مجازی اجازه می دهد تا ملاقات مهم خانواده اتصال در طول همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Covid-19 به ویژه بی رحمانه بیماری به دلیل آن نیروهای مردم را به رنج می برند در انزوا.

“بدون بازدید” سیاست در حالی که لازم است برای همه گیر کنترل ترک بیماران برای مقابله با اثرات فیزیکی از ویروس و خود را ترس و غم و اندوه بدون لمس شفا یا تسکین دهنده حضور عزیزان.

اما فقط به عنوان پزشکان و دیگر کارگران خط مقدم در سراسر کشور در حال مبارزه با کروناویروس ما در حال مبارزه با این احساسی ویرانی و پیدا کردن راه منحصر به فرد برای ارتباط با کسانی که مهم به خصوص در طول تاریک ترین و شاد ترین روز.


در بیمارستان ما شبکه ما استفاده از نبوغ و فن آوری برای آوردن مردم با هم. ما پرستاران و پزشکان و بیمار و خانواده طرفداران در میان دیگران ارائه مجازی بازديد اعضای خانواده که در غیر این صورت قادر نخواهد بود برای دیدن عزیزان خود. این یک نوآوری است که ادامه خواهد داد به تغییر مراقبت های پزشکی حتی پس از همه گیر شده است شکست خورده است.

مجازی ملاقات در حال حاضر یک ad-hoc ابتکار. بسته به امکانات و آنچه در دسترس ما اعضای تیم ممکن است از بیمار, تلفن همراه, تبلت اختصاص داده شده به اتاق و یا دستگاه های خود را—بالاترین اولویت به انجام آنچه مورد نیاز است برای ارائه حمایت عاطفی است.

گاهی اوقات همه که مورد نیاز است یک کمک کوچک در شارژ یک بیمار تلفن و یا شماره گیری یک شماره. در موارد دیگر یک خط مقدم کارگر ممکن است یک اسکایپ یا تماس FaceTime برای ارائه یک عضو خانواده با آخرین لحظه قبل از اتصال یک بیمار انتوبه.

بسیاری از ما پرستاران و سایر اعضای تیم گفته اند یک عضو خانواده در انتهای دیگر خط “من با شما هستم. صحبت می کنند به شما عزیزان از طریق من.” از آنها بخواهید آنچه را که از اعضای خانواده را انجام دهد اگر آنها در اتاق و ارائه به نگه داشتن دست بیمار یا سکته مغزی او ، آنها اجازه می دهد که اعضای خانواده به می دانم که عزیزان خود را از تنهايي در پایان.

این نوع از تعاملات باور نکردنی مهم به افرادی که در بسیاری از موارد از دست دادن یک عضو خانواده با هشدار کمی. به تازگی به عنوان مثال تجربه بیمار رهبر Cheryl میراندا در هانتینگتون بیمارستان می دانستند که یک Covid-19 بيمار انجام نمی دهد و بنابراین او در ارتباط با زن و دختر از طریق اسکایپ در حالی که کارمند بود و هنوز هم در اتاق است.

پزشک قادر به توضیح آنچه اتفاق می افتد و اطمینان بخشیدن به بیمار دختر که همه چیز ممکن است انجام شد—و به سادگی با دیدن مادرش کمک دختر را قبول آگهی. سپس خانم میراندا داد, دختر, در همه زمان او نیاز به صحبت با مادرش و خانم میراندا نوازش بیمار پیشانی به عنوان پدر به او گفت مادر او عاشق او. بعد خانم میراندا آیا همان چیزی که برای بیمار ،

بیمار روز بعد درگذشت. اما آن را یک هدیه بسیار ارزشمند اعضای خانواده گفت: خانم میراندا قادر به دیدن مادر خود و ابراز عشق خود را.

مجازی ملاقات نه تنها برای Covid-19 بيمار. تمام بيماران بستری هستند و تحت تاثیر این ایالت نیویورک-توصیه می شود ملاقات دستورالعمل—محدودیت های است که به خصوص در زنان و زایمان بیماران بسیاری از آنها غمگین قادر به پدر و مادر خود را مشاهده و پس از آنها تولد داده می شود. تیم ما می تواند شادی بزرگ برای هر دو نسل با تنظیم یک تماس FaceTime برای نشان دادن نوزاد.

ما همچنین با استفاده از این روش برای نگهداری مجازی گروه های پشتیبانی برای اعضای خانواده بيماران مبتلا به Covid-19. شرکت کنندگان در حال پرسیدن سوال یادگیری از یک دیگر را تجربه و احساس تسکین می آید که از دانستن آنها به تنهایی نیست.

ما کارکنان مجازی ایجاد شده ملاقات برای پاسخ به یک نیاز ما هرگز نمی تواند پیش بینی کرده اند اما از آن است که اثبات می شود یک ابزار فوق العاده—یکی حتما مفید طولانی پس از coronavirus تحت کنترل است. دوستان و خانواده در حال گسترش در سراسر کشور این روزها و همیشه نیست قادر به رسیدن به یک بیمارستان برای یک فرد مراجعه کنید. رفتن به جلو ما ادامه خواهد داد به استفاده از تکنولوژی برای کمک به بیماران ما ارتباط با عزیزان در هر کجا که هستند.

در حال حاضر هر چند مجازی ملاقات کمک همه ما از طریق یکی از سخت ترین, زمان ما را تا کنون تجربه. مراقبت از بيماران مبتلا به Covid-19 جسمی و عاطفی طاقت فرسا و اقدام به عنوان یک مجرا برای اعضای خانواده برای بیان عشق خود است و در عین حال یکی دیگر از مسئولیت سنگین. اما آن را نیز یک امتیاز و آن را فوق العاده معنی دار است.

من فروتن با قدرت از اعضای تیم که این وظیفه و افتخار خود را همکار.

سون Gierlinger است معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس تجربه افسر در Northwell سلامت. او عضو هیئت مدیره بریل موسسه و عضو موسسه نوآوری موسس شورای اجرایی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>