ویروس ترس می دهد داو بزرگترین افت تا کنون به عنوان شیب دار بورس و زیان رول به 4 روز

Category: آرکانساس Comments: No comments

بازار آمریکا به شدت سقوط پنج شنبه, گسترش چهار روز از دست دادن است که اتفاق افتاده است پس از بحران مالی بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus و تهدید برای اقتصاد جهان است.

به سرعت از رکود بازار به سرمایه گذاران خاموش نگهبان با S&P 500 با کاهش بیش از 10 درصد از آن Feb. 19 بالا یک قطره است که وال استریت برچسب اصلاح به نشان می دهد که کاهش قابل توجهی بیشتر از چند روز از بدبینی تجارت.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط از آن زمان اوج تنها در 10 جلسه. آبی تراشه شاخص از دست داده و بیش از 3200 امتیاز این هفته بود و بدترین حالت آن نقطه رها در تاریخ روز پنج شنبه.

“داو چهار روز کاهش در این هفته است 11.13 درصد بدترین از اکتبر سال 2008 هنگامی که تراشه های آبی کاهش یافت 15 ٪ در چهار روز” گفت: Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص.

گالری: آمریکا و بازارهای سهام گسترش از دست دادن رگه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/228stock/]

احساسات در حال اجرا بالا در وال استریت در بخشی به دلیل آن مشخص نیست زمانی که سیاستهای جهانی بهداشت عمومی بحران به پایان خواهد رسید.

Kenny Polcari از SlateStone ثروت گفت: خبر خوب در مورد وحشت محور اصلاح است که در آن نشان می دهد یک واکنش احساسی است و ممکن است تنها به طور موقت.

“آهسته تر کاهش بر اساس فاسد اصول بازار است که در این مورد تا کنون خواهد بود بیشتر نگران کننده” Polcari گفت.

تحلیلگران انتظار می رود بازار به دوباره بجای اول برگشتن به شدت پس از بازار در سراسر جهان روز دوشنبه. اما coronavirus موارد ظهور در سراسر جهان له مکرر بازار سهام تظاهرات. این نوسانات می تواند باقی بماند تا زمانی که نشانه هایی وجود دارد که شیوع این بیماری تحت کنترل است تحلیلگران می گویند با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی است که جامعه در ایالات متحده به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

[مرتبط: پنس شروع می شود در نقش جدید; همه پیام ها در ویروس از طریق او ” arkansasonline.com/news/2020/feb/28/pence-starts-in-new-role-20200228/]

“به درجه ای است که مصرف کنندگان تغییر رفتار خود را — به طوری که آنها جلوگیری از بیرون رفتن برای غذا خوردن آنها را ندارد مرخصی آنها لغو سفر کسب و کار — که مصرف که هزینه های مصرف شخصی است که 68 درصد از تولید ناخالص داخلی گفت:” اسکات Clemons رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Brown Brothers Harriman.

وی افزود: “حرکت می کند که آن را فراتر از حوزه ‘مردم احساس بد به خاطر خود 401(k)s پایین و به حوزه واقعیت اقتصادی است.”

داو تعطیل حدود 1200 واحد معادل 4.4 درصد و پس از یک roller-coaster روز. استاندارد & ضعیف است 500 کاهش یافت 137.63 امتیاز یا 4.4% به 2,978.76. نزدک کاهش یافته است 414.29 امتیاز یا 4.6% به 8,566.48. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 54.89 امتیاز یا 3.5% به 1,497.87.

سهام در حال حاضر رهبری خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

بازارهای جهانی نیز لرزید شنبه به وقوع همچنان به گسترش فراتر از چین است. ژاپن Nikkei پایین بود بیش از 2% به عنوان بسیاری از مدارس ژاپن بسته شد از طریق اوایل ماه آوریل.

شاخص های سهام اروپا وارد اصلاح خاک در روز پنج شنبه. پان-شاخص Stoxx 600 سقوط 4%. بریتانیا FTSE کاهش یافته است 3.5% و آلمان در داخ کاهش 3.2%. در ایتالیا — این کشور با اروپا ضعیف ترین رشد اقتصادی در سال 2019 — نخست وزیر جوزپه کونته در این هفته گفت: اقتصادی ضربه می تواند “بسیار قوی است.”

از یک نقطه نظر اقتصادی بسیار تمرکز شده بود در coronavirus’ پیامدهای جهانی زنجیره تامین که تکیه به شدت در ساخت و تولید از کارخانه های چینی. اما در حال حاضر که بهداشت عمومی مقامات انتظار دارند شیوع به گسترش در آمریکا کارشناسان نگران اضافی تهدید برای اقتصاد است. روزمره و هزینه های مصرف کننده می تواند به توقف خرد اگر مدارس بسته اجتماعات بزرگ هستند لغو و کسب و کار خود را درب.

قیمت نفت نیز همچنان به کاهش و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه توجه به آمار کم, بازتاب پیش بینی است که یک رکود در افق است.

“اگر شما به دنبال چیزی برای نگرانی در مورد چشم خود را به سهام دارای صدای تیک تیک نوار و جای آن در اوراق قرضه و بازار نفت گفت:” اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “آنها همچنان به فلش سیگنال های هشدار دهنده در مورد اقتصاد قدرت. و سهام سرمایه گذاران ممکن است به خوبی توسط تماشای آنها را به تایید می کنند که هر گونه تجمع کرده است.”

این Wilshire 5000 مجموع شاخص بازار کاهش یافته است پنج روز در یک ردیف طولانی ترین دست دادن رگه هایی از 2020 و طولانی ترین رشته های منفی روز از سپتامبر. 24. پنج-بعد از دست دادن 2,792.16 امتیاز و یا 8.09% نشان دهنده کاغذ دست دادن حدود 2.9 تریلیون.

گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت روز شنبه که این ویروس می کند فعالیت های اقتصادی در سراسر این سیاره است. مالی-خدمات غول هیچ پیش بینی رشد درآمد در این سال و متوسط رشد درآمد در سال 2021.

“ما کاهش سود پیش بینی منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در 1Q پایین تر پایان تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده یک رکود در U. S است .فعالیت های اقتصادی و افزایش کسب و کار قطعیت” گلدمن ساکس استراتژیست دیوید Kostin نوشت: در یک توجه داشته باشید.

تحلیلگران اشاره به استارک منصه در روغن سفر و اوقات فراغت بخش به علاوه صنایع وابسته به چینی زنجیره تامین.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس گفت: این درآمد برای شرکت در S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد.

مایکروسافت پایین بود 7 درصد پس از شرکت در روز چهارشنبه گفت که فروش آن در سه ماهه جاری خواهد بود پایین تر به دلیل اختلال در آن زنجیره تامین است. Anheuser-Busch InBev در روز پنج شنبه پیش بینی شیب افت در سود سه ماهه. سهام آن کاهش یافت و به 9 درصد.

شرکت ها نیز باید مدرج سفر برگشت. فرانسه, لوازم آرایشی, غول اورآل به حالت تعلیق در تمام سفر کسب و کار برای خود 80,000 کارکنان تا پایان ماه مارس. نستله غول سوئیس شرکت مواد غذایی گفت: این امر تعلیق همکاری های بین المللی کسب و کار سفر خود را برای 290,000 کارگران تا اواسط ماه مارس.

در تجارت کالاهای پنجشنبه معیار نفت خام کاهش یافت $1.64 به حل و فصل در $47.09 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.25 به $52.18 در هر بشکه رسید. عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.41 هر گالن است. حرارت روغن 1 درصد کاهش یافته است به $1.49 هر گالن است. گاز 7 سنت کاهش یافت و به $1.75 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان تحلیلگران در ابتدا به اندازه هر پتانسیل ضربه زدن به اقتصاد جهانی بر اساس سال 2002 شیوع سارس. اما در حدود 20 سال پس از, اقتصاد چین تبدیل شده است بسیار بیشتر قابل توجه و در هم تنیده.

“هر روز ما فکر می کنم ما می تواند در نزدیکی پایین و هر روز ما نیست” کوئن تحلیلگر Helane بکر نوشت: در یک توجه داشته باشید در اوایل پنج شنبه. “امروز وجود دارد گزارش های بیشتر از این ویروس در مکان هایی مانند کرواسی فرانسه, آلمان, اتریش, یونان و جاهای دیگر. مرزها و خطوط بر روی نقشه. این ویروس گسترش یافته است و سوال این است که چقدر مردم تغییر برنامه سفر.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط راشل سیگل و توماس هیت از واشنگتن پست; توسط استن چو الکس Veiga, Damian J. Troise و کریستوفر Rugaber از آسوشیتد پرس; و توسط مت فیلیپس از نیویورک تایمز.

گر پیتر Mazza آثار سهشنبه در کف بازار بورس نیویورک به قیمت سقوط است. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/228stock/.
(AP/کریگ Ruttle)

یک بخش در 02/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>