ویروس سياه مرحله سکوت ارکستر در سراسر ایالات متحده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این مرحله در 5th Avenue Theatre در سیاتل آرام است. هیچ موسیقی وجود دارد که از بوستون ارکستر سمفونیک و اعضای Pearl Jam نخواهد تور. هیچ کس به تحسین گنجینه در موزه متروپولیتن در نیویورک است.

مداوم ترس اطراف coronavirus را توقیف مکان های که در آن آمریکایی ها — و بازدید کنندگان خارجی — به مدت طولانی جمع آوری شده برای فرار از جهان و همچنین به تعامل با آن است. تقریبا همه چیز است که تساوی جمعیت در حال حاضر ارسال همه آنها را دور.

ویسکانسین ساکن الن Moodie, 58, خودش را در نیویورک دو بار رد کرد. او آمد برای بزرگ شرق مسابقات در Madison Square Garden, اما لغو شد. بنابراین او سعی به گرفتن یک برادوی نشان می دهد اما کسانی هم بودند لغو شد. او بستری بودن کمی نا امید کرد.


“ما خیلی دوست دارم برای دیدن یک نمایش است اما درک وضعیت,” او گفت:.

لیستی از مکان های که در آن آمریکایی ها دیگر نمی تواند پیدا کردن سرگرمی و یا انحراف همچنان به صعود — تا کنون اوراق یا توقیف هستند و همه چیز را از Coachella به سالن کارنگی لیگ برتر فوتبال دیزنی لند و جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی.

باب و دایان اریکسون, کمبریج, مینه سوتا بودند هیچ شانس پنج شنبه, ضربه تمام نشویل عمده توریستی که بی ریا تا کنون از جمله گراند اوله Opry و Ryman سالن.

“ما فقط نوع از تماشای آن گفت:” باب اریکسون. “و رک و پوست کنده آن را به بزرگتر.”

این تعطیلی از موزه ها و سالن های تئاتر و کنسرت می آیند حتی به خانواده ها پیدا کردن بچه های خود را قفل شده خارج از مدرسه با هیچ ربطی به هنر و موسسات نگرانی در مورد نگه داشتن چراغ بدون فروش بلیط.

“این مردم هستند که در اینجا تلاش برای کسب دلار است که آن را به تحت تاثیر قرار ترین” گفت: Mike Beliles از ویلمینگتون کارولینای شمالی بود که در بازدید از نشویل. “آن کسانی که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و آنها قادر به کار است.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

هراس از ویروس ادعا کرده طرز حیرت انگیزی متنوع فهرست وقایع کشش فراتر از هنرهای سنتی از هوستون دام نشان می دهد و کاری به نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو نشان می دهد. حوادث بزرگ در سالن مانند فصل NBA و NCAA بسکتبال مسابقات بودند قطع توسط coronavirus اما کوچکتر و کمتر خشن دریافت-togethers نیز رها شده است.

در سراسر کشور, کتابفروشی ظاهر توسط جیمز مک براید, Louise Erdrich و بسیاری دیگر که به تعویق افتاده و یا لغو در طول آنچه که معمولا یکی از انتشارات شلوغ ترین فصل است. این برنده جایزه نویسنده و تصویرگر ژن Luen یانگ به نام تور خود را برای رمان گرافیکی “اژدها پرتال تخصصی اولی.”

بروکلین کتابخانه عمومی در نیویورک به حالت تعلیق و یا به تعویق افتاد تمام برنامه های عمومی حداقل تا پایان ماه. Jakab Orsós معاون رئیس جمهور از هنر و فرهنگ به نام حرکت “تنها مسئول عمل کنیم.” او گفت: ویروس است که ساخت آن در جهان از فرهنگ فروتن.

“آن یک درس تلخ است که ما نه حاکمان جهان است. ما رو خیلی راحت فکر ما می تواند به غلبه بر همه چیز است. گاهی اوقات ما باید به یاد بگیرند که وجود دارد قوی تر قدرت. آن را بزرگتر از, فرهنگ, این, جهانی,” او گفت:. “ما باید به تغییر مسیر است. هر چه که ما را به یاد این پیام است. این است بزرگ و مهم درس به خصوص در جهان غرب است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه ممنوع گردهمایی 500 یا بیشتر در شهر به طور موثر به اجبار دست از برادوی تولید که قبلا گفت که برادوی خواهد بود “برای کسب و کار باز” مگر در مواردی توصیه می شود که توسط دولت است. نشان می دهد در حال حاضر میله میله به سر هفته از آوریل 13.

می شود تئاتر شرکت کنندگان بودند تبدیل دور در تئاتر منطقه برخی از تکان دادن سر خود را در ناباوری.

“من امیدوار به گرفتن یک اما این همه لغو شد” گفت: Quinn هیت 24 ساله بود که در بازدید از بوستون.

بسته شدن تمام برادوی تئاتر برای یک ماه بی سابقه است گفت: لورنس Maslon یک هنر استاد در دانشگاه نیویورک تیش دانشکده هنر. “هیچ چیز می آید نزدیک به این مقدار زمان تا کنون.”

دیگر تئاتر به دور از برادوی درهای خود را بسته اند از جمله والیس آننبرگ مرکز هنرهای نمایشی در جنوب کالیفرنیا که لغو و یا به تعویق افتاد و تمام تولیدات و برنامه ها از طریق 31 مارس است. Coronavirus را عوض کرده است اجرای “بچه ها و عروسک ها” در فورد تئاتر در پایتخت کشور است.

5th Avenue Theatre در سیاتل بسته درب در “خواهر و عمل” با استناد به وزارت امور خارجه را موظف لغو کرد و در حال حاضر درخواست برای کمک به بهبود $1 میلیون در ضرر و زیان است. 1600-صندلی کوران تئاتر در سن فرانسیسکو تصمیم به قراضه اجرای “هری پاتر و نفرین کودک است.”

بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام است که نشان دهنده بیش از 51,000 بازیگران و مرحله مدیران در سراسر کشور به نام تصمیم به شاتر برادوی “مهم” و خواست نمایندگان مجلس برای آمدن به کمک کارگران در هنر.

“امروز تصمیم به معنی عدم اطمینان فوق العاده ای برای هزاران نفر که در کار هنر از جمله چشم انداز از درآمد از دست رفته بیمه درمانی و بازنشستگی و پس انداز” این گروه گفت. “برای هر طبقه بازیگر می بینید روی صحنه وجود دارد ده ها تن از دیگر کارگران در پشت صحنه و در یک ظرفیت اداری.”

ویروس’ ورود آمد فقط به عنوان یک آمریکایی لرزش بلوز زمستان و طرح بهار حوادث — کنسرت ها را نشان می دهد. اما نه بیشتر.

“این یکی از قلب های نجومی که در آن ما واقعا مقدار زیادی در رفتن” گفت: ارکستر فیلارمونیک نیویورک رئیس جمهور دبورا بردا. “این در حال رفتن به یک عظیم مالی چالش های مربوط به میلیون ها دلار برای همه این موسسات است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>