ویرجینیا حذف مؤتلفه آثار تاریخی از دولت کاپیتول

RICHMOND, Va. — ویرجینیا حذف کرده و از آن یاد کاپیتول دولت از رکود و تندیس تجلیل مؤتلفه ژنرال ها و مقامات. که شامل یک مجسمه برنزی از ژنرال رابرت E. Lee قرار گرفته و در همان نقطه ای که او ایستاده بود به عهده دولت و نیروهای مسلح در جنگ داخلی نزدیک به 160 سال پیش.

آنها آخرین مؤتلفه نمادها به حذف و یا بازنشسته در این هفته پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس این کشور در جنبش اعتراضی.

ویرجینیا مجلس آیلین فیلر-ذرت یک دموکرات بی سر و صدا به دستور لی مجسمه و رکود از ژنرال J. E. B. استوارت استون وال جکسون رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس و دیگران از حذف تاریخی خانه های قدیمی اتاق. یک حرکت خدمه مشغول به کار را از طریق شب پنج شنبه — با دقت از بین بردن آثار تاریخی و پلاک و بارگذاری آنها را به یک کامیون و مصرف آنها را به مکانی نامعلوم.

مخفیکاری رویکرد جلوگیری از امکان اعتراض یا طرح دعوی در دادگاه برای حفظ آثار تاریخی در محل, اما ممکن است بی درنگ انتقاد که این آثار منتقل شدند بدون بحث عمومی است.

“ویرجینیا که به داستان است که بسیار فراتر از ستایش کنفدراسیون و آن شرکت کنندگان” فیلر-ذرت در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر زمان برای فراهم کردن زمینه به ما کاپیتول به راستی بگویید مشترک المنافع را در کل تاریخ است.”

طراحی شده توسط توماس جفرسون, the Virginia state Capitol اولین بار است که دولت و کنگره به باز پس از انقلاب آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و به عنوان کنفدراسیون کنگره در بسیاری از جنگ های داخلی.

فیلر-ذرت حرکت به حذف مؤتلفه ژنرال می آید چند هفته پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دستور حذف های مختلف لی بنای تاریخی — 21-پا برنز سوارکاری مجسمه سازی در ریچموند بنای تاریخی خیابان.

طرح دعوی در دادگاه است و تاخیر در آن مجسمه را حذف اما دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی در خیابان — یک بار یکی از برجسته ترین مجموعه از مراسم تجلیل کنفدراسیون در کشور — در حال حاضر پایین آمده است. و در اوایل این هفته ایالات متحده آمریکا مجلس به تصویب یک لایحه برای حذف مجسمه ژنرال رابرت E. Lee و دیگر رهبران مؤتلفه از کنگره. این لایحه چشم انداز در سنا نامشخص است.

در ویرجینیا خانه های قدیمی مجلسی بود که در آن قانونگذاران برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که کنگره افتتاح شد در سال 1788 و مورد استفاده قرار گرفت که خانه را محل ملاقات برای بیش از 100 سال قبل از ساختمان کاپیتول گسترش یافت. آن است که در حال حاضر مورد استفاده برای اهداف رسمی در زمانی که قوه مقننه در دیدار.

اتاق سابقه طولانی و متنوع — سپس-رئیس دادگستری دیوان عالی کشور جان مارشال ریاست بیش از یک محاکمه وجود دارد که معاون رئیس جمهور سابق Aaron Burr متهم به خیانت — اما خیلی از پیکرنگاری در اتاق اختصاص داده شده است به Confederates.

ویرجینیا نمایندگان رای دادند در اتاق به جدایی از این اتحادیه در ماه آوریل سال 1861. چند روز بعد لی وارد اتاق را رسمی دستور دولت نظامی.

“اعتماد به خداوند متعال تصویب وجدان و کمک هموطنان من, من خودم اختصاص به خدمت من مادری دولت که از طرف تنهایی من همیشه دوباره قرعه کشی من شمشیر” لی گفت: با توجه به کتیبه ای که بر روی مجسمه.

هفت سال بعد و پس از جنوب از دست داد جنگ آن بود همان اتاق که در آن یک قانون اساسی جدید کنوانسیون ملاقات کرد که شامل سیاه, نمایندگان برای اولین بار.

مانند بسیاری از مؤتلفه آثار بسیاری از کسانی که به تازگی حذف شده از ویرجینیا کنگره بنا دهه پس از جنگ داخلی. آنها راه اندازی شده و ساخته شده در طول Jim Crow عصر زمانی که ایالات متحده تحمیل جدید تفکیک قوانین و در “از دست داد علت” جنبش مورخان و دیگران سعی در به تصویر کشیدن جنوبی شورش به عنوان یک مبارزه برای دفاع از دولت حقوق نه برده داری.

لی مجسمه تصویب شد و در سال 1928 با کمک آن رژیم صهیونیستی است. هری برد که بعدها به رهبری دولت را گسترده مقاومت به نژادی یکپارچه مدارس. آن $25,000 قیمت (حدود 370,000 در حال حاضر) پرداخت شده توسط دولت کمکهای مالی و اهدای نوع از مجسمه ساز است.

رکود دیویس و الکساندر Stephens, معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون اهدا شد به ویرجینیا در دهه 1950 توسط, می سی سی پی و گرجستان است.

فیلر-ذرت نیز اعلام کرد او را منصوب دلم. Delores McQuinn منجر به یک جدید گروه مشورتی به توصیه سخنران در “آینده ممکن است اقدامات” از دیگر آثار تاریخی توسط کنترل خانه.

ویرجینیا قانونی سیاه پارلمانی رئیس دلم. لمانت Bagby مورد ستایش قرار داد, آثار,’ حذف و گفت: “بازدید کننده از سراسر جهان شده اند با استقبال این تحمیل نماد خیانت و سفید برتری برای بیش از حد طولانی است.”

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت تاد گیلبرت با اشاره به لی مجسمه بود “تاریخی نشانگر” و تمسخر فیلر-ذرت تعهد به گفتن دولت تاریخ است.

“یکی دیگر از واقعیت تاریخی است که ساختمان کاپیتول خود را به عنوان متفق کنگره یک واقعیت است که باید بدون شک نیروی بلندگو جدید گروه مشاوره توصیه می شود که آن را با خاک یکسان به زمین” گیلبرت در بیانیه ای گفت.

این مؤتلفه بناهای تاریخی هستند که نه تنها مراسم تجلیل از از دست دادن باعث می شود در داخل و اطراف پایتخت یک ساختمان ساخته شده با کار برده که در آن تقریبا هر پرتره حلق آویز بر روی دیوار است که از یک مرد سفید پوست.

یک مجسمه بزرگ از برد های قوس segregationist نشسته در کنگره مربع و دو پرتره قطع برجسته در کنگره.

در خانه اتاق به طور مستقیم در پشت در آن خانه سخنرانان ریاست یک پلاک تجلیل Nathaniel Bacon. او ثروتمند بود کسیکه در تاسیس مستعمرهای که منجر به شکست شورش در 1670s که هدف از جمله نامحدود کشتار سرخپوستان و تصرف از اراضی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma