عفونت ویروس افزایش می یابد در آرکانزاس’ بزرگترین زندان

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد تایید covid-19 موارد در دولت بزرگترین زندان باید افزایش یافت و به 43 پس از اولین مورد تایید شده اعلام شد وزارت اصلاحات روز یکشنبه را با توجه به دو نمایندگان در جریان این موضوع است.

صندلی قوه مقننه را فرعی در زندانها, دولت بهداشت ، Gary Stubblefield R – شعبه گفت: او گفته شد اصلاحات وزیر وندی کلی در روز دوشنبه که این بیماری در حال گسترش از طریق یک سربازخانه در کامینز واحد یک 1,876 دفاع کرد گرفته شد-تخت زندان مزرعه واقع در شهرستان لینکلن.

یکی دیگر قانونگذار دولت تشکر. ویویان گل, D – پاین بلاف گفت: او همچنین گفت: یک گروه از کارکنان که 43 زندانیان در کامینز واحد آزمایش مثبت است.

وزارت اصلاحات سخنگوی دینا تایلر در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر دوشنبه که 43 46 زندانیان قرار دارد در یک بازداشتگاه در زندان آزمایش مثبت است.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در گیر دولتی آسا هاچینسون خطاب شیوع بیماری در کامینز اما گفت که وی با توجه به استفاده از عفو قدرت برای کاهش جمعیت زندان خواستار چنین حرکت “غیر عاقلانه.”

“وجود دارد یک دلیل آن دسته از زندانیان در حداکثر امنیت واحد” هاچینسون گفت. “من نمی بینم که اتفاق می افتد.”

این گروه اعلام کرد در روز یکشنبه که اولین زندانی با یک مورد تایید شده از این ویروس قرار بود در کامینز واحد.

که اهل بیت در بیمارستان بستری شد و سربازخانه او در زندگی شده و در دسترسی محدود شده است در حالی که سایر زندانیان و کارکنان با دسترسی به بازداشتگاه مورد آزمایش قرار گرفتند. کسانی که اضافی آزمايشات انجام شده توسط Wellpath این شرکت قرارداد برای ارائه خدمات پزشکی به زندانها.

هیچ یک از اعضای هیات اضافی تست شده برای این ویروس گزارش شده مثبت باشد با توجه به این گروه را آزاد کند.

در مجموع 17 نفر از کارکنان دولت تادیبی سازمان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس به هفته گذشته است.

تایلر گفت: بازداشتگاه قرار داده شده تحت قرنطینه با مواد غذایی و دیگر تجهیزات آورده بودن برای زندانیان.

این بخش نیز شروع به عرضه زندانیان و کارکنان در کامینز با ماسک ساخته شده توسط زندانیان در واحد هفته گذشته است.

این داستان در اصل منتشر شد در 1:16 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>