قربانی اوت تیراندازی در ال پاسو خارج می میرد

Category: آرکانساس Comments: No comments

EL PASO, تگزاس — یک مرد به ضرب گلوله در Aug. 3 هدف حمله اسپانیایی ها در ال پاسو خارج درگذشت پس از ماه در بیمارستان افزایش شمار تلفات ناشی از این حمله به 23 با توجه به یک بیمارستان رسمی.

“پس از نزدیک به نه ماه مبارزه با قلب ما سنگین به ما گزارش Guillermo ‘یادداشت’ گارسیا گذشته ما باقی مانده بیمار تحت درمان از ال پاسو, تیراندازی, در گذشت” گفت: دل سل مرکز پزشکی مدیر عامل دیوید Shimp.

گارسیا و همسرش, جسیکا کوکا گارسیا, شد, جمع آوری کمک برای جوان تیم فوتبال در خارج از پارکینگ که مظنون مسلح آتش گشودند که صبح روز شنبه.

گارسیا جان سالم به در با همسر خود که دچار زخم پا اما بهبود یافت. یک هفته پس از تیراندازی از او از صندلی چرخدار خود را به یک سخنرانی در سراسر جاده از زندان شهرستان که در آن مشکوک تیرانداز برگزار شد.

“نژاد پرستی چیزی است که من همیشه می خواستم به فکر می کنم وجود نداشت. بدیهی است که آن را ندارد,” او گفت:.

مظنون 21 ساله دالاس-منطقه مرد پاتریک Crusius باقی می ماند در همان زندان و در انتظار محاکمه است. دولت دادستان متهم او را با قتل و به دنبال مجازات اعدام و دادستان فدرال متهم او را با جرایم ناشی از نفرت.

پلیس گفت که آنها دستگیر Crusius نزدیکی تیراندازی او پس از تسلیم به ماموران دادند هدف قرار دادن “مکزیکی.” آنها همچنین نسبت به او چهار صفحه نژادپرستانه درد دل که تقبیح یک اسپانیایی “تهاجم” از تگزاس و ایالات متحده و به نام های قومی و تبعیض نژادی.

تیراندازی شد بزرگترین حمله تروریستی اسپانیایی ها در تاریخ مدرن و گسترش ترس در سراسر جامعه اسپانیایی زبان است.

در پی حمله, El Paso, پلیس گفت: Walmart قبلا استخدام مسلح کردن وظیفه افسران پلیس برای محافظت فروشگاه های بزرگتر اما حذف آنها را در برخی از نقطه.

این گارسیا خانواده پیوست تعدادی از قربانیان است که شکایت خارج شده و بیش از عدم امنیت در شنبه مشغول خرید روز که حدود 3000 نفر در فروشگاه. طرح دعوی در دادگاه در حال انجام است.

پس از حمله بنتون ویل-بر اساس شرکت اضافه مسلح و غیر مسلح و ماموران به تمام فروشگاه های خود را. آن را نیز متوقف فروش اسلحه و کوتاه-بشکه تفنگ مهمات.

فروشگاه که در آن تیراندازی صورت گرفت بازگشایی در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>