ویروس ترس ضربه سهام; شاخص داو از دست می دهد 1,031

Category: آرکانساس Comments: No comments

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز دوشنبه در بدترین روز بازار سهام در دو سال به عنوان گسترش شیوع کروناویروس سرمایه گذاران مجبور به تجدید نظر جدی بودن تهدید برای اقتصاد در اروپا و ایالات متحده است.

رکود در شاخص های ایالات متحده آمریکا به دنبال فروش در بازارهای خارج از کشور به عنوان یک افزایش موارد این بیماری در کره جنوبی و اروپا لرزاند سرمایه گذاران.

معامله گران به دنبال ایمنی در اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده, طلا و بالا-سود سهام مانند آب و برق و املاک و مستغلات. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از سه سال است.

سهام تکنولوژی برای اختصاص مقدار از بازار گسترده, اسلاید, است که پاک کردن تمام شاخص های Dow و S&P 500 سود برای سال.

گالری: سهام شیرجه رفتن به کروناویروس موارد سنبله در خارج از چین

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/225stock/]

داو از دست 1,031.61 امتیاز و یا 3.6% به 27,960.80. در پایین آن نقطه آن پایین بود 1,079 امتیاز.

S&P 500 شاخص skidded 111.86 امتیاز یا 3.4% 3,225.89. نزدک کاهش یافته است 355.31 امتیاز یا 3.7% به 9,221.28 آن را بزرگترین ضرر را از دسامبر سال 2018 است.

راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت داد تا 50.50 امتیاز یا 3 درصد به 1,628.10.

سرمایه گذاران به دنبال بنادر امن پیشنهاد قیمت اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده و طلا. عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.37% از 1.47% اواخر جمعه. آن را در 1.90 ٪ در آغاز سال است. قیمت طلا افزایش یافت 1.7%.

بیش از 79 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است جدید کروناویروس. چین که در آن ویروس سرچشمه هنوز اکثر موارد و مرگ و میر.

“بازارهای سهام در سراسر جهان آغاز به قیمت در چه بازار اوراق قرضه به ما گفته اند برای هفته — که رشد جهانی است و به احتمال زیاد نهفته در راه معنی دار به دلیل ترس از کروناویروس گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد.

اجماع برآورد برای سه ماهه اول رشد در ایالات متحده تضعیف شده از 1.7 درصد در پایان سال 2019 به 1.5 درصد در روز دوشنبه با توجه به داده ها از FactSet. اقتصاددانان در گلدمن ساکس که انتظار داشتند سه ماهه اول داخلی رشد 2% به تازگی به عنوان اواخر ماه ژانویه شده است به طور پیوسته کاهش آنها تخمین می زنند که کاهش یافت و به 1.2 درصد در روز دوشنبه.

“خطرات به وضوح اریب به حرکت نزولی تا شیوع موجود است” آنها نوشت.

شکسته زنجیره تامین

سرمایه گذاران شده اند متلاطم پس از شروع بحران در ماه ژانویه به دلیل نقشی که چین کارخانه های بازی در کسب و کار جهانی.

کسانی که در کارخانه ها پیوند حیاتی در جهانی زنجیره تامین مصرف در حمل و نقل مواد اولیه و ارسال همه چیز را از لباس برای اپل به قطعات خودرو. هیوندای جهان پنجمین خودروساز ذکر شده کمبود چینی-قطعات ساخته شده که آن را به طور موقت متوقف و خطوط تولید در اوایل این ماه در کارخانه در کره جنوبی-و بود که قبل از افزایش coronavirus موارد در آن کشور قرار داده و مقامات کرده است.

چین نیز یک بازار مصرف: زمانی که اپل کاهش فروش آن انتظارات برای سه ماهه آخر هفته آن ذکر شده هر دو مشکلات تولید مربوط به شیوع و کاهش تقاضا در این کشور که در آن بسته شده بود ده ها تن از فروشگاه های.

ویروسی شیوع تهدید به چین چین رشد اقتصادی جهانی و صدمه سود و درآمد برای طیف گسترده ای از کسب و کار. نایک در حال حاضر هشدار داد در مورد یک ضربه به پایین آن خطوط. شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر که بستگی به مسافران روبرو هستند درد از لغو برنامه ها و توقیف مقصد.

شرکت های فن آوری در میان بدترین آمار فروش. اپل که بستگی به چین برای بسیاری از کسب و کار تضعیف 4.8%. مایکروسافت کاهش 4.3 درصد است. بانک ها نیز بزرگ بازنده است. جی پی مورگان چیس کاهش 2.7 درصد و بانک مرکزی آمریکا تضعیف 4.7%.

هواپیمایی و کشتی کروز اپراتورها نیز کاهش یافت. خطوط هوایی آمریکا از دست 8.5% Delta Air Lines کاهش یافته است 6.3% کارناوال skidded 9.4% و رویال کارائیب Cruises سقوط 9 درصد.

Gilead Sciences صعود 4.6 درصد بود و در میان معدود نقاط روشن. این شرکت بیوتکنولوژی است آزمایش دارویی بالقوه برای درمان جدید کروناویروس. Bleach-ساز Clorox نیز یک standout افزایش 1.5%.

آب و برق و شرکت املاک و مستغلات برگزار شد تا بهتر از بسیاری از بخش های. سرمایه گذاران تمایل به نفع آن دسته از صنایع که حمل سود بالا و نگه دارید تا نسبتا خوبی در طول دوره بحران.

چرخش به بخش دفاعی ساخته شده آب و برق و املاک و مستغلات بزرگترین برندگان این سال در حالی که فن آوری سهام از دست داده اند و زمین است.

“بازده شده اند در حال حرکت پایین همه سال به طوری که ارائه یک دم باد و آب و برق خدمات برای املاک و مستغلات گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “در مواجهه با این افزایش عدم اطمینان به خصوص اگر آن را محور خارج از کشور با تکنولوژی در حال رفتن به تحمل برخی از فشار است که به دلیل آن بوده است بسیار محبوب به دلیل آن را به خوبی انجام داده و به دلیل آن است که بسیار در معرض آسیا است.”

بزوس از دست می دهد $4.8 B

جهان 500 ثروتمندترین مردم از دست داد در ترکیب $139 میلیارد دوشنبه به عنوان بازارهای buckled. این بزرگترین ثروت رها کردن برای این گروه از میلیاردرهای بلومبرگ شاخص شروع به ردیابی این رقم در ماه اکتبر 2016.

Bernard Arnault رئیس لوکس کالا ساز LVMH و Amazon.com Inc. بنیانگذار جف بزوس منجر به کاهش با هر از دست دادن بیش از $4.8 میلیارد دلار است. Amancio Ortega, مدیر اجرایی زارا پدر و مادر Inditex SA, سقوط 4 میلیارد دلار و ثروت از هر کس دیگری در بالا 10 تضعیف حداقل 2.3 میلیارد دلار.

در چشم برخی از تحلیلگران روز دوشنبه شاقول برای سهام معنی آنها فقط میشه به بازار اوراق قرضه که در آن ترس غالب بوده است ،

معامله گران به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره حداقل یک بار در سال 2020 برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است. آنها قیمت گذاری در حدود 95% احتمال قطع در این سال با توجه به CME Group. یک ماه پیش آنها را دیدم تنها 68% احتمال.

اما بانک مرکزی روسای ممکن است بیمار مجهز به جنگ اقتصادی و عواقب ناشی از آنفولانزا مانند بیماری است. نرخ بهره در حال حاضر در قلمرو منفی در اروپا و در نزدیکی پایین تاریخی در ایالات متحده است. و اعتباری کمتر از گران قیمت — بانک فدرال ابزار استاندارد برای مبارزه با رکود — ممکن است جبران برخی از مالی تحول را کمی به درمان شکسته زنجیره تامین و یا سهولت کارگر و مصرف کننده ترس از سرایت.

“وجود دارد فقط در حال رشد احساس وحشت و نگرانی در جامعه سرمایه گذار است که این چیزی است که جدی تر از ما متوجه” گفت: Chris Meekins یک تحلیلگر با ریموند جیمز و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمادگی رسمی.

“این ممکن است واقعی همه گیر نشده اما این همه گیر اقتصادی گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد برای Grant Thornton. “این جهانی در محدوده و اخلال در فعالیت در سراسر جهان است.”

روز دوشنبه افت در سراسر بازارهای سهام و اوراق قرضه و کالا نشان می دهد سرمایه گذاران بر این باورند برخی از پیش بینی های بدبینانه به اندازه کافی.

قیمت نفت خام تضعیف 3.7%. گذشته از سفر هوایی virus یک تهدید اقتصادی جهانی حمل و نقل.

معیار نفت خام کاهش یافت $1.95 به حل و فصل در $51.43 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $2.20 به $56.30 در هر بشکه رسید.

عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.61 هر گالن روغن حرارت کاهش یافته و 8 سنت افزایش به $1.61 هر گالن و گاز 8 سنت کاهش یافت و به $1.83 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا افزایش یافت $27.80 به $1,672.40 در هر اونس نقره با افزایش 35 سنت افزایش به $18.87 در هر اونس مس و 3 سنت کاهش یافت و به $2.59 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 110.74 ین ژاپن از 111.62 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0842 از $1.0858.

آلمان داخ تضعیف 4 درصد و ایتالیا با معیار شاخص کاهش یافته است 5.4%. کره جنوبی Kospi ریختن 3.9 درصد و در بازارهای آسیا کاهش یافت و به طور گسترده.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط Alex Veiga, Damian J. Troise و استن چو از آسوشیتد پرس; توسط Sophie الکساندر استیون Crabill و جک Witzig خبری بلومبرگ; توسط مت فیلیپس از نیویورک تایمز; و توسط David J. Lynch, راشل سیگل و توماس هیت از واشنگتن پست.

یک بخش در 02/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>