ویروس برگ ما صنعت سفر در تلاش برای بازیابی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده سفر هوایی به پایین تقریبا 90 ٪ از یک سال پیش. یک شبح مانند پوچی در هاوایی گردشگری هتل ها. ترک لاس وگاس قمار شمارش روز به بازگشایی.

چند بخش از اقتصاد را تحمل کرده اند تا حد ویرانی از coronavirus به عنوان سفر کسب و کار. بررسی خرابه اقتصاددانان و رهبران شرکت می گویند آن را سال به بازسازی $1.1 تریلیون صنعت تولید در سال گذشته به طور بالقوه خروج بسیاری از شرکت های هواپیمایی و هتل ها و شرکت های اجاره خودرو و رستوران ها در خطر است.

و تا زمانی که سفر همچنان راکد اقتصاد می تواند در تلاش برای سرعت بخشیدن به. حدود 10 درصد از تمام مشاغل جریان از بخش سفر. صنعت گسترده بیکاری در حال حاضر در صدر 50 درصد دولت گزارش ها نشان می دهد یک سطح است که می تواند presage ورشکستگی و تعطیلی کسب و کار. هزینه های کسب و کار و اوقات فراغت مسافران ارائه شده بود و یک موتور رشد است که به کمک قدرت اقتصاد تا زمانی که این ویروس رخ داد.

تبلیغات

“در حالی که بقیه کشور در حال حرکت است به یک رکود اقتصادی” گفت: Tori امرسون بارنز اجرایی در ایالات متحده سفر انجمن “صنعت سفر در حال حاضر در یک افسردگی است.”

صنعت فروپاشی است و بی نظیر در حافظه اخیر است. نزدیک ترین موازی 9/11 حملات تروریستی بسته فرودگاه به مدت چهار روز. صنعت مورد نیاز حدود دو سال به مسابقه قبلی خود مسافر سطوح. هزینه این زمان حدود نه برابر آسیب از 9/11 بارنز گفت.

صنعت یک بار قابل ارزیابی سلامت اقتصادی. از مردم کسب و کار در قیمت بالا خارج از کشور سفر به گردشگران پرواز به دیزنی جهان صنعت بهره مند از هزینه های ثابت.

نه این زمان. سفر ممکن است یکی از آخرین بخش به بهبود می یابند.

“معمولا سفر خوبی خواهد بود شاخص پیشرو از اعتماد به نفس و هزینه های اختیاری” گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد. “اما در پی جهانی coronavirus رکود اقتصادی آن را به احتمال زیاد به یک عقب مانده شاخص.”

با درآمد اما تا خشک, خطوط هوایی ایالات متحده در حال سوختن از طریق نقدی و برنامه ریزی برای اخراج این سقوط که بدون اخراج از مقررات فدرال برای کمک به حمل و منقضی خواهد شد. که کمک شامل نزدیک به 25 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد و کمک های اضافی از 25 میلیارد دلار در وام.

حتی قبل از آن آمریکا و هواپیمایی متحده گفته اند که آنها را بریده بریده مدیریت و کارکنان پشتیبانی توسط 30 ٪ — در مورد 8,500 شغل بین آنها است. دلتا راه اندازی اولیه-بازنشستگی ارائه می دهند و با هشدار نسبت به اخراج اگر وجود ندارد به اندازه کافی جویند. کسانی که حرکت می کند را شامل نمی شود ده ها هزار نفر از اتحادیه خلبانان و خدمه پرواز که به احتمال زیاد furloughed در ماه اکتبر

تبلیغات

ایالات متحده در انجمن سفر اصرار دولت برای ارائه کمک بیشتر از طریق فردی اعتبار مالیاتی به ارزش تا $4,000 برای مسافران داخلی. این صنعت همچنین می خواهد به کسب و کار وعده های غذایی و سرگرمی به طور کامل معافیت مالیاتی برای شرکت های.

سرمایه گذاران در بازار سهام به استقبال آینده با کمتر سفر می کند. سهام در زوم در حال حاضر در همه جا به صورت ویدئو کنفرانس شرکت کرده اند بیش از دو برابر از اواسط فوریه. دلتا, ایران و آمریکا, این کشور سه تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی ارزش — ترکیب — 27 میلیارد دلار کمتر از زوم.

در سراسر صنعت هتل اواسط قیمت شرکت مدیریت بهتر از لوکس هستند. هتل های نزدیک به سواحل و در شهرهای کوچکتر هستند مراتب بهتر از نقاط شهری. مسکن است که تساوی در این نزدیکی هست گردشگران انجام شده است به مراتب بهتر از آن است که تکیه بر فرودگاه.

“ما شاهد قدرت در رانندگی به مقصد سفر گفت:” جفری Ballotti مدیر عامل شرکت Hotel هتل ها و استراحتگاه.

این Wyndham Grand در تمپا, فلوریدا, شد, کامل, جمعه, شنبه و یکشنبه شب بیش از آخر هفته روز یادبود. اکثر مهمانان آمده بود در عرض سه ساعت رانندگی است.

دنی Aderholt اجرا می شود یک شرکت است که صاحب هشت هتل در امتداد بزرگراه در اوهایو و غرب ویرجینیا و یکی در مرکز شهر پیتسبورگ است که باقی می ماند بسته شده است. مهمان لغو, او گفت: در آغاز ماه مارس است. سپس جدید رزرو متوقف شده است. هر یک از هتل های عامل در به طور متوسط ماهانه از دست دادن در حدود $35,000. این هتل که قبلا شاغل 20 در حال حاضر حدود هشت.

“ما اجازه رفتن کاملا چند مردم” Aderholt گفت.

هیچ جا ویرانی به عنوان شدید به عنوان در نوادا است. دولت منجر ملت با crushingly بالا و 28 درصد نرخ بیکاری — بالاتر از بدترین ایالات متحده نرخ بیکاری ثبت شده در اعماق رکود بزرگ. یک بار این ماجرا پیاده رو از لاس وگاس پراکنده هستند.

قمار و سرگرمی مکه دچار 97 درصد افت بازدید کننده در ماه آوریل از یک سال پیش که اخیرا اطلاعات موجود نشان می دهد. به طور معمول بسته بندی هتل ها تا به حال کمتر از 2 درصد اشغال با توجه به کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان. قمار درآمد بازی تقریبا به طور کامل ناپدید شده در ماه آوریل است. در روز پنج شنبه قمار در حال برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

هاوایی است به طور مشابه رنج می برد با 22 درصد بیکاری است. کشورهای دیگر به ویژه کسانی که با شرکت هواپیمایی هاب مانند کالیفرنیا و نیویورک تگزاس, ایلینوی و گرجستان را نیز تحمل عمیق اخراج در بخش گردشگری. مقامات فرودگاه در اورلاندو تخمین می زنند که سفر به خانه از دنیای دیزنی و استودیو یونیورسال نمی خواهد به بازگشت به سطح قبلی تا مدتی بین 2022 و سال 2025 است.

تعداد مسافران به نمایش در فرودگاه برای بازرسی باقی مانده پایین نزدیک به 90% از یک سال پیش. متوسط پرواز داخلی حمل کمتر از 50 مسافر.

شرکت های هواپیمایی به امید آهسته وانت اواخر تابستان است. اما آنها با احتیاط از پیش بینی نه زمانی که افرادی مثل دیوید وارد نگرانی در مورد گرفتن در یک هواپیما. یک بازنشسته سرمایه گذار از اوهایو بخش رشته در مراکش که آن را تعطیل, سفر در ماه مارس است. او هنوز در حال مبارزه برای دریافت بازپرداخت برای پرواز لغو شد. اما به او پرواز در حال حاضر احساس می کند خطرناک است.

“شما هرگز نمی دانید که توسط سرفه و عطسه در شما در یک هواپیما” بخش گفت.

مارک میلر اجرایی در بوستون عادت کرده است به پرواز در حدود 100000 مایل از یک سال. او نه حکومت کردن یک زن و شوهر از سفر در اواخر تابستان امسال و در اطراف تعطیلات. اما او هیچ دیگر فوری برنامه های پرواز. او به جای برنامه ریزی رانندگی سفر در سراسر انگلستان است.

حتی سفر, صنعت, انواع تردیدی. تری McClintock تگزاس مشاور توصیه می کند که شرکت های هواپیمایی در حال شکل گرفتن اولین COVID-عصر پرواز در هفته آینده برای دیدار با همکاران در لاس وگاس اعتماد به نفس است که هواپیما و فرودگاه خواهد بود پاک تر از همیشه است. او رسم یک خط اگر چه در مسافرت های بین المللی. او نمی مشتاق به پوشیدن ماسک برای یک پرواز طولانی و یا در صورت امکان قرنطینه خارج از کشور.

“من صعودی در برگشت در دنده اما دیوانه نیست,” او گفت:.

نه بسیاری دیگر از مسافران به همین دلیل است که خطوط هوایی ایالات متحده در حال سوختن از طریق پول نقد. مدیران شرکت هواپیمایی می گویند که پس از فوری ترین تهدید از این بیماری همه گیر متهم به حمل خواهد شد به احتمال زیاد کوچک با شغل کمتر و کمتر مقصد. در حال حاضر شهرستانها مانند Erie, پنسیلوانیا و پیوریا ایلینوی در حال از دست دادن برخی از خدمات خود را یک روند است که می تواند سرعت بخشیدن به پس از فدرال مقررات هواپیمایی مسیرهای منقضی می شود در این پاییز.

در پایان این صنعت نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که تقریبا همه احساس امنیت در مورد پرواز.

“راستش ما فکر نمی کنم که اتفاق خواهد افتاد تا زمانی که یک واکسن” گفت: United Airlines مدیر عامل شرکت اسکات کربی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>