ویروس مرگ و میر در دولت تصویب 200 فرماندار می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد مرگ و میر نسبت به covid-19 در آرکانزاس گذشت 200 روز پنج شنبه به عنوان فرماندار تگزاس آسا هاچینسون اعلام کرد که 11 نفر بودند در برابر این ویروس بیش از گذشته 24 ساعت.

مرگ و میر که در حال حاضر تعداد 208 نشان دهنده این دولت کمترین تک روز افزایش مرگ و میر ناشی از ویروس است.

با وجود رکورد تعداد مرگ و میر فرماندار ابراز خوش بینی است که موارد جدیدی از این ویروس بودند که گزارش شده در سرعت کندتر از آنها شده بود در هفته گذشته است.

اورژانس اعلامیه در محل قرار داده و پیش از آن در همه گیر خواهد شد ادامه داد: حداقل برای یکی دیگر از 45 روز Hutchinson اعلام کرد. او همچنین گفت که در شهرستانها در نظر گرفتن آن را بر خود به موضوع اقدامات سختگیرانه تر-مانند فایت را فرمان نیاز به ماسک صورت در عمومی-بودند به طور بالقوه در نقض خود را اضطراری اعلام هر چند او گفت که او نمی خواهد مبارزه با چنین تلاش.

“راهنمایی های خود را نباید محدود تر از دولت را” هاچینسون گفت.

تعداد کل موارد شناسایی شده در این دولت رسیده 13,928 در روز سه شنبه افزایش 322. بستری شدن در بیمارستان همچنان به رشد و بيشتر از پنج شنبه بیش از هر نقطه دیگر در گیر با توجه به وزارت بهداشت داده است.

آرکانزاس نقطه رسیده از 200 مرگ و میر دقیقا یک ماه پس از مقامات بهداشت اعلام کرد 100 مرگ در کشور در مارس 18. Coronavirus اول شناسایی شده در آرکانزاس در اوایل ماه مارس و اول تایید مرگ گزارش شده در مارس 24.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19 پاسخ از فورت اسمیت در 1:30 بعد از ظهر

تعداد تایید coronavirus موارد در آرکانزاس باقی مانده در 13,606 صبح روز پنجشنبه با توجه به وضعیت سایت. مرگ و میر باقی مانده در 197.

بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=NOqGsef7XKM]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>