ویروس دکتر اقتصاد جهانی حتی بدون 2nd موج

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ویروس بحران باعث شده بدترین رکود اقتصادی جهانی در نزدیک به یک قرن و درد است هنوز رتبهدهی نشده است حتی اگر هیچ موج دوم عفونت های بین المللی-گزارش-شنبه هشدار داد.

صدها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست, و این بحران ضربه زدن به فقرا و افراد جوان سخت ترین بدتر شدن نابرابری های سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در آخرین تحلیل اقتصادی جهانی داده است.

“این است که احتمالا بیشتر نامشخص و دراماتیک چشم انداز پس از ایجاد سازمان همکاری اقتصادی و توسعه,” دبیر فرشته Gurria گفت. “ما نمی توانیم پیش بینی به عنوان به عنوان ما به طور معمول انجام دهد.”


در بهترین سناریو اگر هیچ موج دوم عفونت های پیش بینی آژانس جهانی افت اقتصادی خروجی از 6 درصد در سال جاری و افزایش 2.8 درصد در سال آینده.

اگر coronavirus دوباره پدیدار بعد از آن در سال, اما, اقتصاد جهانی می تواند کوچک 7.6 درصد OECD گفت.

“با یا بدون یک دوم شیوع عواقب خواهد بود و طولانی مدت” این گزارش می گوید.

بازارهای جهانی سهام کاهش یافته است پس از انتشار این گزارش که بیشتر بدبینی نسبت به سایر پیش بینی ها از امثال بانک جهانی.

Gurria استدلال کرد که “ارائه این مشکل را با انتخاب بین زندگی و معیشت معنی انتخاب بین سلامت و اقتصاد نادرست است معضل است. اگر این بیماری همه گیر است و نه تحت کنترل در آورد, وجود خواهد داشت هیچ قوی بهبود اقتصادی.”

در مورد موج دوم contagions این سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی می کند که میانگین نرخ بیکاری در سراسر 37 کشورهای توسعه یافته است که نشان دهنده آن دو خواهد بود در این سال به 10 درصد و دیدن “کمی بهبود” در 2021. در سناریوی خوش بینانه این رقم خواهد بود 9.2%. در کشورهای فقیر این اعداد اغلب بالاتر و غیر رسمی کارگران به ویژه آسیب پذیر هستند.

آژانس خواست دولت برای مقابله با نابرابری های با سرمایه گذاری در سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی همکاری در لوازم پزشکی, واکسن و درمان و بازآموزی افراد که بخش سخت ترین ضربه.

این ویروس نیز آلوده کرده است 7.2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 411,000 با توجه به آمار رسمی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. واقعی تلفات اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>