وال استریت می پرسد زمانی که گاو را فرار خرس’ درک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در کمی بیش از یک هفته شاخص S&P 500 رفت و از بالا تمام وقت به “اصلاح” حالت و سپس به معاشقه با یک خرس در بازار است که 20 درصد کاهش است.

هنگامی که گاو فرار خرس’ درک?

متاسفانه کارشناسان در تنزیل جریان نقدی تجزیه و تحلیل و شرکت های بزرگ-درآمد پیش بینی های نه چندان ماهر در چگونه پیش بینی کامل بهداشت جهانی بحران بازی خواهد کرد.


“ما به طور کامل اذعان کرد که مدل سازی طیف وسیعی از حالات بالقوه برای این نوع از شیوع ویروسی مبهم است به این دلیل که گمنام را به طیف وسیعی از امکانات گسترده ای گفت:” دارل Cronk مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در ولز فارگو ثروت و مدیریت سرمایه گذاری.

در میان بسیاری از شناخته شده و ناشناخته یک واحد تجاری گسترده شکل گرفته در بازارهای مالی: خرید اوراق یا با کیفیت بالا و اوراق قرضه شرکت های بزرگ. پرداخت هزینه برای آنها را با پول نقد مطرح شده از فروش سهام.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله ایالات متحده در پیوند غرق شده به 1.16%. خبر خوب این است که نرخ 30 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافته است به 3.66% است که پشتیبانی از بازار مسکن. خبر بد این است که نرخ پایین را وام کمتر سودآور است. اگر نرخ باقی می ماند غیر منتظره ای کم از بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس و صدها نفر از موسسات کوچکتر را ببینید درآمد پاییز شاید به طور چشمگیری.

در حال حاضر تحلیلگران انتظار دارند شرکت عامل درآمد به تخت در نیمه دوم این سال با توجه به شاخص S&P جهانی—یک تغییر بزرگ پس از سالها رشد. اما پیش بینی می افزایش سرعت اگر coronavirus قرار گرفتند.

“بازار سهام است گفت: ” ما باید گسترده لجستیک اختلال'” یک مدیر پول گفت. “هنگامی که ترساندن عبور خواهیم عظیم مقید کردن تقاضا است.”

در چنین نامشخص زمان شایان ذکر آنچه که حق است. به شوخ طبعی: سیستم مالی است نشان داده نمی شود نگران کننده نشانه های استرس است.

هزینه یک شبه دلار است که اساسا بدون تغییر از یک هفته پیش با توجه به داده ها از بانک فدرال رزرو نیویورک. اگر یک موسسه مالی بزرگ دچار مشکل شد و نیاز به بودجه هزینه از پول کوتاه مدت احتمالا خواهد بود در حال افزایش است.

حق آن است که سرمایه گذاران تقاضا برای داشتن مخاطره آمیز اوراق قرضه شرکت های بزرگ به شدت افزایش یافته است در هفته گذشته با توجه به داده ها از بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. داده ها نشان می دهد کمتر از شرکت های معتبر نیست بی جهت تاکید آشفتگی بازار اگر چه این خرس ،

در نهایت بازده اوراق قرضه صادر شده توسط کشورهای متاثر از coronavirus نیست افزایش یافت. ایتالیایی 10-سال دولت اوراق قرضه به عنوان مثال بازده 1.12%. که حدود 20 واحد بالاتر از اوایل این ماه اما عملکرد باقی مانده است کمتر از یک سال پیش. سرمایه گذاران اوراق قرضه باور نمی اقتصاد ایتالیا بوده است مادی آسیب.

آنچه می تواند به پایان دادن به “خرید سهام, فروش سهام,” تجارت ؟ آن را احتمالا کمک خواهد کرد اگر سرمایه گذاران بر این باور بودند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او باید درک خوبی از شیوع بیماری است. چنین اعتماد به نفس وجود ندارد اما.

“ته خط” مشاهده نیکلاس Colas DataTrek تحقیقات بنیانگذاران “بازار در حال حاضر در معرض سقوط است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>