Virus در حال حاضر اضطراری ملی

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری به منظور آزاد کردن پول بیشتر و منابع و کاخ سفید و آمریکا به توافق رسیدند در یک بسته امداد به آدرس آشکار بحران است.

رئیس جمهور در یک کنفرانس خبری از باغ گل رز گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری” رها کردن تا آنجا که 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری است. بودجه خواهد شد استفاده از مرخصی استعلاجی بیمه بیکاری مواد غذایی و سایر اقدامات.

او همچنین به گسترده جدید اختیارات به وزیر بهداشت, Alex آذر گفت که در حال حاضر می تواند قادر به چشم پوشی از مقررات به پزشکان و بیمارستان ها انعطاف پذیری بیشتری برای پاسخ به این ویروس از جمله ساخت آن را آسان تر برای درمان مردم از راه دور.

موارد در ایالات متحده آمریکا به صعود به تقریبا 2000 و مرگ و میر افزایش یافته است به 41. ایالات متحده با آن مواجه است این چشم انداز است که این اعداد می تواند به رشد نمایی به عنوان آنها در چین و ایتالیا و کره جنوبی و کشورهای دیگر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

رئیس جمهور در اعلام اضطراری ملی گفت: بیمارستان خواهد در حال حاضر قادر به انجام به عنوان آنها می خواهند. آنها می تواند انجام آنچه آنها باید انجام دهید.”

“من رسما اعلام اضطراری ملی دو بسیار بزرگ کلمات” او گفت:.

“من اصرار هر دولت برای راه اندازی عملیات اورژانس مراکز موثر بلافاصله,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او waiving بهره در وام های دانشجویی که با قیمت نفت پایین دولت خواهد خرید مقادیر زیادی از نفت خام برای ملت ایران را ذخیره استراتژیک.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=dTP9Gnwt9zw]

“من بسیار خوشحالم که می بینم که این رئیس جمهور است که با استفاده از قدرت” اعلام شرایط اضطراری از سوی دیگر ، جان Boozman R-ارک., گفت. “چیزی که من فکر می کنم خواهد شد بیشتر مفید است که توانایی های خود را چرا که او از این قدرت برای شکستن برخی از نوار قرمز و اجازه می دهد که بیمارستان ها به مقدار زیادی انعطاف پذیری بیشتر در تصمیم گیری در سطح محلی است.”

تست برای مغلوب ساختن پیشی جستن?

همچنین در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به احتمال زیاد خواهد شد تست شده برای رمان کروناویروس “نسبتا به زودی” به عنوان پرسش swirled در مورد این که چرا رئیس جمهور خود را دستیاران و خانواده اش نیست انجام بیشتر برای محافظت از خود و دیگران در برابر covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف وقت در آخر هفته گذشته با بالا برزیلی رسمی که تست مثبت برای این ویروس پس از بازگشت از یک آخر هفته در ریاست باشگاه خصوصی در فلوریدا. و در اواخر جمعه بیست و دوم کسی که در دریا یک لاگو بیش از آخر هفته به حال آزمایش مثبت با توجه به یک جمهوری خواه رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

نفر دوم حضور داشتند مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک در رئیس جمهور رفت و آمد مکرر در روز یکشنبه.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید است در برابر گرفتن آزمون از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی.

گالری: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ویروس همه گیر ملی اورژانس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/314emergency/]

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استرس جمعه که او نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم عفونت اما او skirted سوال در مورد اینکه آیا او خودخواه بودن با امتناع از منزوی کردن خود را هنگامی که دیگران که تا به حال مشابه قرار گرفتن در معرض انتخاب کرده اند به انجام این کار برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است. خواسته مشاوره که مردم با مشابه قرار گرفتن در معرض گوش دادن باید به صورت متناقض پیام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم آنها باید برای گوش دادن به پزشکان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز تماس های مکرر با نمایندگان مجلس که خود را در معرض افرادی که بعد از آزمایش مثبت و تصمیم به خود-جدا از فراوانی از احتیاط.

رئیس جمهور تا به حال تا جمعه کاهش یافته است به آزمایش ویروس و یا برای محدود کردن تماس خود را با دیگران صداقت هیچ نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه به عنوان مقامات کاخ سفید اصرار آنها زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملت گفت که “ما باید تمام اقدامات احتیاطی” و “مسئول اعمال” است که ما را ببینید و دیگران را.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف وقت در آخر هفته گذشته با رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت فقط روز بعد. Wajngarten مطرح شده برای یک عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو باشگاه و با حضور در یک جشن تولد برای Kimberly Guilfoyle, که, دوستیابی, رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr. رئیس جمهور با حضور در حزب نیز هست. نیز وجود دارد ترس است که Bolsonaro خود را ممکن است ویروس اما او روز جمعه گفت که او تا به حال آزمایش منفی است.

کاخ سفید تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس “تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

در علاوه بر این به برزیل, رسمی, top مقامات دولت از جمله دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و ارشد, مشاور Ivanka ملاقات هفته گذشته با استرالیا وزیر کابینه که روز جمعه آزمایش مثبت برای ویروس.

وزیر امور پیتر داتون گفت: او بیدار شد و با حرارت و گلو درد در روز جمعه, یک هفته پس از ملاقات خود با آمریکایی ها.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: Ivanka Trump از خانه کار می کرد جمعه “از فراوانی از احتیاط” اما گفت داون شده بود بدون علامت در طول تعامل و کاخ سفید پزشکی واحد تعیین شده بود که “برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است.”

CDC توصیه می کند کسانی که در “تماس نزدیک با فرد مبتلا علامتی آزمایشگاه تایید covid-19” باقی می ماند خانه و عمل اجتماعی فاصله.

مردم نشان ندهید علائم بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض ویروس وجود دارد این است که دوره کمون دو تا 14 روز. نه همه نوردهی به صورت خودکار قرار دادن افراد در معرض خطر عفونت: CDC نمی کند در نظر گرفتن این خطرناک برای پیاده روی گذشته کسی با این ویروس یا به طور خلاصه در همان اتاق با آنها. CDC است که بیشتر در رابطه با تماس نزدیک که آن را تعریف می کند به عنوان سرفه در توسط بیمار و یا اینکه در حدود 6 پا برای یک دوره طولانی از زمان مانند در حالی که زندگی با دیدن و یا به اشتراک گذاری یک اتاق.

بسیاری از پزشکان در سراسر کشور شده اند ارائه مشاوره به کسانی که شده اند در معرض کسی با این ویروس به منزوی کردن خود است. و تهمت است که 73 نظر گرفته شده است به در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی به دلیل سن و سال او.

رئیس جمهور باید تست شده حتی اگر او نیست برگزاری نمایشگاه علائم و گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است.

“اگر من در آن موقعیت من قطعا می خواهید به آزمایش می شود به جای انتظار تا زمانی که چیزی اتفاق افتاده است”گفت: مورس. فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود گفت: او می تواند یک خطر برای دیگران اگر او آلوده است و نگه می دارد جلسه دیگر رهبران سیاسی.

“هر کسی که آلوده است و خطر گسترش آن به دیگر مردم” است که می تواند واقعی از افرادی که آلوده هستند اما لازم نیست که علائم مورس گفت.

بسته امداد

در همین حال روز جمعه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا اعلام کرد ویروس-بسته امداد توافق در نامه ای به همکار آمریکا. “ما مفتخریم به توافق با دولت برای حل و فصل فوق العاده چالش و در حال حاضر به زودی تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند.”

یک رای به تصویب این قانون شد و انتظار می رود بعد از جمعه در خانه و در مجلس سنا در هفته آینده.

توسعه رخ داده است پس از یک roller-coaster روز است که آغاز شده و با یک برخورد ظاهری قریب الوقوع قبل از آن نگاه مانند آن را کشف بیش از ساعت پی در پی. آمریکا و ابراز نگرانی ها و تهمت را به عنوان شکایت در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری که دموکرات ها بودند “انجام آنچه حق برای کشور است.”

در یک نقطه پلوسی اعلام کرد که دموکرات ها خواهد بود در حال حرکت به جلو با یک رای با یا بدون جمهوریخواهان در هیئت مدیره.

اما پشت صحنه پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ادامه مذاکرات آغاز شد که در اوایل این هفته. در اوایل جمعه شب را تا به حال صحبت با تلفن 13 بار در آن روز به تنهایی.

پلوسی در ستایش این قانون در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی بعد از ظهر جمعه. “قرار دادن خانواده اولین-امروز ما در حال عبور از یک لایحه است که فقط” او گفت: تخمگذار از مفاد این قانون از جمله coronavirus تست پرداخت بیمار و خانواده را ترک و کمک های غذایی برای خانواده های فقیر.

“ما ملت ما ملت بزرگ مواجه شده است و قبل از بحران” او گفت:. “و هر بار به لطف شجاعت و امید و میهن پرستی و پشتکار مردم آمریکا ما غالب شد. در حال حاضر با هم کار ما را یک بار دیگر پیروز شویم و ما خواهد آمد قوی تر از قبل.”

آمریکا تا به حال به نظر می رسد مضطرب در مورد برخی از مفاد این بسته است که گسترش فدرال هزینه های پزشکی و ارائه فدرال بازپرداخت برای پرداخت مرخصی استعلاجی و همچنین خانواده و پزشکی را ترک کنند.

ترکیب ایران نگرانی بود مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر سازماندهی گسترده حقوق و دستمزد-کاهش مالیات برای تحریک اقتصاد. او گفت: در یک صبح صدای جیر جیر که چنین کاهش, افزایش حقوق توسط 7.65% برای بسیاری از مزدبگیران بود و ضروری برای هر گونه بهبود بسته است.

“تنها آن را یک تفاوت بزرگ!,” او نوشت.

قوانین مذاکره بین پلوسی و Mnuchin را شامل نمی شود حقوق و دستمزد-کاهش مالیات و حذف عنوان یکی از موانع رسیدن به یک توافق به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

مرکزی به بسته کمک از کنگره می سازد که در مواقع اضطراری $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری تایید شده در هفته گذشته است رایگان-تست و بیمار-مقررات پرداخت.

ارائه بیمار پرداخت برای کارگران یک عنصر بسیار مهم فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است. مقامات هشدار می دهند که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به سرعت تبدیل ضعف به شدت بیمار, بیماران, به عنوان به طور ناگهانی اتفاق افتاده در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

قابلیت اطمینان حقوق را حفظ خواهد کرد جریان — برای مردم خود quarantining و یا مراقبت از دیگران — می تواند کمک به اطمینان آمریکایی ها آنها را نمی خواهد سقوط به مشکلات مالی. و کارهای کوچک و کارفرمایان خواهد پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی. نیز وجود دارد که سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند.

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک جیل Colvin, Jonathan Lemire, Zeke Miller, لیزا Mascaro اندرو تیلور Lauran Neergaard مایکل Stobbe, عامر مانند آلن فرهم ریکاردو آلونسو-Zaldivar مارتین Crutsinger لوری tanya warren, مایکل بالسامو و کوین Freking از آسوشیتد پرس; توسط اریکا ورنر مایک DeBonis پل کین و جف استین از واشنگتن پست; و توسط Frank E. Lockwood از Arkansas Democrat-Gazette.

کارکنان مراقبت های بهداشتی می رسند جمعه در یک مرکز جدید در نیو راشل, n. y. که قرار بود به عنوان بخشی از دولت و تلاش برای افزایش تست ظرفیت برای coronavirus.
(نیویورک تایمز/اندرو Seng)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست توسط مشاوران او در این بیماری همه گیر کوروناویروس جمعه به عنوان او اعلام اضطراری ملی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/314emergency/.
(AP/الکس Brandon)

یک بخش در 03/14/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>