Visma ادامه رشد قوی در هلند با کسب Onguard رهبر در سفارش به نقد راه حل های

Category: وب وایر Comments: No comments

Visma رشد کرده است به طور پیوسته در هلندی در بازار بیش از چند سال گذشته و گسترش حضور خود را بیشتر با اضافه کردن Onguard را-به-نقد راه حل به عنوان یک استراتژیک مکمل به آن مالی, مدیریت منابع انسانی, مدیریت تدارکات و دیجیتال جامعه ابر راه حل ها در هلند. Onguard می پیوندد خانواده شناخته شده هلندی برندها در Visma از جمله Visma اتصال Visma Raet فعال Visma Idella, PinkWeb, HR2day, Dotweb, VerzuimSignaal, PlusPort, دایره, نرم افزار و Visma Roxit.

مستقر در شهر آمستردام هلند Onguard یک بازار اروپا رهبر در ابر مبتنی بر سفارش-به-راه حل های نقدی ارائه end-to-end محصول مجموعه اعم از راه حل برای مدیریت ریسک و صورتحساب به اعتبار و مدیریت مجموعه. از طریق ترکیبی از Onguard هسته پلت فرم و شریک محصولات این شرکت قادر به ارائه انعطاف پذیر افقی راه حل است که در خدمت نیازهای هر دو شرکت های کوچک و بزرگ متعدد در صنایع. این شرکت در خدمت بیش از 30 ، 000 کاربران کسب و کار در سراسر 600 شرکت های, مهمترین, Aon, Schiphol اولی و بانک لویدز.

Visma به دست آورد Onguard از اصلی سرمایه یک سرمایه گذار استراتژیک در شمال غربی اروپا در صنعت نرم افزار. از طریق اصلی رهبری استراتژی کسب و تمرکز بر شریک زندگی و نمایندگی اکوسیستم بیش از شش سال گذشته Onguard را تجربه کرده است رشد مداوم.

“ما بسیار خوشحال به همچنان به توسعه کسب و کار ما در Visma ، Visma بین المللی حضور و وسعت ارائه محصول به ما کمک خواهد کرد به منظور ارتقاء پلت فرم ما بیشتر ارائه امکانات جدید برای مشتریان و کارکنان و آشنایی با اهداف رشد. ما مشتاقانه منتظر به فرصتی برای گسترش رسیدن به ما در سراسر بازار اروپا” می گوید: Onguard مدیر عامل Marieke Saeij.

“سفارش به صورت نقدی زنجیره ارزش یک اولویت استراتژیک برای ما و ما رو هیجان زده به استقبال Onguard به Visma خانواده است. Onguard ابر راه حل را به عنوان یک خدمت اتصالات مکمل به راه حل های ما در هلند. ما همچنین فرصت های زیادی برای رشد در سراسر اروپا” می گوید: Eivind Gundersen بدست آورد مدیر Visma راه حل های تجارت.

“من افتخار می کنم به دیدن Onguard پیوستن به رشد Visma خانواده افزایش آزادی انتخاب Visma ارائه می دهد مشتریان خود را با یک پلت فرم پیشرو است که به مشتریان یک بررسی اجمالی و کنترل خود را پرداخت فرآیندها و جریان وجوه نقد در حالی که حفظ پایدار روابط با مشتری” می گوید: جان وزیر خارجۀ بلژیک کشور, مدیر Visma هلند.

در مورد Onguard
در 25 سال گذشته Onguard تکامل یافته از یک متخصص در مدیریت اعتبار نرم افزار به عنوان یک رهبر بازار در راه حل های نوآورانه برای سفارش به صورت نقدی. ما یکپارچه هوشمند پلت فرم تضمین مطلوب ارتباط بین تمام فرآیندهای در سفارش به صورت نقدی زنجیره ای و به اشتراک گذاری اطلاعات مهم ممکن است. برای این کار ما با استفاده از آخرین فن آوری های مانند رابط های برنامه کاربردی رباتیک یادگیری ماشین بزرگ داده ها و هوش مصنوعی است. کاربران در بیش از 50 کشور در سراسر جهان با استفاده از Onguard پلت فرم روزانه برای مدیریت موفق و نتایج ملموس در سفارش به صورت نقدی و اعتباری و مدیریت. بازدید onguard.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>