ویرجینیا به Crowdfund هزینه برای تخم مرغ دهنده برای شروع خانواده اش –

Category: وب وایر Comments: No comments

اغلب تک اواسط سن افرادی که می خواهید برای یک خانواده از خود چهره این واقعیت است که آنها به احتمال زیاد به حل و فصل کردن و شروع یک خانواده, یک توصیه – آیا نمی دهد تا امید. یک گزینه این است که به آنچه که یکی در شمال ویرجینیا مرد تصمیم به انجام; پیدا کردن یک تخم مرغ دهنده و دنبال رحم جایگزین. این چیزی است که اتفاق افتاده است به کارل آرنولد 53 ساله ویرجینیا که مانند بسیاری دیگر همیشه می خواستم به یک پدر و مادر به فرزند. اما کارل گذاشته از مشاغل متعدد و دچار یک رابطه تیره و تار بین او و نامزد خود را. از رکود اقتصادی سال 2009 و 2010 ساخته شده بدتر برای کارل پرتاب یک آچار در برنامه های خود را به حل و فصل کردن و یک کودک.
 
در طول این سالها او ناموفق بوده است در پیدا کردن یک شریک رمانتیک و به دنبال راه های مختلف از جمله وب سایت های دوستیابی. در حال اجرا خارج از زمان کارل متوجه شدم که حاملگی رحم جایگزین است که به احتمال زیاد خود را تنها گزینه تبدیل شدن به یک پدر. با امید بالا, کارل معتقد است که ایجاد و ساخت یک خانواده است که قطعا یکی از مهم ترین چیزهایی که او می تواند انجام دهد در زندگی خود. برای انجام این کار کارل امید اهدا کنندگان مانند شما خواهد شد کمک به صندوق هزینه های لازم را پرداخت و نسبت به تخم مرغ های عرضه شده توسط و تخم مرغ کمک کننده و کمک کارل شروع یک خانواده. تامین تخم مرغ دهنده یک گام مهم اما آن است که تنها یکی از بسیاری از مراحل مورد نیاز از جمله تامین خدمات حاملگی حامل که به نوبه خود حمل نوزاد تا تولد.
 
کارل را آغاز کرده است GoFundMe کمپین و درخواست برای کمک های مالی از هزاران نفر از مردم سخاوتمند مثل شما که درک و درک معنای خانواده و اتصال است. کمک های مالی می تواند از طریق خود سایت شخصی karlwantsababy.com و یا کمک مالی به طور مستقیم از خود GoFundMe صفحه. در Karl خود عبارت “با سخاوت از یک تخم مرغ دهنده رویاهای من از یک خانواده می تواند به حقیقت می پیوندند”. کارل است که به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک پدر و او نمی تواند آن را بدون کمک شما.
 
هزینه معمولی برای یک تخم مرغ کمک کننده برای رحم جایگزین را می توان در اطراف $8,900 به $12,000 این را شامل نمی شود 2500 دلار از هزینه های دولت. این می تواند شامل هزینه های چنین برای امتحانات پزشکی, ژنتیک, آزمایش FSH و AMH برای اندازه فولیکول برای مثال. کارل در تلاش است به منظور بالا بردن $11,400 از طریق crowdfunding است که آسان نیست برای رسیدن به بدون تماس در سخاوت و مهربانی از افرادی که مایل به کمک به جمع آوری پول و این رویا از پدر بودن به حقیقت برای او.
 
تخم مرغ اهدا کنندگان سخاوتمند هستند و به مردم با این حال در این مرحله می افزاید: کل هزینه برای جانشین و کارل ندارد منابع مالی به یک کودک را در این جهان در خود دارد. بنابراین او برای درخواست کمک برخی از دوستان و بستگان و crowdfund جامعه است. بنابراین اگر شما فکر می کنم که عشق چیزی است که واقعا باعث می شود یک خانواده, لطفا برای حمایت از کارل در سفر خود و کمک به او را تبدیل به یک پدر با اهدای امروز.
 
برای Crowdfunding کمک های مالی:
https://karlwantsababy.com/egg-donor
https://www.gofundme.com/f/help-raise-egg-donor-funds-to-start-a-family
 
###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>