راز ویکتوریا شکایت شهرستان صاحبخانه بیش از $938,000 در اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

راز ویکتوریا و شرکت مادر آن L مارک suing صاحبخانه از فروشگاه گل سرسبد خود را در میدان هرالد با این استدلال که این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده است آن را غیر ممکن است برای ادامه پرداخت تقریبا 1 میلیون دلار در اجاره در هر ماه.

این شهر صنعت خرده فروشی شده است “خرد” و “برای همیشه لطفا برای تغییر” از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صادر اقامت-صفحه اصلی سفارش در ماه مارس است که بسته شده اما ضروری کسب و کار, راز ویکتوریا گفت: در طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در دادگاه های ایالتی. این شرکت صرف $938,000 هر ماه در آن Midtown فروشگاه در برادوی و غرب 34 سنت فروشگاه به طور معمول می شود از 2 میلیون بازدید کننده در هر سال است.

Coronavirus خاموش شدن ناگهانی شدید و طولانی مدت از حد نرمال downswings در اقتصاد زیر خرده فروش گفت. در آن طرح دعوی در دادگاه در برابر صاحبخانه هرالد میدان صاحب است که متعلق به SL, سبز, victoria’s Secret خواسته یک قاضی به فسخ آن در سال 2001 به اجاره برای فروشگاه.


“هدف از مناقصه و یک اجاره ماهانه از $937,734 یا بیشتر به کار یک فروشگاه خرده فروشی به طور کامل نا امید زمانی که فروشگاه نمی تواند باز” راز ویکتوریا گفت: در شکایت است. “که منظور نیز نا امید زمانی که موضوع فروشگاه می توانید برای باز کردن در تنها یک حاشیه ظرفیت و یا زمانی که مشتریان بیش از حد ترس از عمیق بیماری و احتمال مرگ به سرمایه گذاری برای خرید لباس زیر زنانه و یا سایر وسایل شخصی.”

SL سبز گفت: این “چند روش برای تسلیم بخشی از اجاره” در هرالد مربع ملک.

“به جای این بزرگ ملی عموم معامله کنگلومرا است بهره برداری از سلامت فعلی و بحران اقتصادی برای خود به دست آوردن مالی به جای آن افتخار قراردادی اجاره تعهدات—همه در هزینه املاک و مستغلات محلی پایه های مالیاتی و مالی سلامت از شهر نیویورک” SL سبز وکیل استفان مایستر در بیانیه ای گفت.

تنش ها شده اند ramping تا در میان زمینداران و خرده فروشان در این شهر است. ده ها تن از ملی مستاجران از دست رفته پرداخت اجاره بها پس از فروش کاهش یافت. به طور پیش فرض اعلامیه ها ستون. در همان زمان صاحبخانه به طور فزاینده ای نقدی crunched خود را پرداخت آینده با توجه به وام دهندگان.

“خرده فروشان به طور فزاینده ای نگران و خواستار بیشتر می گوید:” تام Mullaney مدیر عامل تجدید ساختار در جونز لانگ LaSalle. “گرفتن تمام این تمرینات انجام شده بین موجر و مستاجر است برای رفتن به روی حیله و تزویر.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>