تصویری: سفید باس runnin’ وحشی

Category: آرکانساس Comments: No comments

سفید باس حکومت رودخانه ها جای شب بسر بردن در آوریل هنگامی که این سخت مبارزه با ماهی تخم ریزی خود را اجرا کنید تا شاخه های فرعی اوزارک دریاچه ها.

ماهیگیران تفننی رول از فرش خوش آمدید, انتظار در قایق در ساحل برای باس. کوچکتر نر ماهی نشان می دهد تا برای اولین بار پس از بزرگتر زن باس سفید است که تخم بر روی شن shoals.

قرمز کردن

سفید باس خوب کرایه میز. Filets سفید باس و باس striped شامل یک نوار نازک از گوشت قرمز که دارای طعم قوی. اکثر ماهیگیران تفننی حذف این گوشت قرمز زمانی که آنها پاک خود را گرفتن. به سادگی اجرای یک چاقوی تیز فقط زیر بالای یک فیله به دور برش گوشت قرمز است.

منبع: گزارش کارکنان

سفید و جنگ عقاب رودخانه دیدن جوخه های از ماهیگیران که سفید باس مهاجرت از حد از دریاچه تا این دو شاخه های فرعی. ماهیگیران تفننی جمع زیر سد بیش از حد و همچنین برای رهگیری سفید باس شنا کردن از جدول راک دریاچه.

[نمی بینم تصویری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای.]

چگونه سفید ماهیگیری باس این بهار ؟ بهترین راه برای پیدا کردن است برای گرفتن یک قطب ماهیگیری و رفتن. که سنج یک کوارتت از ماهیگیران تفننی استفاده می شود مارس 27 جمع آوری در بانک ها از جنگ عقاب ماهی سفید باس.

بکی Roark از فایت و پسرش, لوقا, 11, قرار دادن میله و lures های خود را به قایق و buckled زندگی خود کت. آلن مطلوب از راجرز و ماهیگیری دوستان همین بارگذاری دنده به 17 فوت مربع-استرن آلومینیوم قایق رانی.

بالا و پایین رودخانه بانک غلاف از ماهیگیران تفننی بازیگران lures و یا استفاده minnows تحت bobber. در حال حاضر و پس از آن یک میله به رقص و دیگری سفید باس رفت و در stringer یا به کولر.

بنابراین فراوان این باس سفید در حد دریاچه که هیچ حد روزانه و یا محدودیت اندازه در آنها بیش از حد و یا شاخه های فرعی آن. ماهیگیران تفننی ممکن است نگه داشتن همه باس سفید مراقبت از آنها برای تمیز کردن.

این مه سفر در اوایل باس سفید اجرا شود. ماهیگیری بود آهسته به نمایشگاه با چهار باس سفید از رودخانه پایین دست از تاریخی جنگ عقاب پل. ماهیگیران تفننی در ساحل نشان داد گروه ما stringers با حدود همین تعداد ماهی.

ابتلا است بدون شک بهبود یافته به عنوان تقویم ها بدبختانه به ماه آوریل است. فرد Sutton یک رنجر در هابز دولت پارک-منطقه حفاظت و زندگی در نزدیکی War Eagle River. ساتون گزارش دیدن چندین سنگین stringers از خوب به اندازه سفید باس این ماه است.

نر ماهی معمولا وزن کمتر از یک پوند. زن باس سفید ممکن است به وزن 1 تا 2 پوند یا بزرگتر.

مایک مک براید از وینسلو ماهی سفید رودخانه در منطقه پل دوقلو در گوشن. او نرخ باس سفید اجرا سفید رودخانه 5 در مقیاس 10.

“این آب است یا بیش از حد بالا یا بیش از حد گل آلود” مک براید گفت. “آنها در حال ابتلا به آنها را بهترین در آلاباما چاه.”

آلاباما دکل شبیه یک مدرسه threadfin shad که اصلی علوفه برای همه بازی بیش از حد ماهی در دریاچه. دکل نیز به نام چتر دکل به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک چتر باز و بدون پارچه. یک پلاستیک نرم فرفری-دم گراب متصل به انتهای هر یک از صحبت در نتیجه شباهت از یک shad مدرسه.

بیشتر از هر فریب است که شبیه به یک shad یا ماهی قنات است به احتمال زیاد برای به دست آوردن کمی. لوقا و مادر خود را از بازیگران نرم پلاستیکی روشن المللی Fishie lures باس سفید. مطلوب تصمیم گرفتند برای Kastmaster قاشق. دوستان خود را برگزار امید به انواع مختلف اردک ماهی و بازیگران chartreuse لنگ طعمه اما گرفتار یک خوب به اندازه سفید باس با آن است.

پارو در زیر جنگ عقاب زیبا bluffs با serviceberry و redbud درختان در شکوفه بود به عنوان لذت بخش به عنوان صید گاه به گاه ماهی. یک پرده از آب چکیده از یک لبه از سنگ ایجاد رودخانه موسیقی هنگامی که قطرات ضربه زدن به جریان.

“این مثل این است که کشورهای عضو اکو تور” Roark گفت: آرامش در کایاک نزدیکی سمفونی.

رودخانه muddier از گروه ترجیح داده است. Roark و لوقا صید رودخانه دو هفته قبل از آن و آن را حتی muddier از مه و باران.

مطلوب این است که یک بازنشسته بیش از حد دریاچه پارک رنجر و سوال لوقا بر روی رودخانه حیات وحش.

“چه پرنده است؟” مطلوب گفت: با اشاره به کرکس. “آیا این یک کرکس یا ترکیه کرکس. چگونه می توانم به شما بگویم؟”

بعد سه نفر از لاک پشت های sunned در ورود به سیستم.

“آیا لاک پشت ها و خزندگان و یا دوزیستان?” خزندگان و حتی اگر برخی از لاک پشت ها زندگی می کنند و یا در نزدیکی آب.

برای یک دختر 11 ساله لوقا کاملا چاشنی ماهی گیر. ماهی قزل آلا ماهیگیری مورد علاقه خود را. او گرفتار یک 4-پوند ماهی قزل آلای رنگین کمان در خشک اجرای نهر در نزدیکی دریاچه Norfork سد یک جریان است که تنها جوانان مجاز به ماهی.

زمانی که او پس از باس سفید لوقا مورد علاقه فریب است Rooster دم اما او گفت: روشن المللی Fishie است دیگر خود را مورد علاقه. برای او ماهیگیری نیست, همه چیز در مورد ماهی.

“من دوست دارم با بهره گیری از زمان در خارج و به شما پاداش دریافت صید ماهی,” او گفت:.

بکی Roark از فایت اراضی مارس 27 سال 2020 یک جنگ عقاب رودخانه سفید باس. ناهنجاری های که تقلید minnows خوب است به استفاده از. کوچک crawdads یا minnows خوب طعمه زنده است. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر putthoff می)

لوقا گیج و مادر بکی Roark, کروز جنگ عقاب رودخانه در مارس 27 سال 2020 در جستجوی باس سفید. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر putthoff می)

لوقا می شود کایاک خود آماده مارس 27 سال 2020 برای ماهیگیری. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر putthoff می)

ورزش در 04/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>