Wacker شیمی AG اعلام کرد طرح اولیه خود را برای “آینده gestalten” (شکل آینده) برنامه بهره وری. WACKER انتظار برای نجات از €250 میلیون سال با کاهش هزینه های مواد و در خانه خدمات و ایجاد لاغر ساختار شرکت. برنامه مرکزی وظیفه است به یک تراز WACKER ساختار سازمانی به وضوح با نیاز مشتری و در نتیجه حمایت از این گروه سود و رشد.

به عنوان یک نتیجه بیش از 1000 شغل هستند و انتظار می رود تا پایان سال 2022. این کار به کاهش خواهد گذارد WACKER اداری ادارات و غیر مستقیم غیر عملیاتی توابع آن بخش کسب و کار. بخش اصلی این کاهش رخ خواهد داد در آلمانی سایت بیش از 80 درصد است. همراه با کارکنان نمایندگان WACKER در نظر دارد برای آماده سازی یک بسته از اقدامات برای کاهش نیروی کار خود را در شیوه مسئولیت اجتماعی. ابزار ممکن است شامل بازنشستگی و نیمه بازنشستگی و قطع نامه. اگر اقدامات موفق هستند باید وجود داشته باشد بدون نیاز به صورت اجباری اخراج. WACKER در مجموع از 14500 کارمند در سراسر جهان در حدود 10000 نفر از آنها در آلمان است.

“ما در حال آماده سازی برای یک شدیدتر محیط رقابتی – هر دو در ما polysilicon کسب و کار و شیمیایی ما در بخش” گفت: مدیر عامل رودولف Staudigl توضیح برنامه. “شکل دادن به آینده است که یک رویکرد جامع. هدف ما این است که نه تنها برای رسیدن به قابل توجهی صرفه جویی در هزینه بلکه به قاطعانه تقویت WACKER برای فردا چالش ها و امن رقابتی بلند مدت-لبه” اضافه شده Staudigl.

“پس از تجزیه و تحلیل وضعیت موجود کاملا ما در حال حاضر ارائه شده ما برای اولین بار طرح WACKER ساختار جدید به کارمند نمایندگان. با هم, ما را مورد بحث و بررسی ایده های ما بیشتر گفت:” عضو هیئت اجرایی مسیحی Hartel. “ما همچنان به همکاری نزدیک در این مورد با کارمند نمایندگان و ورود به مذاکرات سازنده بی درنگ. ما با اعتماد به نفس پیدا کردن خوب و عادلانه راه حل برای رسیدن به اهداف” تاکید کرد Hartel.

——-

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات بر اساس مفروضات و برآورد WACKER اجرایی هیئت مدیره. اگر چه ما فرض انتظارات در این اظهارات به جلو نگاه واقع بینانه ما نمی تواند تضمین نماید که آنها را به اثبات می شود درست است. مفروضات ممکن بندر خطرات و عدم قطعیت است که ممکن است باعث ارقام واقعی به بطور قابل توجهی متفاوت از اظهارات به جلو نگاه. عواملی که ممکن است باعث چنین اختلاف عبارتند از, در میان چیزهای دیگر تغییرات اقتصادی و محیط کسب و کار تغییرات در ارز و نرخ بهره و معرفی محصولات رقیب و عدم پذیرش برای محصولات یا خدمات جدید و تغییر در استراتژی شرکت های بزرگ. WACKER قصد ندارد برای به روز رسانی آن به دنبال اظهارات نه نشانی از آن فرض تعهد به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de