رای گیری باز می شود پیش از جوایز جهانی سفر اروپا جشن مراسم 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

رای گیری باز کرده است پیش از این جوایز جهانی سفر (WTA) اروپا جشن مراسم سال 2020 است.

قرمز-فرش رویداد برگزار خواهد شد در کورنلیا دیاموند گلف توچال & آبگرم, آنتالیا, ترکیه در تاریخ 20 ژوئن سال 2020 است.

دسته بندی پوشش کل طیف از سفر و صنعت گردشگری, و طیف وسیعی از پیشرو, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی به مقصد هواپیمایی تور اپراتورها و کروز ارائه دهندگان. لیست کامل دسته بندی و نامزد برای سال 2020 برنامه را می توان در اینجا مشاهده کرد.

رای دهندگان – هر دو از اعضای عمومی و مدیران شاغل در صنعت مهمان نوازی – تا 10 مارس برای انتخاب سفر سازمان در نظر آنها به هل دادن مرزهای تعالی و نوآوری در اروپا است.

رای ممکن است بازیگران در اینجا.

برندگان پرده برداری خواهد شد در فرش قرمز مراسم جشن در آنتالیا با نخبگان اروپا سفر و گردشگری در بخش حضور و غیاب.

شب را تشکیل می دهند بازی برگشت را در WTA تور بزرگ سال 2020 که نشانه WTA را 27امین سالگرد بزرگداشت تعالی بین المللی در صنعت مهمان نوازی.

مجموعه ریویرا ترکیه آنتالیا است که در این کشور سرمایه گردشگری و خانه به برخی از بهترین سواحل در دریای مدیترانه است.

به عنوان بخشی از تور بزرگ 2020, WTA میزبانی منطقه هفت مراسم در مکان های از جمله ناسائو (باهاما) سئول (کره جنوبی), نایروبی (کنیا) تامپسون Okanagan (بریتیش کلمبیا کانادا) سانتیاگو (شیلی) و دبی (امارات متحده عربی) با برندگان پیشرفت به فینال در مسکو (روسیه).

روزنامه نگاران علاقه مند به پوشش مراسم در تور بزرگ سال 2020 دعوت به اعمال فشار عبور ایمیل خود نام خروجی رسانه ها و پیشنهاد منطقه از پوشش به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>