گروه فولکس واگن چین: نشانه های روشنی از کسب و کار بهبود

Category: وب وایر Comments: No comments

  • تمام فولکس واگن با نام تجاری نمایندگی در چین از سر گرفته اند کسب و کار دیگر به صورت محلی تولید برندهای آئودی و ŠKODA نیز به حالت عادی بازگشت
  • نمایندگی گزارش مشتری قوی بهره
  • SAIC فولکس واگن چانگشا گیاه دوباره آوردن تعداد کل گروه فولکس واگن چین در مکان های که از سر عملیات به 32 نفر از 33.
  • استفان Wöllenstein: “امید است که بازگشت به بازار چین به عنوان ما در حال تجربه خاصی عادی از کسب و کار. در سال 2020 برجسته مانند شروع MEB تولید و معرفی فولکس واگن ID. مدل خانواده هنوز پیش روست.”

گروه فولکس واگن چین عملیات در حال نشان دادن نشانه های روشنی از بهبود کسب و کار. همه 2,000 فولکس واگن با نام تجاری نمایندگی در حال حاضر باز دوباره با نمایشگاه ترافیک در طول آخر هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. بیش از 95 درصد از نمایندگی های دیگر به صورت محلی تولید برندهای آئودی و ŠKODA نیز بازگشایی شد. این SAIC فولکس واگن سرمایه گذاری مشترک گیاه در چانگشا نیز از سر گرفته عملیات این هفته است. تعداد کل گروه امکانات است که باید عملیات از سر گرفته تا به این ترتیب افزایش یافته و به 32 33 ماشین و جزء گیاهان.

گروه فولکس واگن چین مدیر عامل استفان Wöllenstein گفت: “ما نمایندگی در حال دیدن مشتریان در نمایشگاه طبقه یک بار دیگر. در حال رشد وجود دارد نشانه هایی از بهبود با یک فرصت خوب است که چینی ها در بازار خودرو می تواند رسیدن به سطح سال گذشته در اوایل تابستان. برای فولکس واگن و بسیاری از نکات برجسته هنوز به آمده در سال 2020 است. در این سال MEB تولید آغاز خواهد شد و فولکس واگن ID. خانواده را اولین در چین است.”

در نیمه دوم سال گروه فولکس واگن چین در رسیدن به نقاط عطف مهم در برق آن استراتژی برای بازار چین است. دو نیروگاه آغاز خواهد شد محلی تولید مدل های تمام الکتریکی بر اساس فولکس واگن مدولار الکتریکی درایو toolkit (MEB). این سایت در Anting و فوشان را یک ظرفیت ترکیبی از 600,000 واحد در هر سال است. پس از شروع این تولید فولکس واگن ID. مدل – یک خانواده کاملا برقی به طور کامل متصل خودروهای فولکس واگن – پس از آن خواهد شد اولین بار در چین است. علاوه بر این محلی تولید آئودی e-tron را دریافت جریان در چانگچون در پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>