قربانی botched حمله پلیس نیک Dimopoulos شکایت

Category: کیو نیوز Comments: No comments

Nik Dimopoulos های ویکتوریا مرد به اشتباه دستگیر شده و به طور جدی مجروح در bungled حمله پلیس در, عجیب و غریب, کتابفروشی, خرگوش های صحرایی و کفتار است شکایت کرد برای جبران خسارت.

ممکن است آخرین رویدادهای پروموتر خواب در یک آپارتمان در کتابفروشی در Fitzroy زمانی که او شنیده مزاحمان صدای.

تبلیغات

ناشناخته به Dimopoulos این مزاحمان بودند Victoria Police مهم Incident Response Team. ماموران با هجوم به اشتباه در صفحه اصلی در حالی که جستجو برای یک مجرم مسلح.

ترس از حمله به خانه و یا ضد همجنس حمله Dimopoulos سعی به فرار به خیابان خارج است. اما در طول مبارزه خشونت آمیز خود را شانه کشیده بود از خود سوکت و چند بازو استخوان شکسته.

در حال حاضر Dimopoulos است که تحت پیگرد دولت به دنبال خسارت برای حمله به باتری و حبس نادرست.

در کت و شلوار مدنی مرد نیز ادعا ویکتوریا پلیس “موفق به قبولی در نظر گرفتن” خود ایمنی و یا به درستی آموزش و یا نظارت بر افسران.

در مارس مستقل مبتنی بر گسترده مبارزه با فساد کمیسیون (IBAC) اداره پلیس بود نه استفاده از نیروی بیش از حد در حالی که دستگیری Dimopoulos.

اما IBAC پیدا نکرد که آقای Dimopoulos حقوق بشر نهفته بودند.

“افسران درگیر در این حادثه نه به عنوان منشور حقوق بشر و مسئولیت های آنها را ملزم توصیه او از دلیل بازداشت او را آگاه از حقوق خود و یا رسما آزادی او از زندان” این حکم اعلام کرد.

Nik Dimopoulos ‘می ترسید او را به مرگ در حادثه

در آن زمان نیک Dimopoulos ادعا کرد که او فرار کرد چرا که پلیس هرگز خود را شناسایی و از او می ترسید او خواهد مرد.

“من نمی شناسایی هر گونه مواجه است. افکار من رفت از یک شکست به یک گروه از افراد عمدا در اینجا به در آمده و احتمالا کشتن ما,” او گفت: سال گذشته است.

به عنوان یک نتیجه از آسیب Dimopoulos تا به حال چندین عمل جراحی برای بازگرداندن جنبش در بازوی خود را و هنوز هم نیاز روزانه فیزیوتراپی. ویکتوریا پلیس کمک کرده است تا برای پرداخت هزینه های درمانی خود را.

ویکتوریا پلیس نیست و اظهار نظر در مورد دلیل این موضوع این است که قبل از دادگاه.

پس از حادثه, Victoria Police دستیار کمیسر لوقا کورنلیوس عذر خواهی کرد به نمایندگی از نیروی انتظامی.

تبلیغات

“پلیس پر این یکی تا حضور ما در این ملک یک اشتباه بود,” او گفت:.

“این بسیار برای ما روشن است که [Dimopoulos’ صدمات] بسیار جدی است. کسانی که صدمات تقاضا توضیح.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>