مردم روستا در پاسخ به تهمت ورود به رالی ‘Macho Man’

Category: کیو نیوز Comments: No comments

مردم روستا می گویند موسیقی خود را است “فراگیر” و آنها لازم نیست که یک مشکل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گی سرود “مرد ماچو” در یک تجمع.

این گروه صحبت کرد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وارد یک رالی در هند به آهنگ در کنار هند رهبر ناسیونالیست Narendra Modi, در اوایل این هفته.

تبلیغات

اما مردم روستا گفت: با وجود یک “آبگیری” فن درخواست آنها نمی خواهد سعی کنید برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از انجام این کار.

“ما را دریافت درخواست های متعدد خواستار آن است که ما در جلوگیری و یا ممنوعیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از ترانه های ما به خصوص ‘YMCA’ و ‘Macho Man’,” دیسکو گروه در بیانیه ای گفت.

“[پس از] آخرین استفاده از ‘Macho Man’ ما در هند هولناک بود و دیگر نمی تواند سکوت کند.

“[تهمت] باقی مانده است احترام در استفاده او از ما آهنگ ها و عبور از خط.

“اگر او و یا هر نامزد دیگر به استفاده از هر یک از آهنگ ها در یک شیوه ای است که نشان می دهد ما تایید شده و یا در آگهی های تبلیغاتی که عبور از خط.

“مانند میلیون ها نفر از مردم روستا طرفداران در سراسر جهان رئیس جمهور و حامیان او نشان داده اند واقعی برای موسیقی ما است.

“موسیقی ما فراگیر… هر کس حق دارد برای انجام YMCA رقص بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی آنان است.

“ما قطعا نمی تایید خود را با استفاده از به عنوان ما می خواهم ترجیح می دهند موسیقی ما نگه داشته و از سیاست است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هولناک LGBTIQ حقوق ثبت. دولت را مورد حمله و تضعیف LGBTIQ جامعه در بهداشت و درمان, استخدام, خرده فروشی, آموزش نظامی و مناطق دیگر.

دیگران را ممنوع مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از موسیقی خود را

اما گروههای دیگر باید به دنبال متوقف کردن تهمت استفاده از موسیقی در کمپین بلیزرز.

گروه راک کوئین در سال گذشته دستور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف یک ویدیو با استفاده از آهنگ خود را “We Will Rock You”.

تبلیغات

“صرف نظر از ما نظرات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پلت فرم آن همواره در برابر سیاست ما اجازه می دهد تا ملکه موسیقی به عنوان یک سیاسی مبارزات ابزار” گیتاریست برایان مارس گفت.

“موسیقی ما مظهر رویاهای خود ما و باورهای اما آن را برای همه کسانی که مراقبت به گوش دادن و لذت بردن است.”

در اوایل این ماه Cher خواست صورتی به بازنویسی او 2006 سیاسی آهنگ “عزیز آقای رئیس جمهور” به انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>