ویروس موج بالا بردن زنگ دوباره

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — کشورهای در حال عقب مستندات اما coronavirus نیست انجام می شود با آمریکا به عنوان کشور روز شنبه با پیشی گرفتن از نقطه عطف از 2 میلیون نفر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات متحده با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل روند نگران کننده است که می تواند به شدت به مردم بازگشت به کار و سرمایه گذاری در طول تابستان است.

در آریزونا و بیمارستان و گفته شده است برای آماده شدن برای بدترین. تگزاس بیشتر در بیمارستان بستری covid-19 بيمار از در هر زمان قبل از. و فرماندار کارولینای شمالی گفت: اخیر جهش باعث شد او را به تجدید نظر در برنامه های بازگشایی مدارس و یا کسب و کار.

وجود دارد هیچ دلیلی برای موج. در برخی موارد تست های بیشتر نشان داد بیشتر موارد. در دیگران محلی شیوع بیماری به اندازه کافی بزرگ هستند به فشار ایالت برگه بالاتر است. اما کارشناسان فکر می کنم حداقل برخی از آنها به دلیل بلند کردن اجسام stay-در-خانه سفارشات و مدرسه و کسب و کار تعطیلی و محدودیت های دیگر در جای خود قرار داده و در طول زمستان برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

افزایش عفونت های کشیده سهام پایین به شدت دوشنبه در وال استریت کشیدن شاخص میانگین صنعتی داوجونز بیش از 1,800 امتیاز پایین تر و S&P 500 در بدترین حالت آن روز در حدود سه ماه. عفونت تخلیه اخیر خوش بینی است که اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند از آن بدترین بحران در دهه.

“این یک فاجعه است که گسترش می یابد” گفت: دکتر جی باتلر که نظارت coronavirus پاسخ کار در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. “آن را مانند وجود دارد کل قاره لرزه ای shift و هر کس احساس می کند به تکان دادن همه در یک بار.”

که آن نیز در سطح جهان اتفاق می افتد. مکان هایی که رنج می برد در اوایل مانند چین و ایتالیا و اسپانیا باید آرام اما برزیل و هند و کشورهای دیگر که بخشوده شد در ابتدا شاهد بزرگ را افزایش می دهد. جهان شاهد بیش از 100 ، 000 به تازگی مورد تأیید هر روز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس اولین فرود در ایالات متحده در سواحل انجام شده توسط مسافران بین المللی آلوده در خارج از کشور. برای ماه های کانون بود و در شمال شرقی متحده است. اخیرا بزرگترین افزایش بوده و در جنوب و غرب است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=-UrUg98X9a8]

کاخ سفید در حال بررسی این امکان است که سفر از مکزیک ممکن است کمک به یک موج جدید از عفونت به جای متحده حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد خود را.

مفهوم مورد بحث قرار گرفت در برخی از ظهر پنج شنبه در جلسه هیئت دولت coronavirus نیروی کار در کاخ سفید, وضعیت اتاق است که با تمرکز بر شناسایی مشترکات بین شیوع بیماری های جدید.

CDC شد اعزام تیم به آریزونا و دیگر نقاط داغ را امتحان کنید برای ردیابی شیوع و شامل آنها است.

AP تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه است که جمع آوری coronavirus تست داده ها در ایالات متحده است. این تجزیه و تحلیل نشان داد که در 21 کشور از روز دوشنبه نورد هفت روز به طور متوسط از موارد جدید سرانه بالاتر از میانگین هفت روز پیش از آن.

رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که او برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات که ممکن است در قرعه کشی هزاران نفر از مردم. او را نگه دارید و آنها را در چهار متحده — آریزونا و فلوریدا, اوکلاهما و تگزاس. همه آنها را در میان کشورهای با افزایش موارد شناسایی شده در AP تجزیه و تحلیل.

اعتراضات خرید اینترنتی

کارشناسان در حال تعجب آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده یا در پی در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس است.

این تظاهرات به خارج از منزل که باعث کاهش احتمال گسترش ویروس و بسیاری از شرکت کنندگان را فرسوده ماسک گرفته و اقدامات دیگر. اما بسیاری از مردم هم شعار آواز و فریاد.

“امیدوارم ما برنده نمی کنید سنبله. اما آن دسته از داده ها نیست و در عین حال گفت:” خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن.

گالری: بیشتر فلوریدا پارک بازگشایی میان همه گیر

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/612florida/]

ایالات متحده از روز شنبه تا به حال حداقل 2,022,021 تایید موارد covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با بیماران آزمایش مثبت در تمام 50 ایالت. از روز شنبه وجود داشته است بیش از 113,000 covid-19 مرگ و میر در آمریکا است.

هر چند متحده شده اند قادر به تایید بیشتر موارد جدید به عنوان تست ظرفیت افزایش یافته است و از اوایل ماه از وقوع تست در سراسر کشور باقی مانده است کوتاه از اهداف تعیین شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان. و اعداد که در آن شیوع در حال رشد است به عنوان یک مشکل یادآوری است که این کشور به دور از شناسایی منابع جدید عفونت — اجازه دهید به تنهایی حاوی آن است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “ایالات متحده آمریکا “نمی تواند تعطیل اقتصاد دوباره” حتی به عنوان نشانه هایی از موج دوم عفونت های ظهور.

در ضمن اول تجربی covid-19 واکسن در ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به شروع یک مطالعه بزرگ در ماه آینده برای دیدن اگر آن را واقعا می تواند به دفع کردن خاموش coronavirus در حالی که سخت-آمار برزیل تست شات های مختلف از چین است.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

که در آن به انجام مهم اواخر مرحله تست و چگونه بسیاری از داوطلبان مورد نیاز به رول تا آستین خود را بزرگ هستند نگرانی برای مقامات بهداشت به عنوان ویروس شروع به گسترش تدریجی, در بخش هایی از جهان است.

مدرن, Inc. روز پنجشنبه گفت که واکسن آن را در حال توسعه با موسسه ملی بهداشت تست خواهد شد در 30000 نفر در آمریکا و برخی را دریافت شات واقعی و برخی از ساختگی شات به عنوان دانشمندان با دقت مقایسه کنید که به این بادها با اکثر عفونت.

برزیل تست

با کمتری covid-19 نفر در چین Sinovac تراریخته تبدیل شده به برزیل, کانون آمریکای لاتین شیوع برای حداقل بخشی از آن تست نهایی. دولت از سائو پائولو پنج شنبه اعلام کرد که Sinovac کشتی خواهد شد به اندازه کافی از آن واکسن آزمایشی برای تست در 9,000 برزیل ماه آینده آغاز کنیم.

اگر آن کار می کند “با این واکسن ما قادر خواهد بود به نقصان میلیون ها برزیلی گفت:” سائو پائولو را به رژیم صهیونیستی است. Joao Doria.

در سراسر جهان حدود ده بالقوه واکسن در مراحل اولیه تست. موسسه ملی بهداشت انتظار دارد که به کمک چندین اضافی عکس های حرکت به کسانی نهایی مقیاس مطالعات در این تابستان از جمله ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد است که همچنین در حال آزمایش در چند هزار داوطلب در برزیل.

اگر همه به خوبی می رود “وجود خواهد داشت بالقوه برای دریافت پاسخ” که در آن واکسن کار تا پایان سال دکتر جان Mascola که هدایت موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات گفت: در جلسه آکادمی ملی پزشکی در روز چهارشنبه.

واکسن قطار بدن برای تشخیص ویروس و مبارزه با عقب و متخصصان می گویند آن را حیاتی برای تست عکس های ساخته شده در راه های مختلف — برای افزایش شانس که حداقل یک نوع کار خواهد کرد.

واکسن ساخته شده توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن حاوی ویروس واقعی. کسانی که عکس حاوی کدهای ژنتیکی به درستی به نام “سنبله” پروتئین است که پالتو سطح coronavirus. سلولهای بدن استفاده کنید که کد به برخی از بی ضرر سنبله پروتئین است که سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد و آماده است اگر آن را بعد از برخورد به چیزی واقعی است. به اصطلاح mRNA واکسن آسان تر است را, اما آن را جدید و تکنولوژی محقق نشده.

در ایالات متحده برنامه ای به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” با هدف به 300 میلیون دوز در دست ژانویه. تحت برزیل توافق با Sinovac این Instituto Butantan خواهد آموخت که برای تولید چینی واکسن.

غلط محصول ادعا می کند

در ضمن تهمت و دولت است و سفارش دو تا از بزرگترین e-commerce بازار در ایالات متحده آمریکا — Amazon.com و eBay — برای جلوگیری از فروش اثبات نشده و یا نا امن ضد عفونی کننده از جمله محصولات دروغ به بازار عرضه شده به عنوان قتل covid-19.

سازمان حفاظت محیط زیست اواخر روز چهارشنبه با صدور دستورات به دو شرکت کارگردانی آنها را برای جلوگیری از فروش و یا توزیع 70 محصولات از جمله اسپری تسمه یا طناب و چرخ دنده های دیگر گاهی اوقات تبلیغ به عنوان “جلوگیری از شیوع.”

تحت حفاظت محیط زیست سفارشات شرکت ها موظف به محصولات خود وب سایت ها و تضمین کند که آنها انجام داده اند. عدم تطابق با توقف فروش اعلامیه می تواند در معرض این شرکت به مجازات مدنی از آنجا که $20,288 در هر فروش.

سازمان حفاظت محیط زیست اقدام است که آخرین حرکت توسط آمریکا تنظیم کننده برای جلوگیری از فروش ماسک پاک کننده ها و محصولات دیگر که در حال دروغ صورتحساب به عنوان کمک به حفاظت از مردم از coronavirus.

اشلی حل و فصل eBay نماینده گفت: اوایل روز شنبه که این شرکت به حمایت از سازمان حفاظت محیط زیست را “تلاش برای منع فروش اقلام ساخت جعلی بهداشت ادعا می کند.”

آمازون تلاش های مسدود شده اند بیش از 6.5 میلیون از محصولات تا به امروز آمازون سخنگوی گفت. این شرکت در حال از بین بردن محصولات در سوال است و “اقدام علیه بد بازیگرانی که ذکر شده در آنها است.”

بایدن طرح

به طور جداگانه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, presumptive دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری منتشر شد یک برنامه به راه اندازی مجدد یک اقتصاد ناودان coronavirus در راه است که او می گوید نمی خواهد آمریکایی ها را انتخاب کنید بین سلامت خود و معیشت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا تا به حال یک نقطه طرح: باز کردن کسب و کار” بایدن روز پنجشنبه گفت: در بحث های اقتصادی در فیلادلفیا که در آن او اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است. “این هیچ کاری نمی کند برای حفظ کارگران امن برای نگه داشتن کسب و کار قادر به باز بماند و در مرحله دوم آن را بسیار کمی برای افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده.”

اگر انتخاب بایدن وعده داده شده برای تضمین تست و تجهیزات حفاظتی برای مردم به بازگشت به کار در حالی که منع تبعیض علیه افراد مسن آمریکایی ها و دیگران در معرض خطر ابتلا به ویروس. او همچنین می خواهد به استفاده از بودجه فدرال برای اطمینان از پرداخت را برای هر کسی که بیمار می شود و یا مراقبت برای کسانی که نمی.

او پیشنهاد یک تماس ملی-ردیابی نیروی کار و یا “کار سپاه” حداقل 100,000 برای تماس با افرادی که تست مثبت پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه.

بایدن همچنین متعهد “در سراسر کشور همه گیر داشبورد” که در آن آمریکایی ها بررسی می تواند ویروس را گسترش توسط کد پستی.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط مایک Stobbe, Lauran Neergaard, مارسلو سیلوا ده سوسا کارلا K. Johnson خواهد Weissert Alexandra Jaffe جیل Colvin, Zeke میلر باب کریستی پل وبر, اندرو DeMillo کیم چندلر جی ریوز, برایان اندرسون و آلن G. نژاد از آسوشیتد پرس; کیم Bellware ژاکلین دوپری و کتی متلر از واشنگتن پست; و توسط Jennifer A. Dlouhy خبری بلومبرگ.

FILE - In this May 15, 2020, file photo, Walmart employees conduct COVID-19 testing for pre-registered individuals in the parking lot of the Ramsey Street Walmart in Fayetteville, N.C. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (Julia Wall/The News & Observer via AP, File)

فایل – مارس 15, 2020, فایل, عکس, Walmart کارکنان انجام COVID-19 آزمایش قبل از ثبت نام افراد در پارکینگ رمزی خیابان وال مارت در فایت N. C. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (جولیا دیوار/اخبار و آبزرور از طریق AP فایل)
FILE - In this May 27, 2020, file photo, visitors to the River Walk pass a restaurant that has reopened in San Antonio. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (AP Photo/Eric Gay, File)

فایل – در این مه 27, 2020, عکس فایل, بازدید کنندگان برای پیاده روی رودخانه عبور یک رستوران است که بازگشایی در سن آنتونیو. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (AP Photo/اریک, گی, فایل)
FILE - In this May 19, 2020, file photo, Kaiden Melton, 12, has her temperature taken during a daycare summer camp at Legendary Blackbelt Academy in Richardson, Texas. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (AP Photo/LM Otero, File)

فایل – مارس 19, 2020, فایل, عکس, بندگی, Melton, 12 دارای درجه حرارت گرفته شده در طول یک مهدکودک کمپ تابستانی در افسانه ای Blackbelt آکادمی در Richardson, Texas. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (AP Photo/LM اوترو فایل)
FILE - In this May 22, 2020, file photo, Tyler Page, a technician with 6 & Fix, Inc., help disinfect and protect Sharky's Place in Raleigh, N.C. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (Robert Willett/The News & Observer via AP)

فایل – در این مه 22, 2020, فایل, عکس, تایلر, صفحه یک تکنسین با 6 & Fix, Inc., کمک به ضد عفونی کردن و حفاظت از Sharky محل در رالی N. C. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (رابرت Willett/اخبار و آبزرور از طریق AP)
FILE - In this May 18, 2020, file photo, Jason Nichols, facilities operation manager at Life Time, disinfects hand weights at the Life Time Biltmore as it opens for business after being closed due to the coronavirus in Phoenix. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (AP Photo/Ross D. Franklin, File)

فایل – مارس 18, 2020, فایل, عکس, Jason نیکولز امکانات عملیات مدیر در زمان زندگی disinfects دست وزن در زمان زندگی Biltmore به عنوان آن باز می شود برای کسب و کار پس از بسته شدن با توجه به کروناویروس در ققنوس. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (AP Photo/Ross D. فرانکلین فایل)
FILE - In this May 23, 2020, file photo, a vehicle arrives at COVID-19 testing site at Steele Indian School Park, in Phoenix. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (AP Photo/Matt York, File)

فایل – در این مه 23, 2020, فایل, عکس, یک وسیله نقلیه می رسد در COVID-19 تست سایت در استیل هند مدرسه پارک سیمرغ است. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (AP Photo/مت York فایل)
FILE - In this April 24, 2020, file photo, Regina Nelson, left, is tested for the coronavirus by Gina Johnson, a nurse tech, at the Bono Family Medical Clinic drive-thru testing site in Bono, Ark. Coronavirus cases are rising in nearly half the U.S. states, as states are rolling back lockdowns. (Quentin Winstine/The Jonesboro Sun via AP, File)

فایل – آوریل 24, 2020, فایل, عکس, Regina, Nelson, چپ, است, تست شده برای coronavirus توسط Gina Johnson, پرستار, تکنولوژی, در, بونو, خانواده, کلینیک پزشکی درایو از طریق تست سایت در بونو ارک. Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به عنوان کشورهای در حال عقب مستندات. (کوئنتین Winstine/در جنسبرو خورشید از طریق AP فایل)
A guest has her temperature checked before entering SeaWorld as it reopens with new safety measures in place because of the coronavirus pandemic, Thursday, June 11, 2020, in Orlando, Fla. The park had been closed since mid-March to stop the spread of the new coronavirus. (AP Photo/John Raoux)

مهمان است و درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به سی ورلد به عنوان آن را بازگشایی با اقدامات ایمنی در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پنجشنبه 11 ژوئن 2020 در اورلاندو فلوریدا. پارک بسته شده بود از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. (AP Photo/جان Raoux)
Beach goers enjoy a day on the sand and in the water, Wednesday, June 10, 2020, on Miami Beach, Florida's famed South Beach. Beaches in Miami-Dade County opened with restrictions Wednesday after having been closed for 12 weeks due to the COVID-19 outbreak. (AP Photo/Wilfredo Lee)

ساحل را برانگیخت لذت بردن از یک روز در شن و ماسه و در آب چهار شنبه, ژوئن 10 سال 2020 در ساحل میامی, فلوریدا مشهور ساحل جنوبی. سواحل در شهرستان میامی-Dade باز با محدودیت پنج شنبه پس از بسته شده برای 12 هفته با توجه به COVID-19 شیوع. (AP Photo/Wilfredo لی)
Patrons of Busch Gardens in Tampa Bay, Fla., enjoy the 200-foot dive on the SheiKra roller coaster Thursday. More photos at arkansasonline.com/612florida/.
(AP/Tampa Bay Times/Douglas R. Clifford)

کاربران از Busch Gardens در خلیج تمپا, فلوریدا., لذت بردن از 200 پا فرو رفتن در SheiKra coaster غلتکی پنج شنبه. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/612florida/.
(AP/Tampa Bay Times/Douglas R. Clifford)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>