ویروس تست روسیه نظارت

Category: آرکانساس Comments: No comments

مسکو — به عنوان به زودی به عنوان کد دیجیتال ایجاد شده است بر روی یک تلفن همراه تیک تاک ساعت است. این اجازه می دهد تا سه ساعت به فروشگاه در نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی و یا به پزشک مراجعه کنید. یک ساعت است که اختصاص داده شده به راه رفتن سگ. گرفتن زباله نباید بیش از 30 دقیقه.

روسیه در نیژنی نووگورود منطقه حدود 250 مایلی شمال شرقی مسکو افزایش آن coronavirus-اقدامات کنترل شنبه با اضافه کردن یک سیستم دانلود کدهای QR — کسانی که در میدان بار کد مارپیچهای از خطوط و جعبه — در آخرین تلاش برای استفاده از تکنولوژی ردیابی برای مبارزه با بیماری همه گیر.

اما مسکو — که به طور معمول مجموعه تن برای بقیه کشور — حمایت از استقرار سیستم های مشابه در زمان های خاص کدهای QR. مقامات مسکو گفت: کاهش ترافیک پا در اطراف پایتخت ساخته شده و طرح های غیر ضروری.

این تصمیم به عنوان شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اذعان کرد که “تعداد زیادی از سوالات به وجود آمد” در مورد نیاز به یک QR-کد عبور به حرکت در اطراف شهرستان. و سیاستمداران مخالف و گروه های حقوق بشر تحت فشار قرار دادند ،

Daria Besedina یک مسکو مخالفت مجلس گفت: اقدامات شد شبیه به یک “دیجیتال اردوگاه کار اجباری.”

مسکو در مورد چهره در کدهای QR است که بیش از یک تغییر ساده در برنامه. روسیه تحت ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین به نظر می رسد کمتر حاضر به پذیرش این نوع از جارو دولتی پیگیری مورد علاقه دیگر استبدادی ملت در میان رمان coronavirus همه گیر شاید فکر تحریک خشم عمومی و نگران هستند که این نظارت می تواند تبدیل به یک دائم واقعیت زندگی است.

در یک سخنرانی تلویزیونی ملی آدرس شنبه, پوتین انتقال مسئولیت اتخاذ coronavirus مربوط به محدودیت ها به دولت های محلی. تبدیل برخی از روسیه مناطق به زمینه تست چقدر افزایش نظارت شهروندان را قبول کند در حالی که همچنین پناه کرملین از هر گونه مقاومت.

روسیه را تایید کرد coronavirus موارد باید ضرب در دو هفته گذشته. وجود دارد تقریبا 5,400 مورد تأیید و 45 مرگ و میر.

هنوز هم نسبتا سطح پایین گسترش یافته است و در عین حال تحت فشار قرار دادند و دولت پوتین را به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دنبال کشورهای دیگر و تا سطح شیب دار دولت-نظارت ماشین آلات فراتر از تشخیص چهره.

اقدامات چین را شامل هواپیماهای بدون سرنشین و دیجیتال بارکد در برنامه های تلفن همراه است که نشان می دهد وضعیت سلامتی فرد. سنگاپور نورد از یک برنامه که با استفاده از بلوتوث سیگنال های بین تلفن های همراه برای دیدن اگر بالقوه حامل coronavirus شده است در تماس نزدیک با افراد دیگر. اسرائیل ردیابی شهروندان خود را از طریق تلفن همراه اطلاعات محل.

پارلمان روسیه به سرعت تصویب قانون در هفته گذشته ایجاد مجازات شدید از جمله ممکن است حکم زندان برای شکستن قوانین قرنطینه. در مسکو پلیس گشت نور هستند اما هنوز هم فراموش تصادفی متوقف می شود به اطمینان حاصل شود مردم در حال خرید و یا دیگر کسب و کار مشروع دور از خانه مانند پزشکی مراجعه کنید. این شهر مقامات همچنین هشدار داد که خود را بیش از 170,000 دوربین در حال مشاهده برای هر کسی که در تلاش به دامن قوانین است.

“ما فکر می کنم آن می تواند منجر به دسترسی های غیر مجاز و در نتیجه به جرم نقض حریم شخصی مردم” گفت: Sarkis Darbinyan از Roskomsvoboda یک حقوق دیجیتال ، “این یک نگرانی در حال حاضر در جامعه است.”

مسکو مقامات می گویند QR سیستم هنوز یک گزینه در پایتخت که حدود 70 درصد از روسیه را تایید کرد coronavirus موارد است. سوبیانین شهر شهردار گفت: QR-کد عبور برای استفاده آماده هستند و مورد نیاز خواهد بود “در صورت نامطلوب توسعه در وضعیت اپیدمیولوژیک و یا در مورد یک افزایش در تعداد موارد نقض اقامت در خانه سفارش دهید.”

کارشناسان تردید دارند که مسکو می تواند سیستم های کاربردی به سرعت.

آندره Soldatov نویسنده قرمز وب سایت: مبارزه بین روسیه دیجیتال دیکتاتورها و جدید آنلاین انقلابیونگفت: این امر مستلزم “ساختمان کاملا جدید پایگاه داده بزرگ از ابتدا و پس از آن همه مردم زندگی در مسکو را به ارائه اطلاعات شخصی خود به این پایگاه داده است.”

اما او اضافه کرد که “زمانی که اجرا می شود ترس از این شهرستان به عنوان آن را در مسکو این روزها مقامات می تواند تقریبا هر چیزی را در نظر نظارت است.”

مسکو امید بستن در برابر آزمایش که با آن کلی جمعیت در حال حاضر.

“این اقدامات کاملا دیوانه و آنها را نه تنها اجازه می دهد تا اجرای قانون در این مورد گفت:” مخالفت مجلس Besedina. “این چیزی است که باز کردن یک امکان برای بعد سوء استفاده زمانی که کنترل مردم است.”

او افزود: “نگرانی من این است که این خطر وجود دارد چون وقتی شما سرکوب مردم هنگامی که شما را متوقف اعتماد آنها بی اعتمادی متقابل است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط سوتلانا ایوانوا از واشنگتن پست.

یک بخش در 04/06/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>