خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران انتظار می رود که برای خرید 55 درصد از راز ویکتوریا.

عکس: آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

L Brands , Inc. در نزدیکی یک معامله به فروش کنترل از راز ویکتوریا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت در یک معامله که ارزش لباس زیر زنانه نام تجاری در حدود 1.1 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

چنار همکاران انتظار می رود که برای خرید 55 درصد از راز ویکتوریا و تلاش کسب و کار خصوصی مردم گفت. L مارک انتظار می رود که به نگه داشتن 45 درصد سهام این شرکت جدا خواهد شد که شامل صورتی زنجیره ای. پس از ریختن چند علامت های تجاری در سال های اخیر, L مارک’ عملیات خواهد بود به کاهش در حال اجرا Bath & Body Works زنجیره ای.

لسلی Wexner, بحرانزده میلیاردر که اجرای خرده فروشی شرکت برای بیش از 50 سال را از نقش خود به عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره به مردم گفت. او انتظار می رود در ل مارک های هیئت مدیره و حفظ سهام در هر دو شرکت گفتند. او در حال حاضر دارای حدود 17 درصد از L مارک های سهام.

یک معامله می تواند اعلام کرد به محض این که پنج شنبه این افراد گفت. وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش داد که L مارک بود و در مذاکرات با چنار و که آقای Wexner بود و در بحث ها به کنار به عنوان رئیس اجرایی این شرکت است.

یک 1.1 میلیارد دلار ارزیابی خواهد علامت سقوط شدید برای یک کسب و کار است که در عمل صدها نفر از فروشگاه های بالا پروفایل supermodels مانند تایرا و Gisele Bündchen و تولید حدود 7 میلیارد دلار در فروش سالانه خود در آخر سال مالی.

L Brands روز چهارشنبه با ارزش بازار حدود 7 میلیارد دلار از 29 میلیارد در اوج خود در سال 2015. کلمبوس, اوهایو, شرکت حدود 5.5 میلیارد دلار در بدهی خالص خواهد بود که حفظ L مارک های مردم گفت.

چنار شرکای scooped تا چندین مشکل مارک های پوشاک و آجر و ملات های زنجیره ای از جمله محدود موضوع داغ نه غرب و اساسی می باشد. آن را خرید 51 درصد از سهام خود در یک پوشاک و کسب و کار از L برندها در سال 2011—سال چنار تشکیل شده بود—و خریداری مانده در سال 2015.

لسلی Wexner که اجرای خرده فروشی شرکت برای بیش از 50 سال را از نقش خود به عنوان مدیر عامل و رئیس L مارک.

عکس: فرد Squillante/The Columbus Dispatch/آسوشیتد پرس

آقای Wexner, 82 ساله که ساخته شده Abercrombie & Fitch, محدود و راز ویکتوریا به زنجیره ای ملی خواهد بود توزیع بیش از این کار این است که کشش خود را برای کسب و کار خرده فروشی و در زندگی خصوصی خود. سهام در L مارک های سقوط کرده در میان فازها و کاهش فروش در راز ویکتوریا و آقای Wexner آمده است تحت بررسی برای روابط نزدیک به جفری اپستاین دیرین خود را مدیریت پول.

آقای Wexner گفت و ابراز تاسف خود را از درگیری با آقای اپستاین و که او نمی دانست که در مورد اتهام رفتار مجرمانه. او همچنین گفت که او قطع روابط با سرمایه بیش از یک دهه پیش. آقای اپستاین مجرم شناخته شد در تابستان گذشته در فدرال جنس قاچاق اتهامات ناشی از اتهام طرح به بهره برداری از دختران زیر سن قانونی. درگذشت او در مرداد ماه در حالی که در شهر نیویورک در زندان در انتظار محاکمه است.

راز ویکتوریا با تاکید بر سوپر “فرشتگان” با پوشیدن خالی بند به مدت طولانی تحت سلطه ایالات متحده با لباس زیر, بازار اما تلاش کرده است در سال های اخیر با کاهش فروش. آن را از دست داده است برخی از زنان به تازه بدوران رسیده مارک های که ترویج آسایش و فراگیر. در سال گذشته victoria’s Secret لغو آن تلویزیونی مد نشان می دهد و بعد گفت: دیرین معمار آن آشکارا سکسی, بازاریابی, ادوارد Razek, بود ترک.

در سال گذشته نیویورک فعال صندوق های تامینی Barington سرمایه گروه LP ساخته شده است یک خطر کوچک در ل برندها و خواست این شرکت با در نظر گرفتن تقسیم سرعت در حال رشد Bath & Body Works زنجیره ای از راز ویکتوریا. L مارک های اضافه شده جدید برای مدیران و امضا توافق نامه با Barington به این صندوق به عنوان یک مشاور ویژه.

در نه ماه منتهی به نوامبر. 2, Bath & Body Works اختصاص حدود 3 میلیارد دلار از این شرکت $8.2 میلیارد دلار از درآمد. حمام و بدن با این نسخهها کار درآمد افزایش 12% در آن دوره از یک سال پیش در حالی که بقیه از درآمد این شرکت کاهش یافته است.

راز ویکتوریا شد یک نیروگاه بزرگ, خرده فروش با تشکر از دیدگاه مدیران در شرکت مادر آن است. اما در میان تغییر سلیقه مصرف کننده, آزار و اذیت جنسی اتهامات و روابط جفری اپستاین در حال حاضر تحت بررسی یک بار یاد تجاری انبار شده است غلت و آن را نشانه های آن ممکن است به دنبال یک خریدار. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به Khadeeja صفدر در khadeeja.safdar@wsj.com و کارا در لمباردو cara.lombardo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im