ویروس موارد در دولت افزایش 314 فرماندار می گوید; Northwest Arkansas همچنان به دیدن عمده ای از افزایش

Category: آرکانساس Comments: No comments

Northwest Arkansas ادامه داد: برای دیدن بخش عمده ای از جدید کروناویروس موارد در گزارش وزارت امور خارجه روز دوشنبه به مقامات تجدید نظر تعداد کل موارد رو به بالا به 9,740 معرفی.

وزارت بهداشت دولت ثبت 314 عفونت های جدید در طول یک دوره 24 ساعته Gov آسا هاچینسون به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

بیش از 40 درصد از روز را افزایش رخ داده در شهرستان واشنگتن که در آن اضافی 86 مورد گزارش شد و Benton County, که, گزارش اضافی 41, موارد, او گفت:.

بستری شدن در بیمارستان نیز شاهد افزایش در روز دوشنبه افزایش 26 بيمار. یکی اضافی مرگ ثبت شده در آرکانزاس آوردن این دولت در مجموع به 155.

با وجود افزایش در موارد موضعی به شمال غربی آرکانزاس هاچینسون گفت که وی برنامه ریزی برای رها کردن خود در سطح ایالت رویکرد به rescinding ویروس مربوط به محدودیت ها به نفع یک رویکرد منطقه ای هر چند او اذعان کرد که انجام این کار ممکن است تبدیل به یک گزینه در آینده است.

“ما ممکن است باقی بماند که دقیقا همان جایی که ما ممکن است نگاهی به گزینه های مختلف” هاچینسون گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان وزیر Nate اسمیت گفت که در آرکانزاس باقی مانده و زیر, رسیدن به اوج ظرفیت در آن بیمارستان با وجود افزایش اخیر موارد است.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19 دیدگاه در 1:30 بعد از ظهر

تعداد coronavirus موارد گزارش شده توسط آرکانزاس وزارت بهداشت در دولت سایت صبح روز دوشنبه باقی مانده در 9,426. مرگ و میر باقی مانده در 154.

بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=I0eK7YO5Y6s]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>