ویروس موارد در آرکانزاس افزایش به 564; 8 مرگ ثبت شده

Category: آرکانساس Comments: No comments

بیش از 560 نفر در آرکانزاس در حال حاضر تایید شده است به covid-19 آرکانزاس وزارت بهداشت گفت: شنبه شب.

آمار و ارقام در وب سایت آژانس مدت کوتاهی پس از 6:30 p. m. نشان می دهد وجود دارد 564 شناخته شده coronavirus موارد در درون دولت است.

در اوایل روز شنبه مقامات اعلام کردند که یک نفر هشتم مرده بود از ویروس.

آخرین بخش بهداشت و درمان آمار و ارقام نشان می دهد 41 نفر بهبود یافته اند در دولت در حالی که 6,869 افرادی که آزمایش شده اند یافت می شد نه به این ویروس.

3:45 p. m.: Gov باعث فاجعه بیانیه بیش ویروس می گوید محدودیت ممکن است در پارک

بینالملل آسا هاچینسون گفت: او در حال ساخت یک فاجعه بزرگ اعلامیه برای دولت یک وضعیت که در ارائه بودجه فدرال و منابع برای coronavirus بحران اگر تایید شده است.

Hutchinson اعلام ساخته شده در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در آخرین covid-19 در آرکانزاس که در طی آن او همچنین گفت یک هشتم فرد فوت شده از این بیماری در کشور و افزایش نگرانی ها در مورد خارج از کشور بازدید کنندگان گسترش این ویروس در دولت و پارک های ملی است.

این Democrat-Gazette که قبلا گزارش شده است که بزرگترین بوفالو ملی رودخانه رفت و آمد مکرر بسته شده است برای یک ماه بیش از نگرانی از ازدحام بیش از حد در میان همه گیر. یک Change.org طومار با بیش از 3,400 امضا بعد از ظهر سه شنبه خواست هاچینسون به “توقف گفتن مردم به دیدار و برای جلوگیری از ازدحام رودخانه و پارک ها در یک تلاش ضعیف در اجتماعی فاصله.”

در این جلسه فرماندار گفت که او نگران است بازدید کنندگان از خارج از آرکانزاس در حال آمدن به دولت و پارک های ملی و گسترش ویروس. او گفت که او و پارک میراث فرهنگی و گردشگری دبیر Stacy هرست در حال کار بر روی برنامه ای برای, احتمالا, از محبوب ترین پارک های امید جلوگیری از چنین بازدید کنندگان است.

او گفت که او نمی خواهد نام آن پارک ها ممکن است بسته قبل از هرست توصیه می کند به او.

هاچینسون نیز وجود دارد گفت: هیچ زمان قصد دارد برای راه اندازی ایستگاه های بازرسی در جاده ها در دولت, مرزهای, در بخشی به دلیل بسیاری از مردم نیاز به سفر بین آرکانزاس و در نزدیکی متحده به دلایل کسب و کار.

دولت هشتم مرگ یک فرد مسن تر از 65 بهداشت وزیر Nate اسمیت گفت.

همچنین روز سه شنبه وزارت بهداشت گزارش داد 35 نفر بهبود یافته اند از این بیماری تا کنون. اسمیت گفت: اگر کسی بیمار شده با ویروس اما نه بیمار به اندازه کافی در بیمارستان آنها می توانید از بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان هفت روز پس از شروع علائم تا زمانی که آنها بوده ام و بدون تب برای حداقل سه روز است.

– Nyssa Kruse

Gov. Asa Hutchinson shows a graph during a news conference on Tuesday.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون نشان می دهد یک نمودار در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

2:08 p. m.: هشتمین فرد می میرد از ویروس; فرماندار یادداشت موارد افزایش کندتر از پیش بینی

اضافی فرد فوت شده از covid-19 Gov. آسا هاچینسون گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری که در آن او همچنین اعلام کرد که تعداد موارد در حال افزایش است کندتر از حد انتظار است.

تعداد کل موارد یافت و با 523 Hutchinson گفت و اضافی مرگ آورده تلفات در کشور به هشت.

هاچینسون در هفته گذشته گفت: دولت می تواند 3,500 موارد اواسط ماه آوریل است. روز سه شنبه گفت: تعداد واقعی موارد در حال افزایش است کندتر از حد انتظار است و اگر تعداد موارد همچنان در آن زمان مسیر کمتر از 3,500 موارد خواهد بود انتظار می رود مارس 10.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=kqjcZQwx8aQ]

هاچینسون گفت: این نشان میدهد اثر اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات Arkansans گرفته اند به منظور محدود کردن گسترش covid-19.

موارد جدید تشخیص داده شد در کلمبیا نیوتن و پری شهرستان, وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت.

از 523 موارد 17 کودکان هستند 348 بزرگسالان هستند 18-64 و 158 65 ساله یا مسن تر. اسمیت گفت: 79 از موارد کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اسمیت گفت: 64 نفر در بیمارستان بستری هستند از جمله 23 در هواکش.

– Nyssa Kruse

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>