ویروس موارد در دولت را تایید کرد در 100

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد coronavirus موارد در آرکانزاس به 100 روز جمعه از جمله 14 ناشی از شیوع در یک سنگ کوچک خانه سالمندان با توجه به وزارت بهداشت.

سیزده از موارد جدید ناشی از شیوع این بیماری در Briarwood پرستاری و توانبخشی در لیتل راک که در آن ساکن یکی دیگر از آزمایش مثبت در اوایل این هفته پس از بازگشت به تسهیلات از یک بیمارستان, مقامات گفت.

نه از موارد جدید در حال ساکنان و چهار هستند اعضای هیات با توجه به بخش بهداشت و درمان.

موارد شناسایی شده از روز پنج شنبه بعد از ظهر نیز شامل مقیم اپل نهر بهداشت و درمان و نوتوانی در سنترتون (آرکانزاس).

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

یکی دیگر آرکانزاس خانه سالمندان ساکن زندگی می کند که در روستاهای کلی باپتیست وست در پاین بلاف آزمایش مثبت زودتر.

لیتل راک پایگاه نیروی هوایی همچنین اعلام کرد جمعه شب که یک فعال وظیفه نیروی هوایی ایالات متحده airman در پایه بود تحت ارزیابی و درمان پس از تست مثبت است.

این airman اعتقاد بر این است که قرارداد covid-19 از سفر اخیر با توجه به انتشار اخبار.

سرهنگ جان Schutte 19 ترابری بال و پایه نصب فرمانده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای پایه جمعه. اورژانس سفارش در محل به مدت 30 روز.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=gE2gtBXtqno]

“در حال حاضر ما یک مورد تایید شده از covid-19 ما نصب و راه اندازی” Schutte گفت. “ایمنی ما سربازان و خانواده ها و کارکنان اولویت ما است.”

ساکنان خانه سالمندان در نظر گرفته شده به خصوص در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

عفونت در میان ساکنان “از نگرانی های بزرگ ما” دولتی آسا هاچینسون گفت:, و اضافه کرد که “مناسب مراقبت های بهداشتی اقدامات گرفته شده است.”

“آن را به سادگی نشان می دهد که ما باید برای ماندن در بالای این است که ما باید به طور جدی تذکر است که همه ما مسئولیت داریم که به خودمان و به همسایه ما را به مراقبت های بهداشتی مناسب احتیاطی اجتماعی, فاصله, مطمئن شوید که ما حامل این و ما قصد داریم به تاثیر کسی دیگری زندگی,” او گفت:.

گالری: Arkansas مقامات برگزاری کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد دولت COVID-19 تلاش

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/321govcovid/]

موارد جدید

روز جمعه 38 نفر تست مثبت بیشتر از هر روز است. این بیماری در حال حاضر شناسایی شده در یک سوم دولت به استان ها و بنتون, Boone, Crittenden, گرین و پولک شهرستان در حال حاضر همه باید خود را مورد اول است.

در Briarwood, اولین عفونت کشف شد و پس از یک اقامت منتقل شد به یک بیمارستان که در آن ساکن بود swabbed برای coronavirus آزمون گفت: Jennifer Dillaha بهداشت بخش پزشکی, مدیر برای واکسن و شیوع پاسخ.

زمانی که نتیجه مثبت از یک آزمایشگاه ساکن شده بود بازگشت به خانه سالمندان, او گفت:.

در ضمن 10 بازرسان با دولت اتاق مراقبت های طولانی مدت بازدید هفته گذشته برای انجام خانه سالمندان سالانه فدرال مورد نیاز را نقد کنید.

گالری: Arkansas Coronavirus 3-20-20

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/321virus/]

بازرسان نمی استناد به صفحه اصلی برای هر گونه عفونت-مسائل کنترل وزارت خدمات انسانی سخنگوی امی Webb گفت.

پس از بخش آموخته شنبه که ساکن حال آزمایش مثبت بازرسان قرنطینه خود را در خانه های خود را, او گفت:.

که احتیاط گرفته شده در مشاوره از وزارت بهداشت و درمان, اگر چه آن شناخته شده نیست که آیا هر یک از بازرسان در حال آلوده گفت: Jerald Sharum انسانی بخش خدمات رئیس رسمی ارائه دهنده بیش از تضمین کیفیت.

“است که یک فرایند فشرده,” Sharum گفت: بازرسی. “آنها در آن وجود دارد بسیاری از طریق این دوره از هفته است. آنها صحبت کردیم به ساکنان. آنها با تمرکز بر برخی از ساکنان — به طور تصادفی مخلوط — و آنها واقعا در تماس نزدیک با آنها را به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند و چه مراقبت است که ارائه شده است.”

وزارت بهداشت در حال انجام است “تماس با ردیابی” به سعی کنید به یاد بگیرند که چگونه این ویروس گسترش Sharum گفت.

وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت که در پاین بلاف خانه سالمندان ساکن است عفونت را اعتقاد بر این است ناشی از تماس با یک پزشک.

پزشک اعتقاد بر این است که بدست این ویروس از دولت اولین مورد شناخته شده است — یک بیمار در جفرسون مرکز پزشکی منطقه ای که تست مثبت در مارس 11.

این بخش در حال بررسی است که چگونه این ویروس به دیگر امکانات.

“آنچه ما انجام می دهند در هر یک از این موارد کار بسیار نزدیک با کارکنان و مدیریت در این تاسیسات برای تست همه از ساکنان و همچنین تمام کارکنان” اسمیت گفت.

“ما جداسازی آن دسته از ساکنان که تست مثبت از کسانی که تست منفی و ما را نیز رد هر گونه کارکنان که تست مثبت است.

“ما کار بسیار سخت را امتحان کنید و محدودیت انتقال در آن تنظیم و به حمایت از ساکنان و یا کارکنان و یا بازدید کنندگان که بیمار قرار می گیرند.”

از Feb. 1, Briarwood تا به حال 104 ساکنان اپل نهر تا به حال 105 و روستاها تا به حال 75, Webb گفت.

تسهیلات احتیاطی

حتی قبل از دولت اول coronavirus مورد کشف شد, دولت بهداشت و خدمات انسانی بخش کارگردانی پرستاری خانه و امکانات زندگی کمک برای شروع غربالگری بازدید کنندگان خود را در مورد تاریخ سفر و ممکن است علائم و درجه حرارت خود را. امکانات نیز کارگردانی را به کارکنان درجه حرارت قبل از هر تغییر.

در مارس 13, ادارات رفت و بیشتر هدایت امکانات به ممنوعیت بازدید کنندگان برای 30 روز مگر این بازدید که از نظر پزشکی لازم است یا اجرای قانون و یا برخی دیگر از مقامات.

راشل دسته, مدیر, آرکانزاس, مراقبت های بهداشتی, انجمن, است که نشان دهنده خانه های پرستاری گفت: در بیانیه ای که آن را دشوار است برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس “به دلیل آن است یک دوره کمون از زمانی که 14 روز است و می تواند در حال حاضر در یک فرد بدون علامت.”

اعضای هیات در خانه های پرستاری در لیتل راک پاین بلاف و سنترتون (آرکانزاس) “پس [فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] راهنمای غربالگری علائم COVID-19 و در زمان اقدام فوری” او گفت:. “آنها تماس مقامات بهداشت عمومی اجرا پروتکل های حفاظتی و شروع روند اطلاع شهروندان و خانواده ها و کارکنان است. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از ما متوقف کردن گسترش COVID-19 در امکانات ما است.”

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

داده های بازرسی

بازرسی از سه خانه سالمندان در سال گذشته را روشن نمی کردن هر گونه عفونت و خطر نقض با توجه به فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اطلاعات.

دادهها با قیصر سلامت, اخبار توزیع شده توسط آسوشیتد پرس و بیشتر مورد بررسی قرار توسط Arkansas Democrat-Gazette برای ایالت اطلاعات است.

این Briarwood و روستاها و خانه های پرستاری در میان خانه های با نقض حقوق بشر در سال 2018 است. اپل نهر ندارد عفونت-خطر نقض در طول دوره زمانی مورد مطالعه قرار گرفت.

در روستاها در دسامبر 2018, بازرسان یافت که کارکنان تا به حال موفق به درستی تمیز یک دستگاه گلوکومتر بین استفاده در بیماران مختلف خطر سلامت نه ساکنان.

در Briarwood هر یک ممکن است تا سال 2018 بازرسی کارکنان “موفق به اطمینان حاصل شود” که خاکی منسوجات نیست ذخیره می شود با پاک کردن آنهایی که اعضای هیات شسته دست خود را قبل و بعد از تجویز داروها و نقض حقوق بشر که در معرض خطر ده ها تن از ساکنان.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

مارتا Deaver جمهور از آرکانزاس طرفداران برای ساکنان خانه سالمندان به نام مقامات برای ایجاد تست های بیشتر برای خانه سالمندان کارکنان که آمدن و رفتن برای تغییرات خود را.

با استناد به فدرال و مرکز تصمیم گیری برای نزدیک کردن خانه برای بازدید کنندگان Deaver گفت: این امر می تواند “پایه عقل سلیم حفاظت از این کارکنان که در حال حاضر تنها کسانی که دسترسی به ساکنان.

“بیایید تست کارمندان که دارای اختیار تام کارت به رفتن در داخل و خارج از [خانه سالمندان],” Deaver گفت. “وجود دارد هیچ محدودیتی به جایی که آنها می توانید بروید و آمد و آلوده ما آسیب پذیرترین شهروندان است.”

تخلفات مرتبط با خطر ابتلا به عفونت شایع در آرکانزاس خانه های سالمندان. از اواخر سال 2017 بازرسان یافت 222 موارد نقض را در 160 از دولت 225 خانه های سالمندان. که 71 درصد از دولت خانه های پرستاری, رتبه بندی, آرکانزاس, 15-بدترین در میان ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا.

هیچ پرستاری در خانه پیدا شد به طور فعال به آسیب رساندن به ساکنان توسط نقض عفونت-خطر قوانین در مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ویرایش دسته ها اما نقض پیدا مطرح خطر بالقوه آسیب برساند.

دو فرزند

این ویروس که ظهور در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

کسانی که علائم خفیف بوده اند برای بسیاری از مردم, اما شدید و یا حتی کشنده برای برخی از. افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر است.

این موارد جدید گزارش جمعه شامل حداقل دو فرزند و 11 نفر 65سال یا اسمیت گفت: وزارت بهداشت ،

که افزایش تعداد کودکان شناخته شده آلوده به هشت و تعدادی از سن 65 ساله یا مسن تر به 26.

در آن زمان که او صحبت کرد دولت تا به حال گزارش 34 مورد جدید. این تعداد افزایش چهار که در بخش به روز رسانی وب سایت خود را در 5:21 بعد از ظهر

از بعد از ظهر جمعه یک نقشه در وب سایت ذکر شده در 25 ایالت 75 شهرستانهای استان به عنوان داشتن حداقل یک مورد. Pulaski County ذکر شده به عنوان داشتن 20 یا بیشتر داشتند. کلیبرن و جفرسون شهرستانهای ذکر شده بود به عنوان داشتن 10-19 و گرلند ذکر شده بود که با داشتن پنج تا نه است.

بنتون, Boone, Bradley, Clark, کلیولند, Craighead, Crittenden, Desha, Faulkner, Grant, Greene, استقلال, Lincoln, Poinsett, Polk, پاپ, شور, Searcy, Sevier, Van Buren و واشنگتن شهرستانهای بودند هر یک ذکر شده به عنوان داشتن یک به چهار مورد.

سیزده نتایج آمد از وزارت بهداشت و درمان آزمایشگاه و 25 شدند تجاری از آزمایشگاه خارج از دولت است.

از 96 شناسایی عفونت است که مورد بحث قرار گرفت و طی یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر 71 درصد از مردم سفید و 17 درصد از مردم سیاه و سفید. این دیگران بودند از نژاد های مختلف و یا مسابقه شناخته نشده بود اسمیت گفت. (بعدا در این روز تعدادی از موارد افزایش به 100).

وزارت بهداشت آزمايشات در انتظار اضافی 176 مردم و 494 نفر در زیر صفحه اصلی قرنطینه چرا که آنها تا به حال تماس با کسی که تست مثبت و یا به تازگی از یک منطقه با شیوع بزرگ.

هاچینسون روز جمعه گفت که او تا به اختصاص 30 میلیون دلار از دولت بودجه تثبیت صندوق برای خرید ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که توزیع خواهد شد توسط دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی برای ارائه دهندگان خدمات بر اساس در بخش بهداشت و درمان را از اولویت های.

“بیمارستان های محلی شرکت خواهند کرد در خرید عمده و هر یک به پرداخت آن بخش از کلی خرید” دفتر فرماندار گفت: در انتشار اخبار.

دادستان کل لسلی Rutledge همچنین اعلام کرد که او تخصیص 3 میلیون دلار در طرح دعوی در دادگاه حل و فصل بودجه به وام تا 250.000 دلار هر برای کمک به ایجاد کسب و کار حقوق و دستمزد و اقامت در عملیات. که می افزاید: به 4 میلیون دلار است که هاچینسون اختصاص داده زودتر از او اقدام سریع بسته شدن صندوق.

هاچینسون همچنین گفت ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک تا به حال تایید شده درخواست خود را برای یک فاجعه اعلامیه اجازه می دهد کسب و کار برای دریافت وام تا 2 میلیون دلار برای ارائه به سرمایه در گردش.

در روز هنگامی که او رهنمود رفت به اثر محدود کردن کافه ها و رستوران ها برای حمل کردن خدمات و تحویل-فقط هاچینسون گفت که او تا به حال شنیده ام از صاحبان کسب و کار بودند که نگران آینده محدودیت.

کارخانه ها و دیگر کسب و کار می توانید در ادامه عامل اگر چه توصیه می شود که آنها اقداماتی مانند غربالگری کارکنان برای علائم و اجازه می دهد برای فضای بین کارکنان هاچینسون گفت. هر گونه محدودیت های اضافی توسط دولت خواهد بود “بر اساس مراقبت های بهداشتی راهنمایی و شرایطی که در آرکانزاس است.”

“ما انتظار داریم آنها را به اقدامات احتیاطی مناسب اما هیچ قصد دارند کسب و کار بیشتر از تعطیلی یا کاهش ظرفیت تولید در آرکانزاس در حال حاضر,” او گفت:.

اطلاعات در این مقاله به کمک دیوید ویلسون از Arkansas Democrat-Gazette.

سیزده جدید کروناویروس موارد از شیوع در Briarwood پرستاری و توانبخشی در لیتل راک. تعداد موارد در دولت رسیده 100 روز جمعه. عکس های بیشتر در دسترس در arkansasonline.com/321virus.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

یک بخش در 03/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>