فولکس واگن به معرفی همه جدید اطلس عبور ورزش با “بیش از حد که در آن مسائل” کمپین

Category: وب وایر Comments: No comments

به اعلام راه اندازی اطلس عبور, ورزش, فولکس واگن خواهد امشب اولین قسمت اول در یک مجموعه سه بخشی از فیلم کوتاه با عنوان “حسابدار.” معرفی SUV کمپین شعار “بیش از حد که در آن مسائل”, لکه های بازی به این خودرو ترکیبی از همه ستاره تجدید نظر و روزمره حساسیت.

حسابدار قسمت اول | VW اطلس عبور ورزشی

در اولین قسط بینندگان معرفی شده به مشخصات بالا, حسابدار, بازی های برگزار شده توسط Paul Giamatti, که در تلاش برای حلقه در هزینه از مشتریان ثروتمند; یکی به طور خاص توسط Kieran Culkin. Giamatti شخصیت است که به سرعت تاسیس به عنوان نا امید عادات خرج کردن مشتریان خود را به عنوان او مشاوره آنها را در برابر بیش از بالا تصمیم گیری های مالی از جمله خرید طلا جامد, جت اسکی, هواپیما خصوصی و ادعا ببر به عنوان یک مالیات بر نوشتن ، در آخرین لحظات از نقطه Culkin شخصیت calls حسابدار به رخ کشیدن از آخرین خرید یک فولکس واگن اطلس عبور ورزش است. حسابدار تنفس آه امداد در هوشمند هزینه های تصمیم گیری و احساس او را در نهایت بدست طریق به یکی از مشتریان خود را – تا زمانی که او می شنود و او را وارد در یک معروف لاس وگاس هتل و کازینو.

این “بیش از حد که در آن مسائل” کمپین شوخی چالش های فرهنگ مدرن وسواس با منافع خود. در یک چشم انداز که در آن غیر مسئولانه تصمیم گیری است که همه بیش از حد آسان و وسوسه انگیز به فولکس واگن ارائه کرده است تا یک لوکس – و در عین حال متوسط قیمت SUV است که هر دو شیک و معقول. در امضای فولکس واگن wit کمپین نه نصیحت همه بیش از حد بد اما جشن رانندگی بزرگتر به عنوان یک فلسفه است که برگ های غیر ضروری و بیش از حد ،

“بیش از حد را در خود ندارد, اشتباه, اما بیش از حد برای خاطر نشان کردن است” گفت: سعد Chehab معاون ارشد رئیس جمهور فولکس واگن با نام تجاری بازاریابی است. “آمریکایی ها نباید به overextend خود را به درایو کیفیت خودرو که جلب افراد مشهور سبک توجه و احترام است. همین دلیل است که ما ساخته ایم اطلس عبور از ورزش بیش از حد که در آن مهم است.'”

با شروع قیمت از $30,545 چشمگیر, کوپه مانند طراحی پیشرفته و همچنین اتصال و driver-assistance systems, اطلس عبور ورزش فولکس واگن را در سمت راست نوع بیش از حد. آن پررنگ یک ظاهر طراحی شده و تنوع فراوان در حال حاضر آن را به عنوان یک معقول و منطقی است اما بسیار جذاب گزینه برای رانندگان به دنبال نشان می دهد تا بدون نشان دادن خاموش. در مقابل آن پایان اطلس عبور, ورزش, ویژگی های مجلل سه نوار کروم جلو پنجره با یک نور جدید را امضا می کند. خودرو ورزش به طور چشمگیری raked عقب ستون و تخم ایجاد یک کوپه مانند مشخصات خاص به اطلس عبور ورزش است. در دسترس 21 اینچ آلومینیوم-آلیاژ چرخ و یک مجسمه سپر عقب بیشتر تاکید خودرو موضع تهاجمی.

داخل اطلس عبور, ورزش, ویژگی های داخلی بزرگ و پیشرفته اتصال و راننده کمک امکانات. با legroom کافی برای مسافران و همچنین حمل و نقل فضایی اطلس عبور ورزشی دارای سطح بالایی از راحتی و قابلیت های. داخلی ارتقا یافته از هفت سرنشینه اطلس شامل طراحی دوباره فرمان و در دسترس دو تن با درج دوخت لهجه در پانل های درب. همه trims آمده استاندارد با نسل بعدی Car-Net® telematics سیستم و باید در خودرو و Wi-Fi قابلیت زمانی که شما مشترک به یک طرح داده. ترافیک کمک و پویا جاده, علامت نمایش در دسترس خواهد بود برای اولین بار در ایالات متحده فولکس واگن مدل.

“بیش از حد که در آن مسائل” آخرین همکاری فولکس واگن و سازمان خلاق یوهانس لئوناردو. با هم این دو مجدانه مشغول به کار در پشت سر هم بر روی تعدادی از کمپین های تبلیغاتی موثر است که کمک کرده اند را بگویید با نام تجاری در حال حاضر روز و آینده داستان. “‘درایو بزرگتر شد یک پلت فرم طراحی شده برای دیدار با تمام نیازهای یک سازمان از طریق یک تغییر عمیق” گفت: Jan Jacobs, Co-Founder و CCO یوهانس لئوناردو. “این کمپین نشان می دهد انعطاف پذیری از آنچه در آن به معنی درایو بزرگتر از کمک به یک شرکت محوری به برق به شوخی هل دادن در برابر یک فرهنگ در حال حاضر بیش از حد.”

اول از مجموعه سه بخشی خود را اولین تلویزیون طی امشب آخر کارشناسیو همچنین دیجیتال و کانال های اجتماعی. زیر دو قسمت را در تلویزیون های دیجیتال و اجتماعی در ماه مارس جنون.

در مورد فولکس واگن

تاسیس در سال 1955 Volkswagen of America, Inc. یک عامل واحد از گروه فولکس واگن در آمریکا و یک شرکت تابعه از فولکس واگن AG با دفتر مرکزی در هرندون ویرجینیا. فولکس واگن عملیات در ایالات متحده شامل تحقیق و توسعه قطعات و خودرو و پردازش قطعات مراکز توزیع و فروش و بازاریابی و خدمات, دفاتر, خدمات مالی مراکز و آن دولت از هنر تسهیلات ساخت در چاتانوگا تنسی. گروه فولکس واگن یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودروهای سواری و اروپا بزرگترین خودروساز. فولکس واگن به فروش می رساند Arteon, اطلس, سوسک, سوسک تبدیل e-Golf گلف, گلف Alltrack, Golf GTI, Golf R, Golf SportWagen Jetta Passat و Tiguan وسایل نقلیه از طریق بیش از 600 مستقل آمریکا نمایندگی مجاز و فروش. بازدید فولکس واگن آنلاین در www.vw.com یا media.vw.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد یوهانس لئوناردو

یوهانس لئوناردو تشکیل شد در سال 2007 زمانی که بنیانگذاران Jan Jacobs و لئو Premutico به رسمیت شناخته شده است که یک تغییر اساسی اتفاق می افتد در راه است که مصرف کنندگان در نهایت تعامل با برندها. توسط پشتیبانی “مصرف کننده متوسط” فلسفه ابداع در آژانس منشاء این دکترین هدایت کرده است رویکرد خود را به مصرف بزرگترین چالش های پیش روی برخی از با نفوذ ترین در جهان برندها از جمله adidas Originals, فولکس واگن, MassMutual کرافت-Heinz و EA Sports. برای اطلاعات بیشتر: www.johannesleonardo.com.

این اطلاعات و هر گونه وسیله نقلیه مشخصات اولیه هستند و موضوع را تغییر دهید.

تمام قیمت ارائه شده هستند و قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده و حذف مالیات عنوان گزینه های دیگر و فروشنده اتهامات عنوان شده علیه. فروشنده مجموعه قیمت واقعی.

راننده-کمک امکانات نیست جایگزین برای توجه رانندگی. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای جزئیات بیشتر و محدودیت های مهم.

Car-Net دسترسی از راه دور در دسترس است بر روی اکثر MY20 و جدیدتر وسایل نقلیه و ارائه شده است بدون هیچ هزینه اضافی برای 5 سال از وسیله نقلیه در خدمت تاریخ است. همیشه توجه دقیق به جاده و رانندگی نیست در حالی که پریشان. برخی از خدمات نیاز به محاکمه و یا اشتراک پرداخت می شود که ممکن است شرایط خود و شرایط. VW Car-Net نیاز به خودرو همراه اتصال و در دسترس بودن وسیله نقلیه GPS سیگنال و نه همه خدمات و امکانات در دسترس هستند در تمام وسایل نقلیه. متن استاندارد و داده نرخ ممکن است اعمال می شود برای نرم افزار و ویژگی های وب سایت. برخی از خدمات ممکن است جمع آوری محل و اطلاعات خودرو. ببینید از نظر خدمات بیانیه حفظ حریم خصوصی و دیگر اطلاعات مهم در www.vw.com/carnet.

ماشین-Net کانون از ویژگی های در نظر گرفته شده است برای مسافر تنها با استفاده از. 4G LTE پوشش در تمام مناطق موجود نیست. دیدن مواد ارائه شده برای شرایط حفظ حریم خصوصی داده ها و امنیت اطلاعات. نیاز به محاکمه و یا پرداخت Wi-Fi طرح از شخص ثالث ارائه دهنده بی سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>