ویروس ترس گرفتن دوباره بازار; سهام و اوراق قرضه اسلاید

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — ترس تحت سلطه بازارهای مالی دوباره در روز پنج شنبه و سهام به شدت کاهش یافت و نگرانی ها در مورد سرعت گسترش شیوع ویروس. این آخرین لرزیدن در وال استریت ترین فرار در هفته بیش از هشت سال است.

عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا از دست داده و حدود 3.5 درصد و سود اوراق قرضه را لمس بیشتر پایین ضبط در آخرین yo-yo حرکت می کند. اسلاید تقریبا محو افزایش سهام تا به حال زده فقط یک روز زودتر آمد که در بخشی در امیدوار است که حرکت می کند توسط مقامات در سراسر جهان می تواند کوسن اقتصادی خرید اینترنتی.

این باطل نوسانات به احتمال زیاد همچنان به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند. پنج شنبه چهارم مستقیم روز که در آن S&P 500 منتقل حداقل 2%, طولانی ترین جمله کشش از تابستان 2011.

این درک رو به رشد است که از گسترش عفونت و در نتیجه آسیب به اقتصاد ممکن است آهسته در هر زمان به زودی کشیدن است به شدت در بازار. که جلو گرفته می شود این هفته با به طور فزاینده ای در سراسر جهان فشار است که دولت و بانک مرکزی در حال تلاش برای به بازار از طریق برنامه مخارج و کاهش نرخ بهره.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رفت و به عنوان کم به عنوان 0.901 ٪ برای اولین بار در تاریخ, با توجه به Tradeweb. غلت بازده آورده اند نرخ متوسط 30 سال وام مسکن ثابت به یک رکورد کم از 3.29%.

“آن بوده است نوسانات بازار در روزهای اخیر برای سهام سرمایه گذاران و امروز ما به نظر می رسد رو به پایین پا که سوار گفت:” تری Sandven ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست در ایالات متحده بانک مدیریت ثروت. “آنچه شما نیاز به زمان است و متاسفانه که هنوز هم به نتیجه در نوسان باشد.”

در چین که در آن تعدادی از عفونت های جدید شده است کاهش شدت معاملات سهام در شانگهای بسیج نزدیک به 12 درصد پس از ضربه پایین در فوریه. 3. کارخانه ها وجود دارد به تدریج بازگشایی و بازگشت به حس زندگی عادی حتی ممکن است در افق زیر سریع و شدید اعمال شده توسط دولت به کررل ویروس.

اما در جاهای دیگر در جهان خلق و خوی تیره تر است. وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در ایالات متحده مرگ و میر صعود به 12 با توجه به این ویروس است. کالیفرنیا اعلام کرد ایالت های اضطراری و خطوط هوایی جنوب غربی هشدار داد سرمایه گذاران خود که آن را دیده اند کاهش قابل توجهی در تقاضا در روزهای اخیر.

S&P 500 با کاهش 106.18 یا 3.4% 3,023.94. آن را در حال حاضر 10.7 درصد کمتر از رکورد بالا این مجموعه در فوریه. 19. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 969.58 یا 3.6% به 26,121.28 و نزدک از دست 279.49 یا 3.1% به 8,738.60.

ضرر و زیان گسترده بود و انرژی و بازار سهام S&P 500 کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از مارس 2009 زمانی که آنها در حال ظهور از بحران مالی است.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار بسته شدن مدارس و اعلام وضعیت اضطراری برای مثال وجود یک حس است که این بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Chris Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG.

مربوط به سفر شرکت ها همچنان به سقوط به شدت نگران است که وحشت زده مشتریان نمی خواهید برای محدود خود را در هواپیما یا قایق با دیگران است. رویال کارائیب کروز غرق 16.3% کارناوال کاهش یافت و 14.1 درصد و خطوط هوایی آمریکا گروه از دست 13.4%.

یک لیست در حال رشد از شرکت های سرمایه گذاران هشدار داده است که ویروس است که ضربه خود را به فروش و سود و سرمایه گذاران با بسیاری از عدم قطعیت در مورد چقدر رشد اقتصادی را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“ما می تواند احتمالا درایو مجازی کامیون بين صعودی و نزولی موارد در اینجا” گفت: Jason غرور chief investment officer برای ثروت خصوصی در Glenmede.

در این هفته شاخص S&P 500 از یک پرش از 4.6% دوشنبه به از دست دادن 2.8 درصد و به میزان 4.2 درصد. در زمان عادی یک حرکت حتی 1% خواهد بود قابل توجه است.

بازارهای سهام آسیا آغاز شده و پنج شنبه خاموش بالاتر سوار شدن بر موج خوش بینی و امید که ارسال S&P 500 با افزایش در روز چهارشنبه. آمریکا و رهبران کنگره توافق رسیده است در $8.3 میلیارد دلار در لایحه ای را برای مبارزه با شیوع بیماری که سنا تصویب پنج شنبه و بانک مرکزی کانادا به دنبال فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره به روز قبل از آن.

برخی از اقتصاددانان انتظار دارند بانک مرکزی اروپا به نوعی از حرکت و امید حمایت از بازار قبل از جلسه خود در مارس 12.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3 درصد و سهام در شانگهای افزایش یافت 2 ٪ است.

اما بازارهای پایین تر تبدیل شده به عنوان تجاری به اروپا نقل مکان کرد. این CAC 40 فرانسه سقوط کرد 1.9% کرد و شاخص DAX از دست داد 1.5 درصد و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 1.6%.

چند اقدامات از ترس در بازار گره های سخت تر.

عملکرد 10 ساله خزانه داری غرق به 0.91% از 0.99% اواخر روز چهارشنبه. طلا صعود $25.00 دلار 1,668.00 در هر اونس به عنوان سرمایه گذاران انباشته به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است.

معیار خام ایالات متحده از دست داد و 88 سنت به حل و فصل در $45.90 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت $1.14 برای $49.99 در هر بشکه رسید.

رز نقره ای 15 سنت افزایش به $17.39 در هر اونس و مس سقوط کرد یک پنی به $2.57 در هر پوند. گاز از دست داده و 6 سنت افزایش به $1.77 هر 1000 فوت مکعب گرمایش نفت کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.49 هر گالن و عمده فروشی بنزین از دست داده و 3 سنت افزایش به $1.52 هر گالن است.

دلار کاهش یافت و به 106.76 ین ژاپن از 107.33 ین در چهار شنبه. یورو تقویت شد و به $1.1190 از $1.1139.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>