ویروس دهید دولت برای کاهش بودجه $353M

Category: آرکانساس Comments: No comments

به دلیل تغییرات آورده شده توسط coronavirus دولتی آسا هاچینسون اداره روز شنبه قطع دولت را به درآمد عمومی بودجه برای سال مالی جاری توسط $353.1 میلیون.

به طور کلی بودجه در حال حاضر خواهد شد $5.38 میلیارد دلار برای سال مالی سال 2020 به پایان می رسد که ماه ژوئن 30. خواه فرماندار گفت: او در حال برنامه ریزی نمی هر گونه اخراج اما آژانس او فقط سر آموخته از بودجه قطع دوشنبه و در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه به منظور کاهش هزینه های. او همچنین قصد دارد با استفاده از دولت مازاد برای پوشش نیاز دارد.

فرماندار گفت: این کاهش ناشی از ترکیبی از یک طرح که دولت را در کمتر درآمد عمومی از هوا در مالی سال 2020 به دلیل کاهش شغل و کسب و کار slowdowns در میان همه گیر و دولت را گسترش مارس 15 تشکیل پرونده و مهلت پرداخت برای فردی مالیات بر درآمد ژوئیه 15.

که مالیات مهلت — که آینه تغییر ساخته شده توسط دولت فدرال — خواهد شد زمین در مالی دولت 2021 که شروع می شود در 1 جولای. دولت فدرال در سال مالی شروع Oct. 1.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

هاچینسون گفت: او همچنین قصد دارد به تماس با یک جلسه ویژه مجمع عمومی زودی مالی جلسه برنامه ریزی شده برای شروع 8 آوریل به اجازه دولت به شیر $173 میلیون دلار تخصیص نیافته مازاد بودجه برای کمک به پر کردن حفره های بودجه و نیازهای بالقوه.

وزارت مالیه و مقامات دولت انتظار می رود برای جمع آوری حدود 160 میلیون دلار کمتر از درآمد عمومی از اصل پیش بینی شده در حال حاضر و تا پایان سال مالی 2020, هاچینسون گفت: در یک کنفرانس خبری در فرمانداری کنفرانس اتاق در دولت کاپیتول.

بقیه بودجه قطع شده است به را تشکیل می دهند برای تغییر فردی مالیات بر درآمد, درآمد, از یک سال مالی به بعد. تمدید مهلت حمایت از مجلس نمایندگان و سنا رهبران هاچینسون گفت.

این فرمت تایید شده توسط وزارت مالیه و دولت تحت اورژانس قدرت اعطا شده در قانون دولت ندارد و نیاز به تغییر در قانون, سخنگوی وزارت اسکات Hardin گفت: پس از آن.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=DOejFIevTL8]

“این باید کمک کند و برخی از سازگاری فردی آرکانزاس مالیات دهندگان” هاچینسون گفت.

“همه ما می دانیم که وجود دارد نیاز به دلیل افراد در آرکانزاس که از پول نقد” فرماندار گفت. “آنها ممکن است از دست داده اند کار خود را. آنها زندگی می کنند از چک چک و در حال حاضر آنها لازم نیست که چک. آنها ممکن است انتظار برای مزایای بیکاری که کمتر خواهد بود. همه از این گونه فرد خانواده است.”

هاچینسون گفت: مهلت دولت را مالیات بر درآمد شرکت ها filers و برای برآورد شده پرداخت خواهد شد باقی می ماند همان. که مهلت مارس 15, Hardin گفت: پس از آن.

“در حال حاضر با حرکت بخشی از جریان درآمد که ما را ترک یک شکاف بزرگتر در این سال” هاچینسون گفت: با اشاره به مالی سال 2020 است.

گالری: Arkansas کرونا ویروس, کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/324governor/]

“من به یاد همه است که ما نه دولت فدرال. ما نمی توانیم چاپ پول است و ما باید به تعادل بودجه هر سال و پس از ما مهلت برای متعادل کردن بودجه ژوئن 30, حتی اگر بسیاری از پرداخت ها در حال رفتن به تمدید برای افراد تا ژوئیه 15.

“این برگ ما در مجموع با $353 میلیون دلار کسری بیش از سه ماه آینده” هاچینسون گفت.

اولویت های هزینه

مالی و اداری وزیر لری والتر روز دوشنبه کاهش خالص درآمد عمومی هوا توسط $353.1 میلیون دلار 5.384 میلیارد دلار است.

“این تجدید نظر لازم است به دلیل تاثیر فوق العاده ای از کسب و کار و مصرف کننده خاموش شدن ناگهانی و پیش بینی کمبود درآمد ناشی از COVID-19 و فرماندار اعلام کرد تغییر نرخ مالیاتی تشکیل پرونده و پرداخت مهلت” والتر نوشت: در نامه مورخ دوشنبه به شورای قانونگذاری همکاری رؤسای دیابت Cecile Bledsoe, R-راجرز و تشکر. جف Wardlaw, R-هرمیتاژ.

تشکر. لین ژان R-ماگنولیا شرکت رئیس قوه مقننه مشترک کمیته بودجه گفت: در مصاحبه ای که برش درآمد عمومی بودجه “بود چیزی که مورد نیاز بود.

“با از دست دادن شغل و مالیات بر فروش [مجموعه] تانک من فکر می کنم آن را مناسب تماس به آن را انجام دهد” او گفت:.

این کمیته دیگر رئیس ایالت لری تیگ D-نشویل گفت: او از فرماندار تلاش های خود را به عنوان به خوبی.

اولویت های رتبه بندی در درآمد تثبیت قانون با اولویت بالاتر آیتم های قرار داده شده در دسته یک و پس از دسته بندی های B و C.

هدف از این قانون است که برای جلوگیری از کسری هزینه های. بودجه به دسته B تنها جریان پس از دسته یک شده است به طور کامل تامین می شود و بودجه به رده C تنها جریان پس از دسته B شده است به طور کامل تامین می شود.

دسته یک دلار است 5.61 میلیارد دلار است.

دسته B در مجموع $115.6 میلیون از جمله $61.6 میلیون دلار برای برنامه مدیکید دولت, $30.8 میلیون دلار برای آموزش و پرورش عمومی در مدرسه عمومی صندوق $12.3 میلیون دلار برای دولت کالج ها و دانشگاه ها.

رده C در مجموع $14.7 میلیون دلار برای دولت عملکرد صندوق که قبلا به نام شایستگی تنظیم صندوق. اما تنها $1.7 میلیون نفر تامین شد تحت دولت قبلی به طور کلی پیش بینی درآمد Hardin گفت.

والتر گفت: دسته B و C قطع خواهد شد بلافاصله و پس از آن “ما توزیع مانده … در سراسر دسته یک و که خواهد شد به طور مساوی توزیع شده در میان تمام سازمان ها.

“پس از آن ما خواهد شد کار با هر یک از سازمان ها برای تعیین جایی که آنها بحرانی خدمات و یا کار است که باید انجام شود و ما با آنها و تعیین اگر آنها نیاز به دلار پر پشت در با مازاد که ما,” او گفت:.

بودجه دولت مدیر جیک خونریزی به خبرنگاران گفت: $236 میلیون در سراسر-هیئت مدیره کاهش در دسته یک تخصیص مقدار به یک 4.2% کاهش در مالی سال 2020 است.

“علاوه بر استفاده از یک بار بودجه ما رو قوی صندوق توازن در مکان های که در آن ما می توانید از آنها استفاده کنید” از جمله آموزشی کفایت صندوق های پزشکی صندوق از عملکرد صندوق است که اختصاص داده شده برای کارکنان شایستگی برد و ثبات بودجه صندوق, او گفت:.

“یک برش از این هیچ راهی وجود دارد ما در حال رفتن به قادر به پل که با آنچه ما باید در این سازمان به تنهایی بنابراین ما در حال رفتن به درخواست و یا کار کردن با مجمع عمومی برای برخی از راه گریز برای کشیدن پول از کل سهمیه ذخیره مازاد به پچ آن سوراخ به عنوان آنها می آیند تا” خونریزی گفت.

جلسه ویژه

“این مستلزم یک جلسه ویژه مجمع عمومی برای پر کردن سوراخ در بودجه” هاچینسون گفت.

“من خواهد بود با قانونی رهبری دوباره به شناسایی بازه زمانی برای این نشست ویژه” او گفت:. “آن را به وضوح نیاز به زودی, اما ما می خواهم به کار با آنها را به عنوان زمان دقیق قاب.”

مجلس متی چوپان R-El Dorado, در مصاحبه ای گفت: “ما به دنبال چیزی است که یک ماده از روز و از آن خواهد شد هر چه زودتر به جای بعد.”

هاچینسون گفت: قطع تاثیر می گذارد وزارت بهداشت و “هر سازمان در دولت ما بودجه متوازن روش.

“بنابراین ما باید به استفاده از ما $173 میلیون [مازاد تخصیص نیافته ] … برای پر کردن شکاف مطمئن شوید که وزارت بهداشت قادر به انجام ماموریت خود را بدون کاهش در بودجه خود را” هاچینسون گفت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که [این بخش از مدیریت اضطراری] دهکدهای منابع خود را در این اورژانس زمان,” او گفت:. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما کودک رفاه کارگران قادر به ایجاد تماس های خود را و کار خود را انجام دهد بنابراین ما استفاده خواهد شد و مدیریت مازاد تخصیص نیافته و برای به انجام رساندن ماموریت گسترده تر از دولت حتی اگر آن را برای رفتن به یک جدی تسمه سفت هم برای همه دولت [دولت] به جز برای کسانی که در خط مقدم از بحران کنونی است. ما می رویم به استفاده از ما مازاد را به مطمئن شوید که آن نیاز دارد آشنا می شوند.”

علاوه بر این نیاز است که مازاد بودجه برای پاسخ سریع در رویداد های دولت باید, پنکه, ماسک, شخصی, تجهیزات حفاظتی و کمک برای بیمارستان “بنابراین در طول این اورژانس زمان ما باید برای حفظ برخی از این ذخایر در محل با مقدار زیادی از انعطاف پذیری برای اقدام سریع برای پاسخگویی به این نیاز” فرماندار گفت. “کسانی خواهد بود که موارد خواهد شد که خطاب در جلسه ویژه قوه مقننه است.”

ژان در مصاحبه ای گفت: “من امیدوارم که ما پلاگین سوراخ برای دریافت از طریق این چیزی که تا زمانی که اقتصاد را دور می زنند.”

رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore mcclary R-Sulphur Springs گفت: “ما نمی خواهیم به قطع [وزارت خدمات انسانی] و ارائه نرخ و تعداد کارگران در وسط بهداشت مراقبت از بحران است.”

هاچینسون گفت دولت او نیست و برنامه ریزی هر یک از اخراج کارکنان دولت است.

“وزرای شد فقط اطلاع از این [بودجه برش] امروز” گفت: با اشاره به 15 بخش سر.

“آنها رو به نگاه منحصر به فرد خود و بودجه و ما در نگاه به این واقعیت است که سفر پایین است. ما در حال سفر است. ما باید برخی از هزینه های پایین تر اما بدیهی است که ما می خواهیم به نگاه همه کسانی که ما به آنها نگاه برنامه نویسی و همچنین پس از آن خیلی زود به می گویند دقیقا همان جایی که این کاهش در حال رفتن به آمده است. اما بسیاری از آن است و ما آن را یک گام در یک زمان. ما در مراحل اولیه تعیین کننده است.

“که چرا ما باید این مازاد تخصیص نیافته است که ما می رویم به استفاده از به مطمئن شوید که ما قادر به انجام خدمات ضروری بنابراین ما مدیریت خواهد شد از طریق این. من خوشبین هستم اما از آن است که برای رفتن به یک چالش برای سه ماه آینده” هاچینسون گفت.

بعدی سال مالی

در مارس 4, Hutchinson, پیشنهاد درآمد عمومی بودجه از $5.83 میلیارد دلار در سال مالی 2021 و صرفنظر $54 میلیون دلار از مازاد درآمد جداگانه از بودجه.

مقامات دولتی طرح به پرده تجدید نظر در پیشنهاد مالی 2021 در مارس 8 — اولین روز از مالی ،

“سال آینده در حال رفتن به خشن” خونریزی گفت.

“اما ما در حال گرفتن بهترین ماه [برای کل درآمد مالیاتی مجموعه در مارس] و قرار دادن آن در بخش جلویی [ژوئیه] و ما رو در حال حاضر مازاد بودجه در قبل از این همه آغاز شده است وجود دارد برخی از دلایل که چرا [مالی] ’21 ممکن است افتضاح است.”

در ژانویه 2010 در میان رکود از رکود بزرگ پس از آن-رژیم صهیونیستی. مایک بی بی (آرکانزاس) را دولت قطع بودجه دولت توسط $106 میلیون فقط چند ماه پس از 100 میلیون دلار کاهش دهد.

یک بخش در 03/24/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>