرکت می کند که مقدار داده های Verizon مهندسین پیشبرد اتصال لایه فیبر نیز هست.

“در گذشته ما نیاز به ترکیب چندین طول موج برای رسیدن به 800 گیگابیت در ثانیه ظرفیت” گفت: Kevin N. Smith, معاونت فناوری و برنامه ریزی برای ورایزون. “در حال حاضر با جدید اپتیک پیکربندی از Ciena و درخت عرعر شبکه ما شبکه فیبر ما در حال پیشرفت ما اتصال لایه فیبر به آماده شدن برای انفجار اطلاعات ما می دانیم که خواهد آمد همراه با 5G را فرآیندی تاثیر بر صنایع و مصرف کنندگان است. و تنها ارائه دهنده در صنعت با آن ظرفیت را در یک طول موج اجازه می دهد تا ما را به ارائه خدمات در هزینه بسیار پایین تر در هر بیت.”

محاکمه جزئیات

این دادگاه موفق در ورایزون زنده شبکه فیبر نشان داد قابلیت همکاری تجهیزات از تامین کنندگان مختلف و قابلیت چهار تخته معمولی ظرفیت انجام شده بر روی یک طول موج است. آزمون ترافیک منتقل شد بین دو درخت عرعر شبکه QFX 5220 بسته سیستم عامل در سراسر دو Ciena 6500 سیستم عامل طراحی شده توسط WaveLogic 5 افراطی (WL5e) منسجم اپتیک.

استفاده از این جدید منسجم اپتیک و تجهیزات از Ciena و Juniper Networks نشان دادن تکامل به یک نرم افزار محور و خودکار شبکه با استفاده از ظرفیت 200Gbps به 800Gbps در هر طول موج اجازه می دهد Verizon برای به حداکثر رساندن بازده با قابلیت بهینه سازی ظرفیت برای هر فاصله و تنظیم به غیر قابل پیش بینی خواسته های ترافیک به صورت پویا به نیازهای مشتری.

“800G ممکن است امروز با ما WaveLogic 5 شدید تکنولوژی و این زنده شبکه آزمایشی قابل توجه است زیرا نشان می دهد پیشرفت ظرفیت و بازده گفت:” اسکات McFeely معاون ارشد رئیس جمهور از جهانی محصولات و خدمات برای Ciena. “برنامه ریزی 200Gbps-800Gbps انتقال اجازه خواهد داد که Verizon به طور موثر پاسخ به نوسان خواسته های کاربر را با ایجاد یک نرم افزار مبتنی بر برنامه ریزی و بسیار مقیاس پذیر شبکه است.”

“به عنوان ترافیک شبکه همچنان به رشد به شدت رانده تصویری و جدید دیگر 5G با استفاده از موارد ضروری برای ارتباطات ارائه دهندگان خدمات و زیرساخت های فروشندگان به کار از نزدیک با هم برای سریع نوآوری است. جدید 400GbE بسته روتر و 800G منسجم نوری سیستم های کمک رانندگی کردن هزینه در هر بیت با بهبود مقیاس و تراکم. ما هیجان زده به نقش بازی کرده اند در این دادگاه موفق و نگاه به جلو به کمک به ارائه جدید با پهنای باند بالا در خدمات به کاربران نهایی.” – سالی Bament, معاون رئیس جمهور, Cloud & ارائه دهنده خدمات بازاریابی شبکه های درخت عرعر

Verizon آغاز خواهد شد استقرار این نوری پیکربندی در شبکه فیبر در نیمه دوم سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>