ویروس مورد تعداد جهش 450; 2 مرگ و میر گزارش شده

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد افزایش 450 روز شنبه از جمله یک رکورد 400 موارد در میان افرادی که زندانیان زندان.

کلی مورد تعداد افزایش یافته و به 9,101 در حالی که شمار تلفات ناشی از این ویروس افزایش دو, به 154.

افزایش دربسته در محیط یک هفته است که در آن دولت تعداد موارد رشد بیش از 200 هر روز به جز یکی. شنبه روز سوم بود در طول هفته که در آن بیش از 350 موارد اضافه شد.

رکورد قبلی برای یک روز افزایش دهد در غیر اهل بیت موارد شنبه زمانی که تعدادی از این موارد افزایش 374.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

پس از فرو بردن کمی در جمعه متوسط تعداد موارد اضافه شده در هر روز بیش از یک نورد هفت روز افزایش پنج شنبه 30 به 298.

به استثنای عفونت از زندانیان زندان متوسط تعداد اضافه شده هر روز افزایش 24 به 289.

مثبت نتایج آزمون از زندانیان زندان اغلب نشان می دهد تا در حالت کلی تعداد چند روز پس از آزمون انجام می شود و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

در روز شنبه 50 نفر که اضافه شد به دولت بود و در مجموع از فدرال تادیبی پیچیده در فارست سیتی (آرکانزاس).

“آنها انجام برخی از آزمون های اضافی در میان زندانیان که قبلا آزمایش منفی” دولت اپیدمیولوژی جنیفر Dillaha گفت.

دولت وزارت بهداشت قبلا گزارش شده است که 633 زندانیان و 18 کارکنان در این مجموعه تا به حال آزمایش مثبت است.

ایالت تعداد بیماران بستری با covid-19 افزایش هفت به 154.

سی و شش نفر بودند هواکش از 35 روز زودتر.

شهرستانهای’ موارد

دولت سایت نشان داد که یکی از مرگ اضافه شده به مجموع پنج شنبه یکی از اولین گزارش در شهرستان Craighead پس از همه گیر آغاز شد.

برای Jefferson County, وزارت بهداشت تعداد از ویروس مرگ و میر افزایش یافته و از 25 به 26.

یکی از متوفی بود که در این محدوده سنی 25-44 و 65 ساله یا مسن تر وب سایت نشان داده شده است.

بزرگترین افزایش در موارد بودند در واشنگتن و Benton, استان ها, که در آن بسیاری از موارد مرتبط شده اند به شیوع بیماری در طیور گیاهان.

با توجه به وضعیت سایت تعداد موارد افزایش 89 به 913 در شهرستان واشنگتن و 57 به 883 در Benton County است.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

50 نفر در زندان فدرال پیچیده آورده سنت فرانسیس شهرستان را در مجموع به 744.

در نوادا شهرستان تعداد موارد شروع به پریدن کرد از 10 به 50 است.

Dillaha گفت: این موارد وجود دارد “اطراف خانه سالمندان” که در بخش بهداشت و درمان سخنگوی گاوین Lesnick عنوان Southern Pines, بهداشت و درمان و نوتوانی در پرسکات.

روز جمعه وزارت بهداشت گزارش داد که یک کارگر در حال آزمایش مثبت است.

Lesnick گفت که او نمی باید اطلاعات در تعدادی از موارد در ارتباط با صفحه اصلی که از روز شنبه. خانه سالمندان نیست, پاسخ به یک پرس و جو از Arkansas Democrat-Gazette بعد از ظهر روز شنبه.

تعداد موارد افزایش 26 در Pulaski County, به 1,091; 25 به 326 در Sevier County; 21 به 279 در شهرستان Craighead; و 20 تا 222, فریاد زدن در شهرستان است.

در Little Rock چی St. Vincent درمانگاه مشغول به کار بود برای جلوگیری از گسترش این ویروس پس از کشف موارد وجود یک بیمارستان گفت: روز شنبه.

“بیمارستان را شناسایی کرده COVID-19 نفر در ارشد ما سلامت رفتاری واحد” سخنگوی جاشوا کوک گفت: در یک ایمیل.

“واحد است که در حال حاضر محدود به محدود کردن هر بیشتر خطر انتقال و در بیمارستان است دستورالعمل زیر را از CDC و آرکانزاس وزارت بهداشت” کوک گفت. CDC توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

او گفت که او نمی باید اطلاعات بیشتر در مورد موارد در روز شنبه.

از جمله مواردی است که اضافه شد به ایالت مجموع شنبه, 150 بودند افراد در محدوده سنی 45-64; 141 بودند سن 25-44; 72 کودکان بودند; 49 بودند 65 ساله یا مسن تر; و 38 شدند سن 18-24.

در سراسر کشور تعداد زیادی از مردم بودند که طبقه بندی شده به عنوان داشتن از بهبود عفونت خود را افزایش 189 به 6,266.

تعدادی از عفونت است که در نظر گرفته شد فعال افزایش 259 به 2,681.

تست افزایش می دهد اشاره کرد

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

Dillaha گفت: افزایش تست در دولت به احتمال زیاد توضیح می دهد که حداقل برخی از های اخیر چشم انداز مثبت بوده است.

برای مثال او اشاره کرد که در بخش بهداشت و درمان شده است برگزاری آخر هفته در مکان های مختلف که در آن هر کسی می تواند آزمایش می شود صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم.

روز شنبه گروه آزمایش و 517 نفر در کشور زرخیز 443 در جنسبرو و 335 در Wrightsville, Lesnick گفت.

به عنوان طولانی به عنوان درصد از آزمون است که در حال مثبت باقی می ماند در مورد مشابه و کمتر از 10% از مجموع آزمون ها “من فکر می کنم که بیشتر نشان می دهد که ما در حال آزمایش این گروه از مردم” Dillaha گفت.

این گروه شامل افرادی با علائم و کسانی که تا به حال تماس با افرادی که آزمایش مثبت است.

“اگر ما می تواند در حفظ و انجام آن حتی اگر اعداد بالا هستند من فکر می کنم در نهایت ما رسیدن به نقطه ای که در آن جامعه گسترش می گذرد به کاهش می شود اگر ما می تواند نگه دارید تست بالا و انجام یک کار خوب مورد بررسی و تماس با ردیابی که در حال به چالش کشیدن با این شماره,” او گفت:. “ما در حال رفتن به مجبور به افزایش ظرفیت ما برای آن.”

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, درصد تست شده اند که مثبت بوده و زیر 10 درصد هر روز از 16 ماه مه از طریق پنج شنبه های اخیر بعد که اطلاعات در دسترس بود.

این گروه در روز جمعه منتشر درخواست مدارک برای استخدام در یک شرکت به ارائه یک تیم از 350 کارگران برای کمک به تماس خود را ردیابی کردند.

این هفته این گروه همچنین به آغاز طرح آموزش حدود 100 داوطلب تماس با ردیاب از چندین سازمان از جمله آرکانزاس بنیاد برای مراقبت های پزشکی دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک, مدرسه, مددکاری اجتماعی, آرکانزاس مرکزی کتابخانه سیستم و the New York Institute of Technology College of Osteopathic پزشکی در دانشگاه ایالتی آرکانزاس در جنسبرو.

حدود 240 وزارت بهداشت کارکنان اختصاص داده شده به تماس های ردیابی در حال حاضر Dillaha گفته است.

درایو از طریق آزمون

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی’ موبایل تست واحد برگزار شد خود را از طریق درایو تست رویداد روز شنبه در اولین کلیسای باپتیست در شمال لیتل راک.

در یک ایستگاه در پارکینگ کلیسا یک پزشک پرستار و یا پزشک پرسید: بیماران خود را در مورد علائم و عوامل خطر.

کسانی که ملاقات معیار برای تست رفت و به یکی دیگر از ایستگاه های که در آن یک بینی گرد و خاک اجرا شد.

آزمون در دسترس بود به مردم با علائم covid-19 مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس و کسانی که تا به حال تماس با کسی که شناخته شده و یا مشکوک به coronavirus.

کلینیک غربالگری 81 نفر از جمله 41 که swabbed.

“بعضی از آنها فقط نگران coronavirus در ژنرال” رابرت هاپکینز جونیور یک AMA’S) استاد طب اطفال گفت.

“آنها تا به حال هیچ نشانه و یا هر گونه تماس اما فقط می خواهم به مطمئن شوید که آنها در معرض خطر نیست.

“ما باید دیگران که در آنجا که آنها تا به حال علائم و پس از آن ما تا به حال یک سوم از مردمی که آمده اند از طریق دلیل به آنها نمایانده کسی است که یا مشکوک یا شناخته شده به کوروناویروس.”

نتایج حاصل از این آزمایش در دسترس خواهد بود از AMA’S)’ آزمایشگاه در دو تا پنج روز است.

کسانی که تست مثبت تماس گرفته خواهد شد توسط یک عضو از بیمارستان بیماری های عفونی, تیم, در حالی که کسانی که تست منفی خواهد بود با ارسال یک پیام با نتیجه.

“هر کس که می آید از طریق, آیا آنها تست شده یا نه می شود یک برگه اطلاعات که اجازه می دهد آنها را می دانیم آنچه که ما ارزیابی است و به آنها توصیه هایی برای مراحل بعدی” هاپکینز گفت.

او گفت: این واحد سیار برگزار کرده است حوادث مشابه در حدود 15 مکان های دیگر در سراسر کشور پس از آن آغاز شده و در اوایل ماه آوریل. این نمایش در مجموع 1,814 بیماران UAMS سخنگوی دیوید رابینسون گفت.

پاداش تمدید

برای کمک به خانه های پرستاری و بیمارستان های حفظ سطح نیروی انسانی در طول همه گیر دولت پرداخت پاداش به پرستاران, پرستار, مشاوران, کافه تریا کارگران سرایداران و دیگر اعضای هیات که نه پزشکان.

تمام وقت پرستاران و دیگر کارکنان بالینی اعضای کار در خانه های سالمندان و یا امکانات دیگر که در آن یک مقیم و یا بیمار دارای آزمایش مثبت برای این ویروس را دریافت 500 دلار در هفته در بالای عادی خود حقوق.

در مراکز دیگر از جمله کارگران از دریافت اضافی 250 دلار در هفته است.

سرایداران و دیگر کارکنان پشتیبانی کاربران دریافت کرده اند پاداش برابر با نیمی از چه مستقیم مراقبت از کارگران دریافت کرده است.

پرداخت برای کارگران بیمارستان و حمایت از کارکنان پرستاری در خانه, بودجه توسط پول از فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون مجاز شدند به مدت هشت هفته به پایان رسید که ممکن است 30.

پاداش مستقیم برای کارکنان مراقبت های پرستاری در خانه و امکانات زندگی کمک و مراقبت طولانی مدت موسسات و کارگران که به ارائه مراقبت در خانه برای افراد مسن و از کار افتاده از طریق ادامه خواهد داد تا پایان این ماه گفت: Amy Webb سخنگوی وزارت خدمات انسانی.

که دلیل آن پرداخت آمده از دولت فدرال و مدیکید بودجه. قوانین حاکم بر پرداخت مشخص شده است که آنها می توانید در ادامه به صورت اضافی 30 روز گذشته پایان ممکن است اگر دولت تا به حال بیش از 1000 فعال coronavirus موارد که در آن زمان.

“پس از فعال موارد بالاتر از 1000 را [در دراز مدت خدمات و پشتیبانی] مراقبت های مستقیم پرداخت را ادامه دهید برای 30 روز” روزنامه گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته.

به عنوان از آوریل 28, او گفت:, دولت پرداخت کرده بود تقریبا 32 میلیون دلار در پزشکی وجوه به طور مستقیم مراقبت از کارگران $14.7 میلیون در مراقبت قانون بودجه به کارگران بیمارستان و 1.6 میلیون دلار در مراقبت در قانون بودجه برای حمایت از کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>