ویروس مرگ و میر در آرکانزاس می رسد 37; مجموع موارد افزایش به 1,620

Category: آرکانساس Comments: No comments

سه مرگ و میر بیشتر از covid-19 گزارش شده پنج شنبه بعد از ظهر توسط رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون آوردن تلفات در سطح ایالت به 37.

تعداد کل موارد در آرکانزاس رسیده 1,620 وزارت بهداشت و درمان, منشی, دکتر Nate اسمیت گفت: از جمله 1,035 فعال موارد که در آن بیمار است که هنوز بیمار به عنوان مخالف به بهبود و یا مرحوم.

از چهار اخیر covid-19 مرگ اسمیت گفت: دو نفر تحت 65. او گفت: هر چهار تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

از بعد از ظهر پنجشنبه 85 بیماران بستری شده بودند از جمله 21 در هواکش اسمیت گفت.

ساکنان خانه سالمندان اختصاص 118 موارد وجود دارد 28 امکانات با حداقل یک مورد.

تاکنون 223 بهداشت و درمان کارگران را آزمایش مثبت از جمله 81 که پس از بهبود.

اسمیت گفت که او نمی باید به روز تعداد موارد در correctional facilities.

تازه ترین شماره از زندان فدرال در فارست سیتی (آرکانزاس) نشان داد 46 زندانیان و نه کارکنان و یا پیمانکاران تا به حال آزمایش مثبت است.

در آرکانزاس مرکزی جامعه اصلاح مرکز در لیتل راک 59 زندانیان دارای آزمایش مثبت به آن دارند 27 کارکنان. در کامینز واحد یک زندان ایالتی 46 زندانیان دارای آزمایش مثبت اما هیچ یک از کارکنان باید.

در طول روز پنجشنبه در کنفرانس خبری Hutchinson همچنین ارائه به روز رسانی اعداد بر تعداد مدعیان بیکاری در آرکانزاس است.

دولت دریافت کرده است حدود 150000 ادعا می کند تا کنون. در هفته گذشته شاهد بیشترین تعداد ادعا می کند تا کنون در طول شیوع 62,086 در مقایسه با تنها 34,635 تا کنون در این هفته و 27,756 هفته قبل از آخرین.

اداره مایک پرستون گفت: دولت با راه اندازی یک وب سایت جدید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیکاری ARunemployment.com و خط تلفن راه اندازی ساعت های طولانی.

آن را در حال حاضر تماس های جمعه تا جمعه و شروع در 6 p. m. و آن را متوقف جدید تماس حدود 4 بعد از ظهر هر چند آن را تعطیل نمی کردن تا 6 بعد از ظهر

کسانی که واجد شرایط برای همه گیر بیکاری کمک برنامه مانند پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و خود اشتغالی هنوز هم نمی تواند در عین حال درخواست برای مزایای اما پرستون گفت: وجود یک ایمیل جدید برنامه ای است که ارائه خواهد شد به طور منظم به روز رسانی در روند.

لینک به ثبت نام در بیکاری وب سایت.

قبلی:

بینالملل آسا هاچینسون تنظیم شده است به ارائه به روز رسانی در وزارت امور خارجه در پاسخ به این covid-19 همه گیر در 1:30 بعد از ظهر جلسه.

بعدا بررسی برای به روز رسانی و به صورت ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری بارگذاری نمی? اینجا را کلیک کنید به تماشای در 1:30 p. m. ” arkansasonline.com/coronavirus]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>