فولکس واگن سبز ارائه امور مالی در چارچوب

Category: وب وایر Comments: No comments

  • سند تعریف چارچوب پایدار ابزارهای مالی
  • بودجه به هدف سازگار با محیط زیست سازگار پروژه هایی مانند e-mobility
  • به طور منظم گزارش و مستقل حسابرسی ایجاد شفافیت
  • گروه CFO فرانک Witter: “سبز سرمایه گذاری چارچوب به طور مداوم به لینک های ما شرکت هدف از کربن بی طرفی در سال 2050 با ما استراتژی تامین مالی.”
  • پایداری سخنگوی شورای گئورگ Kell: “این بیشتر خوش آمدید توسعه که فولکس واگن خواهد با استفاده از قدرت مالی برای سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری که منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.”

با سبز سرمایه گذاری چارچوب (GFF), گروه فولکس واگن امروز ارائه شده بیشتر راهنمای پایدار ابزارهای مالی. در آینده این خواهد بود که ممکن است برای سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در یک هدف مد در پایداری پروژه های گروه فولکس واگن مانند e-mobility. یک شرکت جدید بدن سبز کمیته مالی خواهد شد انتخاب مناسب پروژه ها و می تواند انطباق GFF به منعکس کننده تغییر مورد نیاز است. علاوه بر این به طور منظم گزارش خواهد اطمینان از شفافیت در استفاده از بودجه. هدف این است که برای اطمینان از مستقل خارجی تایید استفاده از بودجه.

فرانک Witter, عضو گروه هیئت مدیره و مسئول امور مالی و در آن گفت: “به منظور تبدیل شدن به یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از تحرک پایدار قابل توجهی سرمایه گذاری مورد نیاز خواهد بود. سبز سرمایه گذاری چارچوب به طور مداوم به لینک های ما شرکت هدف از کربن بی طرفی در سال 2050 با ما استراتژی تامین مالی. به این ترتیب ما قادر خواهد بود برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذار ما اساس و ارائه به سرمایه گذاران موجود بیشتر سرمایه گذاری جایگزین.”

گئورگ Kell سخنگوی گروه فولکس واگن پایداری شورای اسلامی گفت: “به عنوان آب و هوا خطرات به طور فزاینده ای فوری آن است که بیشتر خوش آمدید توسعه که فولکس واگن خواهد با استفاده از قدرت مالی برای سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری که منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.”

این GFF پوشش انواع زیر تامین مالی: اوراق قرضه سبز سبز Schuldscheindarlehen سبز خصوصی دادن و وام های سبز. از ابتدا دو نوع پایداری پروژه خواهد بود یکپارچه در GFF: وسایل نقلیه الکتریکی بر اساس مدولار الکتریکی درایو toolkit (MEB) و شارژ زیرساخت ها است. در آینده دیگر دسته بندی ها ممکن است اضافه شده به GFF.

با سبز کمیته مالی جدید شرکت های بزرگ بدن برای GFF تاسیس شده است. کمیته مسئول انتخاب و ارزیابی پایداری مناسب پروژه ها از جمله نظارت بر استفاده از بودجه برای پروژه های تعیین شده. علاوه بر این کمیته خواهد بود قادر به انطباق GFF به تغییر شرایط و جدید برای اضافه کردن به پروژه های نمونه کارها.

برای فولکس واگن GFF, Sustainalytics مشهور مستقل امتیاز موسسه داده است یک حزب دوم نظر به منظور بررسی انطباق با اصول باند سبز از انجمن بین المللی بازار سرمایه (ICMA) و سبز وام اصول بازار وام Association (LMA). فولکس واگن نیز با هدف تضمین صدور گواهینامه توسط آب و هوا اوراق قرضه ابتکار (CBI) برای ابزارهای مالی صادر می شود در GFF.

فولکس واگن گزارش خواهد شد حداقل یک بار در هر سال در پروژه های تامین مالی در GFF. گزارش ها نیز صادر می شود در تاثیرات زیست محیطی پروژه ها تامین می شود.

در سال 2018 به گروه فولکس واگن اولین خودروساز متعهد به پاریس آب و هوا اهداف است. سال گذشته این گروه خود را ارائه جدید زیست محیطی بیانیه ماموریت “goTOzero”. هدف از این بیانیه ماموریت است که به کار این شرکت به عنوان سازگار با محیط زیست سازگار به عنوان امکان پذیر است و برای رسیدن به یک خنثی CO2 تعادل 2050. چهار حوزه اصلی فعالیت تحت بیانیه ماموریت در حال تغییر آب و هوا, منابع, کیفیت هوا و زیست محیطی رعایت شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>