ویروس مرگ و میر در مکان های انگلیسی PM وضعیت بدتر

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — شیب افزایش coronavirus مرگ و میر به نظر می رسد درست کردن دوشنبه در سخت ضربه نیویورک بازتاب روند انجام در ایتالیا و اسپانیا در حالی که بحران تشدید در بریتانیا که در آن نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر شده است.

Johnson, 55, آگاه بود و بلافاصله نیاز به قرار دادن در یک دیدار کرد. نخست وزیر است که برای اولین بار در جهان شناخته شده رئیس دولت به سقوط بیمار با این ویروس.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که اولین نشانه های ضعف است که شیوع این بیماری ممکن است در یا در نزدیکی اوج خود در حالی که هشدار این است که هیچ وقت برای استراحت محدودیت های اعمال شده با هدف نگه داشتن مردم از گرفتن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. او دستور داد بزرگتر جریمه در برابر متخلفان.

“اعداد نگاه مانند آن را ممکن است تبدیل. `بساز آن را بیش از!’ نه. و جاهای دیگر ساخته شده اند که اشتباه او گفت:” به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده صعود گذشته 10,000 با حدود 350,000 تایید عفونت.

سهام بسیج در وال استریت و در سراسر جهان در اخبار ایالات متحده و مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا. میانگین صنعتی داو جونز بود تا حدود 1,300 امتیاز یا 6 درصد در اوایل بعد از ظهر.

شیوع بیماری در جاهای دیگر بودند رفتن راه دیگر.

بریتانیا گزارش داد بیش از 600 مرگ و میر در یک روز بیش ایتالیا را افزایش روزانه برای روز دوم در یک ردیف. فرانسه ثبت بالاترین 24 ساعته و مرگ و میر از این بیماری همه گیر آغاز شد 833. و ژاپن به عنوان یک وضعیت اضطراری برای Toyko و مناطق دیگر به دلیل افزایش عفونت در این کشور با جهان سوم بزرگترین اقتصاد و قدیمی ترین جمعیت.

در سراسر جهان بیش از 1.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 70000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

تعداد مرده در ایالت نیویورک گذشته افزایش یافت 4,700 و مرگ و میر در شهر نیویورک بسته در 2,753 زندگی از دست رفته در مرکز تجارت جهانی در 9/11.

دولت شده است به طور متوسط کمتر از 600 مرگ و میر در هر روز برای چهار روز گذشته. به عنوان وحشتناک به این تعداد است تقریبا ثابت روزانه بالغ دیده می شد یک علامت مثبت است. کومو نیز گزارش داد که تعدادی از افراد جدید وارد بیمارستان های روزانه کاهش یافته است عنوان شده است که تعدادی از بیماران بدحال که نیاز به هواکش.

در همان زمان او دستور داد مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری بسته باقی می ماند و تا پایان این ماه اعلام کرد او دو برابر شدن جریمه برای قانون شکن به 1 ، 000 $و مورد نیویورکی برای بودن در پارک بیش از آخر هفته خواستار آن را “کاملا غیر قابل قبول است.”

حتی به عنوان او اعلام کرد نشانه های مثبت او هشدار داد که بیمارستان ها تحت فشار شدید.

“اگر ما plateauing ما plateauing در سطح بسیار بالا و فوق العاده ای وجود دارد استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی,” کومو گفت. “این یک سیستم بیمارستان که در آن ما باید به کف و موتور در خط قرمز و شما نمی توانید به هر سریع تر و شما نمی توانید اقامت در خط قرمز برای هر دوره از زمان و یا سیستم خواهد شد.”

در جای دیگر در سراسر جهان اتریش و جمهوری چک هر دو شروع آشکارا به بحث در مورد چگونه به کاهش برخی از محدودیت های فلج کننده شروع با بازگشایی برخی از مغازه های کوچک و مراکز باغ در هفته آینده.

ایتالیا را روز به روز افزایش جدید covid-19 موارد غوطه ور دوباره برای پایین ترین یک روز افزایش در اوایل سه هفته. کشور ویران شده توسط ویروس نیز شاهد یک افت برای سومین مستقیم روز در بخش مراقبت های ویژه تخت های اشغال شده توسط بیماران آلوده.

ایتالیا هنوز تا کنون, جهان بالاترین coronavirus مرگ و میر بیش از 16,500 — اما فشار در بخش های مراقبت ويژه در شمال کاسته است به طوری که این منطقه دیگر airlifting بیماران به سایر مناطق است.

پرستاری هماهنگ کننده ماریا Berardelli در سخت ضربه ژان بیستوسوم بیمارستان در برگامو گفت که در حالی که تعداد بیماران جدید در حال کاسته تا کمی کارکنان بیمارستان بودند هنوز هم کشیدن طولانی و دشوار شیفت.

“شده است وجود دارد هیچ کاهش در کار” Berardelli گفت. “شده اند وجود دارد کمتر پذیرش به اتاق اورژانس اما ما مراقبت ويژه هستند و هنوز کامل به طوری که فعالیت نشده است کاهش می یابد.”

در اسپانیا و میر و عفونت های جدید کاهش یافته است دوباره. وزارت بهداشت گزارش 637 جدید, مرگ و میر, کمترین تلفات در 13 روز و در مجموع بیش از 13000 مرده است. عفونت های جدید نیز به کمترین میزان در دو هفته.

اتاق های اورژانس در سخت ضربه مادرید منطقه از 6.6 میلیون بازگشت شدند تقریبا به حالت عادی یک هفته پس از صحنه بيماران از خواب در طبقه و در صندلی.

حمل و نقل و تحرک و امور شهری وزیر خوزه لوئیس Ábalos گفت: آمار و ارقام نشان می دهد اسپانیا وارد “مرحله جدیدی از جنگ است.”

“این مرحله جدید به این معنا نیست ما می توانیم اجازه پایین گارد ما. ما در حال ارزیابی اقدامات است که ما نیاز به اتخاذ” Ábalos گفت.

این یک پیام مکرر توسط رهبران در سراسر جهان: هر گونه سود به راحتی می تواند معکوس شود اگر مردم همچنان به رعایت مستند قوانین.

یک گزارش از یک فدرال ناظر آژانس متوجه شد که سه نفر از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک covid-19. و بعضی جاها مثل مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی پیش بینی اوج نمی خواهد آمد تا زمانی که ممکن است و یا به خوبی به تابستان.

Baton Rouge, لوئیزیانا, گزارش مرگ یک نوزاد دختر متولد شده در موعد مقرر پس از مادر شدن قرارداد این بیماری و قرار شد در یک ونتیلاتور. لوئیزیانا یک دولت که در آن نیواورلئان میزبان میلیون ها نفر از گردشگران سالانه به حال بیش از 500 مرگ و میر.

این ویروس گسترش قطرات از سرفه یا عطسه. برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. بیش از 270,000 مردم بهبود در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>