Virus اسپرد به بیش از 60 کشور; فرانسه بسته لوور

Category: آرکانساس Comments: No comments

توکیو — تعدادی از کشورهای در برخورد با کروناویروس صعود گذشته 60 روز شنبه و عفونت و مرگ و میر ادامه داد: به کوه در سراسر جهان در حال تخلیه خیابانها از گردشگران و کارگران تکان دادن اقتصاد و بازنویسی واقعیت های زندگی روزمره.

در پاریس موزه لوور بسته و کشیش متوقف و قرار دادن مراسم مذهبی نان در نمازگزاران’ دهان. وحشت-خرید نیازهای روزانه پدید آمده در ژاپن است. سایت های گردشگری در سراسر آسیا و اروپا و خاورمیانه بودند ترک کردند. و دولت های مدارس بسته و ممنوع تالار اجتماعات.

استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را در مرگ و میر یکشنبه در حالی که جمهوری دومینیکن و جمهوری چک ثبت شده خود را مورد اول است. ایران و ایتالیا و کره جنوبی در میان مکان های دیگر دیدم تعدادی از عفونت افزایش یابد.

بیش از 87,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و حدود 3000 فوت کرده اند.

ایالات متحده در روز شنبه ضبط شده خود را برای اولین بار مرگ یک مرد در 50s خود را در ایالت واشنگتن بود که مشکلات اساسی اما چه کسی تا به حال سفر به هر یک از مناطق آسیب دیده.

“موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد اما افراد سالم باید به طور کامل قادر به بازیابی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه جلسه توجیهی که در آن مقامات اعلام کرد افزایش, هشدار در مورد سفر به برخی مناطق ایتالیا و کره جنوبی و همچنین ممنوعیت سفر به ایران است.

چین که در آن شیوع آغاز شد و دو ماه پیش در روز یکشنبه گزارش داد یک کمی چشم انداز مثبت در موارد جدید طی 24 ساعت به 573 اولین بار در پنج روز است که از این تعداد بیش از 500. آنها باقی می ماند تقریبا به طور کامل محدود به سخت ترین ضربه استان هوبئی و پایتخت آن ووهان.

کره جنوبی گزارش 210 موارد اضافی و دو بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس بالا بردن آن در مجموع به 3,736 موارد و 20 مرگ و میر. کره جنوبی دومین شماره از عفونت خارج با بسیاری از موارد در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق.

کره جنوبی رئیس جمهور با استفاده از یک سخنرانی به مناسبت لشکر 101 سالگرد ضد ژاپنی استقلال قیام به تماس برای وحدت ملی برای غلبه بر بحران.

ایران مرگ و میر از COVID-19 بیماری ویروس علل صعود به 54 تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد یک شبه بیش از نیمی از, برای 978 مردم است. این آمار و ارقام جدید نشان دهنده 11 مرگ و میر بیشتر نسبت به گزارش روز شنبه و 385 مورد جدید.

عراق وزارت بهداشت اعلام کرد کشف شش بیشتر موارد پنج شنبه, بالا بردن مجموع به 19 — در تمام ایران-مرتبط است. شیوع این بیماری در ایران باعث شده است تا همسایگان خود را به مهر و موم مرزهای خود را برای ایرانیان در حالی که دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس باید متوقف پروازها به مقصد ایران.

بسیاری از موارد این ویروس شده اند نسبتا خفیف و برخی از کسانی که آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه. که می تواند اجازه می دهد تا برای آسان تر گسترش یافته است.

نگرانی در حال نصب است که طولانی مدت قرنطينه زنجیره تامین اختلال و کاهش شدید, گردشگری و سفر کسب و کار می تواند تضعیف اقتصاد جهانی و حتی باعث رکود است. که فرستاده است سهام کاهش, با وال استریت درد و رنج آن بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

در جمهوری چک سه مورد گزارش شده از جمله یک شهروند ایالات متحده که در حال مطالعه در میلان بود و در سفر خود به جمهوری چک در یک سفر توریستی. این دیگران بودند چک شهروندان که در حال بازگشت از ایتالیا. کسی که بیمار در جمهوری دومینیکن شد یک شهروند ایتالیایی و علائم مورد اول در کارائیب.

انگلیسی, مقامات بهداشت گفت: تعداد افراد تایید شده به عنوان آلوده افزایش 12 آوردن این کشور شمارش به 35 با یک مرگ. بسیاری از موارد جدید درگیر که در ایتالیا و ایران دو کشور ضربه سخت شیوع.

دولت افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت: یکی از بیماران جدید “تا به حال هیچ مربوط به سفر است و هنوز روشن نیست که آیا آنها قرارداد آن را به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از فردی که به تازگی از خارج از کشور.” Ersin گفت: تحقیقات ادامه دارد.

اسلام مقدس ترین سایت بسته شده اند به زائران خارجی در حالی که حرفه ای تیم بیس بال بازی کرده اند در ترک ورزشگاه در ژاپن است. مقامات در فرانسه توصیه مردم به چشم پوشیدن مرسوم بوسه بر روی گونه بر پستال دیگران است.

اسقف اعظم پاریس گفت: کشیش اهل محله به قرار دادن ربانی نان در نمازگزاران’ دست در دهان خود.

موزه لوور بسته پس از کارگرانی که گارد خود گنجینه ای از آثار گرانبها ابراز نگرانی از آلوده شدن توسط این جریان از بازدید کنندگان از سراسر جهان است.

“ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه. “خطر بسیار بسیار بسیار بزرگ است.” در حالی که وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت در میان موزه 2,300 کارگران “این تنها یک سوال از زمان” او گفت:.

خاموش به دنبال تصمیم دولت روز شنبه به ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>