ویروس گسترش دهید لغو UA-فایت تحصیل در خارج از کشور سفر

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — تحصیل در خارج از کشور سفرهای تحریم و یا با هماهنگی دانشگاه آرکانزاس فایت لغو شده است از طریق اوایل ماه اوت.

سفرهای برنامه ریزی شده در یک زمان برای اواخر ماه ژوئن یا ژوئیه شامل سفر به هند و فرانسه و انگلستان با توجه به UA مثال از تحصیل در خارج از کشور سفر. برنامه های تابستانی اوراق نیز شامل مطالعه در UA رم مرکز که در علاوه بر این به UA دانش آموزان, ثبت نام از دیگر کالج ها.

UA اعلام کرد این تصمیم روز سه شنبه در پاسخ به خطرات مربوط به covid-19 بیماری همه گیر.

این دانشگاه قبلا لغو همه تحصیل در خارج از کشور از طریق سفرهای ژوئن 15 با آخرین تصمیم گیری موثر از طریق UA ترم تابستان.

“ما یک ارزش بسیار بالا در تحصیل در خارج از کشور و بین المللی آموزش و پرورش ساخت آن دلخراش به لغو بهار و تابستان برنامه های ایمنی و رفاه اعضای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان باید اول” کیم نیازمند رئیس UA را در مقطع تحصیلات تکمیلی و بین المللی آموزش و پرورش در بیانیه ای گفت.

این دانشگاه در فوریه. 28 اعلام کرد که تعلیق عملیات در آن رم مرکز برای سال UA بزرگترین مطالعه خارج از برنامه. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط UA بیش از 1200 دانش آموزان آسیب دیده اند و همه تحصیل در خارج از کشور لغو کنند.

در میان دیگر دانشگاه ها در دولت, دانشگاه آرکانزاس مرکزی و ایالتی آرکانزاس دانشگاه نیز اعلام کرد لغو, تابستان, تحصیل در خارج از کشور برنامه های آنها حمایت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>