ویرجینیا شهرستان حذف 176 ساله, برده, حراج بلوک

Category: آرکانساس Comments: No comments

FREDERICKSBURG, Va. — یک 176-سال-قدیمی حراج بلوک حذف شده است از یک ویرجینیا, شهرستان, مرکز شهر.

800 پوند سنگ کشیده شد از زمین در فردریکسبورگ گوشه خیابان اوایل جمعه پس از حذف به تعویق افتاد برای ماه توسط دعاوی و coronavirus همه گیر رایگان لنس-Star گزارش شده است.

از اب و هوای سنگ بود با اسپری گرافیتی دو بار و شعارهای “حرکت بلوک” شنیده می شد این هفته در محلی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس مسئولان شهرستان گفت: در بیانیه ای اعلام حذف.

اعتراضات بخشی از جنبش در سراسر کشور که موجب مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد برای هوا.

محلی فصل NAACP به نام برای سنگ حذف در سال 2017 گفت: این یک یادگاری از “یک زمان از نفرت و تخریب” بود که اجازه داده شود در یک شاهراه اصلی در این شهرستان است.

در 2019 در شورای شهر رای به نفع آن حذف و جابجایی به منطقه فردریکسبورگ موزه و یک قاضی را تایید کرد که تصمیم گیری در ماه فوریه پس از دو کسب و کار در نزدیکی حراج بلوک شکایت کرد برای جلوگیری از جابجایی.

این روند برگزار شد تا پس از یکی از کسب و کارهای تجاری ساختمان مالک خواسته ویرجینیا دیوان عالی کشور به بار حذف در حالی که تصمیم او بود که دادگاه تجدید نظر این روزنامه است.

این موزه در حال حاضر برنامه ای برای نمایش knee-high سنگ در نمایشگاه chronicling “جنبش از برده داری به موفقیت های محلی آفریقایی جامعه” به نیزه رایگان-ستاره گفت. کارکنان همچنین قصد دارد به ویژگی های تظاهرات اخیر در این نمایشگاه با توجه به این موزه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>