والدورف لوکس آپارتمانهای برای اولین در منهتن بازار تقاضا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک توقیف Waldorf Astoria را دوباره ظهور این هفته به عنوان یک محل سکونت ساختمان, تست اینکه آیا نوستالژی برای گرامی برجسته می تواند جرقه بالا-دلار معاملات در بازار glutted با خانه های لوکس.

پارک خیابان ملک بالا-انجمن پاتوق که شمارش فرانک سیناترا و مرلین مونرو به عنوان مستاجر شده است در ابتدا برای این لحظه از سال 2015. که زمانی که چین Anbang گروه بیمه شرکت. خرید آن را برای یک رکورد $1.95 میلیارد دلار با برنامه برای تبدیل بخشی از 1400 اتاق هتل را برای فروش آپارتمان.

پنج سال بعد والدورف است که هنوز ساخت و ساز در منطقه منهتن را غرق در فوق لوکس آپارتمانهای و اموال را پس از پرواز مالک است و تا به حال بال خود را کوتاه. واحد نخواهد بود آماده است تا 2022 اما توسعه می گوید زمان مناسب است به اجازه سکونت-خرید عمومی یک نگاه. شانس خود را خواهد آمد سهشنبه هنگامی که یک دفتر فروش با یک مدل آپارتمان باز می شود.


“بسیاری از مردم—از نیویورک از سراسر آمریکا شده اند کشیدند و بسیار علاقه مند به داشتن یک قطعه از چیزی است که هرگز نمی تواند متعلق به قبل از” گفت: Dan اقبال تب است که نظارت بر فروش در سایت برای داگلاس Elliman توسعه بازاریابی است. “ما می دانیم که در بازار است و آنچه در آن است اما ما در حال دیدن یک سطح از شور و شوق و علاقه برای ساختمان است که هیچ ساختمان واقعا دارای.”

توسعه دهنده در حال حاضر شناخته شده به عنوان Dajia گروه بیمه است و ریختن بیش از 1 میلیارد دلار به بازسازی آن را به عنوان تلاش برای جبران یک بت ساخته شده در بالای منهتن محل سکونت لوکس در بازار زمانی که در خارج از کشور و سرمایه گذاران از تقاضاهای مصرانه برای خرید دوم و سوم در خانه جدید آسمان خراش ها بودند که افزایش در این نزدیکی هست.

اما بالا پایان آپارتمانهای نشو و نما پس از آن و multimillionaires که می توانید آنها را استطاعت اما علاقه از دست رفته. در Midtown به تنهایی 763 واحد جدید انتظار می رود برای تبدیل شدن به در دسترس در این سال آمار منتشر شده از سوی کارگزاری هسته ای نشان می دهد.

“این اطلاعات به شما خواهد گفت که این زمان برای یکی دیگر از Midtown محل سکونت لوکس” گفت: دونا Olshan رئیس جمهور Olshan Realty Inc., پایان کارگزاری مستقر در منهتن. منطقه “اشباع شده است با موجودی که می تواند یک دهه به فروش می رسانند.”

Dajia می گوید استراتژی خود را برای تحویل واحدهای کوچکتر ارائه طعم ناز و نعمت به سرمایه گذاران که به دنبال یک محل اقامت اولیه. بیش از دو سوم از آپارتمانهای در حال عرضه شده در ولدرف دارای دو اتاق خواب و یا کمتر اقبال تب گفت و ارزانترین یک 526 فوت مربع studio ذکر شده است در $1.7 میلیون. دو اتاق خواب در شروع $4.75 میلیون دلار برای یک 1,129 فوت مربع واحد در 19 طبقه.

ساکنان خواهد شد گرفتن تمام قدرت پردازش در دسترس برای مهمانان هتل—از اتاق خدمات برای تمیز کردن به دربان رزرو. آنها نیز باید خود را 25 متر دامان استخر کودکان, playroom, غربالگری تئاتر و انتخاب از فضاهای آنها می تواند با استفاده از پرتاب یک حزب. یک 8000 فوت مربع بخشی از هتل بام را دوباره تصور به عنوان یک باغ.

“من واقعا بر این باورند از آنجا که واحد مخلوط چرا که از میراث های ساختمان و تجربیات شخصی است که مردم تا به حال با آن که ما در حال رفتن به بسیار موفق تزریق خرید انرژی به این بازار” اقبال تب گفت.

اما حتی Dajia نگه داشتن چیزهای انعطاف پذیر است. در حالی که برنامه های تماس برای 375 آپارتمانهای تنها 75 به بازار عرضه شوند برای شروع است. توسعه را ارائه نمی دهد قیمت گذاری برآورد در واحدهای دیگر از جمله دو دوبلکس پنت هاوس در ساختمان مس قلل با توجه به ارائه طرح زمینه با دولت است.

Anbang بود کمی شناخته شده در ایالات متحده هنگامی که آن را خریداری والدورف در یک معامله است که تعیین قیمت ضبط به صورت مستقل ، شرکت نمی ماند مبهم برای اهدای کردن میلیاردها دلار از دیگر املاک و مستغلات و دارایی های بیمه.

که ولگردی و قانونی شکنی به پایان رسید به طور ناگهانی در سال 2018 زمانی که مقامات چینی در زمان کنترل شرکت و زندانی رئیس آن برای جمع آوری کمک های تقلب. Anbang شروع بریده شده سرمایه گذاری از جمله $5.8 میلیارد پرتفوی ایالات متحده هتل های لوکس. دولت چین ایجاد شده Dajia به خانه بسیاری از Anbang باقی مانده دارایی های منتشر شده این شرکت از آن بازداشت شده در Feb 22.

هنگامی که در هتل والدورف بازگشایی در سال 2022 آن را 375 اتاق به مراتب کمتر از نسخه ساخته شده است که آن را به یک نام خانگی. کوچکتر تعداد اتاق باعث می شود آن را آسان تر برای ارائه سطح خدمات لوکس مهمانان انتظار می رود گفت: دینو مایکل جهانی سر والدورف نام تجاری برای هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. که یک قرارداد بلند مدت برای مدیریت اموال.

زمینه های مشترک مانند هتل مشهور خیابان پارک لابی و سالن بزرگ باقی خواهد ماند و آشنا به گذشته مهمان — یک گروه نامی که شامل رئیس جمهور ایالات متحده مشاهیر و مدیران کسب و کار. ترکیب مدرن پس از اتمام با والدورف تاریخ غنی را ملک “بلامنازع جایزه دارایی نیویورک مهمان نوازی زمانی که آن را بازگشایی” گفت: اندرو میلر مدیر اجرایی Dajia ایالات متحده بازو.

Dajia در نظر دارد برای حفظ مالکیت هتل میلر اضافه شده است.

نوستالژی همچنین می تواند خار محل سکونت فروش در برج حتی در این بازار گفت: Charlie Attias لوکس املاک و مستغلات کارگزار که قبلا پیدا خریداران برای بیش از 40 آپارتمان در پلازا یک هتل منهتن که ابداع خود را به عنوان یک محل سکونت ساختمان بیش از یک دهه پیش.

Attias در حال حاضر یک کارگزار با قطب نما یک تماس در ماه گذشته از یک مشتری در ژنو که مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در والدورف هر زمان که او می خواهد به نیویورک آمده برای کسب و کار و لذت بردن. مفهوم داشتن یک قطعه از این تاریخ شخصی به دادگاه تجدید نظر به او Attias گفت.

“مردم عشق, خاطرات,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>