رای می فرستد توصیه می شود سنگ کوچک مدرسه در انتخابات منطقه طرح به دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

کوچک سنگ منطقه مدرسه جامعه مشورتی هیئت مدیره رای گیری روز شنبه به پیشنهاد هیئت مدیره مدرسه در انتخابات منطقه طرح که خوشه انتخابات حوزه با هم است.

کوچک سنگ منطقه شده است عامل تحت کنترل دولت بدون یک محلی منتخب هیئت مدیره برای پنج سال گذشته. اواخر سال گذشته آرکانزاس, تخته, آموزش و پرورش رای به بازگشت 23,000-دانش آموز منطقه — با برخی از محدودیت ها — به ارگانهای محلی پس از یک ماه نوامبر سال 2020 انتخابات از نه عضو هیئت مدیره مدرسه.

[نقشه: LRSD انتخابات منطقه پیشنهاد ” http://arkansasonline.com/221plan]

هیئت مدیره جدید خواهد بود که نه تنها عضو هیئت مدیره مدرسه در دولت است. مدرسه تخته یا پنج یا هفت نفر از اعضای هنجار هستند. کوچک سنگ منطقه تا به حال هفت عضو هیئت مدیره منتخب از هفت مناطق قبل از 2015 دولت تصاحب.

سه انتخابات در منطقه گزینه ها آماده شد در اواخر سال گذشته توسط دولت و سیستم های اطلاعات جغرافیایی آژانس به درخواست آرکانزاس وزیر آموزش و پرورش جانی کلید.

کلیدی که در عمل به جای یک هیئت مدیره مدرسه برای سنگ کوچک منطقه است که انتظار می رود تصمیم نهایی در انتخابات برنامه ریزی.

جزئیات روز جمعه Arkansas Democrat-Gazette برای داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>