Vymazal خارجه سنا کمپین به شروع قوی

Category: وب وایر Comments: No comments

انجام کار سخت کوشش و سرسختی پرداخت کردن ؟

در مورد همین Vymazal پاسخ به نظر می رسد “بله!”

فقط چند هفته پیش Vymazal شد مشاور مورد اعتماد به دیرین سناتور ایالت اندی Dinniman of Chester County است.

امروز او را تایید و دموکرات در سه راه اصلی به جای Dinniman D-19 که در اوایل این ماه اعلام کرد قصد دارد بازنشسته به صرف زمان بیشتری را با همسر خود که يا دوران نقاهت پس از عمل جراحی است.

برای Vymazal, 38, از فنیخویلل انتقال بود شخصیتی سریع. به عنوان Dinniman مدیر سیاست و روابط دولت Vymazal توسعه آشنایی با هر دو قوه مقننه سالن هریسبورگ و هر گوشه ای از آلاینده منطقه.

Dinniman بازنشستگی اعلام و تایید به سرعت رانش این کارمند ماهر به ویژه در فوریه 7. کمتر از یک هفته بعد از آن (فوریه 13) او به آسانی امن Chester County دموکرات کمیته (john marshall) تایید شده با نزدیک به 70 درصد از آرا. و در روز (فوریه 18), مبارزات انتخاباتی خود انباشته 1,008 امضا (بیش از دو برابر 500 مورد نیاز) برای به دست آوردن در انتخابات.

دیروز او خود را راه اندازی کمپین وب سایت www.donvforsenate.com.

“ما آمده است یک راه طولانی در یک زمان کوتاه اما ما هنوز هم بیشتر به” Vymazal گفت. “10 روز اول بود hustle اما ما تنظیم سرعت و ما را به ماندن متمرکز شده است. ما موفق شد تا کنون که ما اختصاص داده شده و سازمان یافته تیم از داوطلبان افراد و کمیته مردم است. و این همان راه ما برنامه ریزی برای برنده شدن در ماه آوریل و نوامبر است.”

در اولیه Vymazal مواجه است Kyle J. بویر رئیس West Chester, NAACP و عضو Tredyffrin/Easttown مدرسه منطقه و همچنین وزارت امور خارجه و نماینده سابق وست چستر شهردار کارولین Comitta. Comitta است در حال اجرا برای هر دو دولت سنا صندلی در 19 منطقه ام و خانه فعلی صندلی در 156th.

Vymazal تعجب برخی توسط besting هر دو برنده john marshall تایید. Comitta تصور می شود مورد علاقه با توجه به حمایت از فرماندار تام گرگ حذف شد در اولین رای گیری با تنها 25 درصد از آرا. بویر زمان 27 درصد و Vymazal 47. در دومین رای گیری Vymazal رسید جلوتر آینده فقط سه رای خجالتی 65 درصد نیاز به امن نامزدی. نهایی انتخابات, او مهر و موم پیروزی با 69 درصد است.

“این یک شب به یاد ماندنی. من مفتخر به حمایت از Chester County دموکرات. ما با تجربه باور نکردنی و رشد سود در سال های اخیر است. 2020 در حال رفتن به می شود حتی یک سال بزرگتر. بهترین است,” او گفت:.

Vymazal صرف تمام زندگی خود را در خدمات عمومی. قبل از او نقش محوری با سناتور Dinniman او توصیه اواخر دولت سناتور مایکل O’Pake از Berks County است. Vymazal به دست آورده لیسانس خود را در تاریخ از Gettysburg و کارشناسی ارشد در سیاست و اداره امور عمومی از دانشگاه وست چستر. او در حال حاضر دانشجوی دکترا در دولت های عمومی در غرب چستر دانشگاه.

او به عنوان استاد کمکی در غرب چستر دانشگاه و خدمت مختلف مدنی تخته و کمیسیون از جمله هیئت وست چستر بنیاد مرکز شهر و قصبه فنیخویلل کمیسیون برنامه ریزی.

“من عاشق کمک به مردم است. در حال حاضر در خارج وجود دارد به عنوان یک نامزد به من می دهد یک فرصت برای قرار دادن قانون گذاری و سیاست تجربه کار کردن برای دیگران است. کمپین ما در مورد سیاست – آن را در مورد مسائل” او گفت:. “بله خیلی تغییر کرده است اما این مسائل هستند و من دیدگاه ها و ارزش ها قوی تر از همیشه است.”

“البته برخی از مردم هنوز هم می تواند به تلفظ نام خانوادگی من است. اما این خوب است چرا که رای دهندگان به سرعت یادگیری که من هستم و آنچه من برای ایستادن. من فکر می کنم آنها مانند آنچه آنها را ببینید و بشنوید,” او اضافه شده است.

دموکرات ها حمایت همین C. Vymazal در 19 منطقه بهبهان. سنا نژاد

یادداشت سردبیر: این تلفظ “vee-کارشناسی ارشد-zall”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>