اسپرینگدیل — ارتش ملی Guardsmen از باتری B, 1st Battalion از 142 میدان توپخانه واحد سمت چپ اسپرینگدیل در روز پس از روز شکرگزاری در سال 1990 برای انجام وظیفه در عملیات طوفان صحرا.

سی سال بعد ریچارد بومن یک جانباز از گروه می خواهد دوباره به افتخار کسانی که مردان.

بومن صحبت کرد قبل از کمیته های شورای شهر در روز سه شنبه در مورد نصب پلاک در پارک شهر. بومن را با چاد ولف مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش برای پیدا کردن یک محل در یکی از اسپرینگدیل پارک.

بانوان کمکی واحد در سال 1991 ساخته پلاک با نام 80-به علاوه سربازان در واحد. پلاک نمایش داده شد بر روی یک سنگ بنای خارج از اسپرینگدیل گارد ملی اسلحه خانه که در آن واحد ارسال شده است.

این اسپرینگدیل اسلحه خانه بود و در میان 200 در کشور بسته به پیشنهاد سال 2005 پایه واقعیت و بسته شدن کمیسیون. زراد خانه در حال حاضر خانه های 100 سابق زندانیان در کار انتشار مرکز آرکانزاس بخش از اصلاح.

“من تعقیب کردن آن” بومن گفت: پلاک. “آنها تا به حال به آن را هنگامی که دولت در زمان بیش از زراد خانه. کسی تا به حال ذخیره شده در یک گنجه.”

پلاک 36 اینچ قد بلند و 2 1/2 فوت عرض بومن گفت.

بومن در این نشست نشان داد, خشن, طرح نمایش پلاک شبیه به یک ایستگاه فرعی ثبت نام. او گفت که او فکر می کند او می تواند بیشتر مواد اهدا کرد.

واحد سرنشین دار و پشتیبانی از چهار خمپاره انداز اسلحه.

آنها به خانه آمد در ماه مه سال 1991 بومن گفت و چند تن از اعضا با هم یک بار در ماه او گفت:. اما در مورد پنج تن از این سربازان کشته شده اند در چند سال گذشته است.

بومن امیدوار به دریافت پلاک بر روی صفحه نمایش ، او را درگیر در برنامه ریزی یک رویداد در روز شنبه پس از شکرگزاری به مناسبت سالگرد.

NW اخبار 02/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im