وال استریت پاداش مجموعه به خروش به عنوان ملت رنج می برد

میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست. وام دهندگان در حال نیروبخش برای سیل از پیش فرض ها. و بر روی دیوار خیابان پاداش در حال شکل گیری تا کاملا دیدنی و جذاب این سال است.

صبر کنید. چه ؟

با ملت در قفل و یا قفل کردن یک بار دیگر وال استریت شرکت با داشتن پر شور سال—لطف بزرگ کمک از عمو سام.


پس از همه گیر زده فدرال رزرو با هدف به شماره گیری full-throttle وحشت بازار با در نظر گرفتن تعدادی از اقدامات فوق العاده برای حفظ سیستم مالی عملکرد. ماموریت انجام شد: این freefalling S&P 500 تقویت بازار برای عرضه اولیه احیا و ترس شرکت ها در زمان استفاده از تغذیه تنظیم فوق العاده کم نرخ بهره به قرض گرفتن پول نقد به همان اندازه به عنوان آنها می توانند.

همه این گام های فوق العاده ای ساخته شده چیز شگفت آور سود برای بانک وال استریت که از جیب هزینه هر زمان که آنها جمع آوری پول برای یک شرکت یا تجارت.

این ماه گلدمن ساکس در گزارش $2.2 میلیارد دلار درآمد سه ماهه دوم یک مقدار قابل توجه در جهانی همه گیر. در روز سه شنبه, متوسط سرمایه گذاری بانک Cowen, Inc. گفت: در سه ماهه درآمد خالص افزایش یافت به $147 میلیون از 10 میلیون دلار یک سال پیش مبلغی که مدیران صدا تقریبا شرمندگی برای.

“این مهم است که ما همچنان فروتن و آگاه از محیط زیست ما” کوئن رئیس اجرایی جفری سلیمان گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

فروتنی ممکن است عاقلانه سیاسی اما پرداخت مرکزی به وال استریت. بیشتر از آن می آید در قالب پایان سال پاداش و سه ماهه دوم براده نشان می دهد پرداخت در این سال می تواند غنی واقع است. کلید “جبران خسارت و مزایای” خط در وال استریت شرکت گزارش های درآمدی که در آن استخر جایزه تعلق گیرد.

از طریق نیمه اول سال جبران هزینه های در حال اجرا 17 درصد بالاتر بیش 2019 در گلدمن ساکس. در جی پی مورگان شرکت و بانک سرمایه گذاری آنها 18 درصد بالاتر است. و در Cowen 60 درصد بالاتر است.

متوسط وال استریت جایزه در سال گذشته بود $164,000 یک افزایش 3 ٪ بیش از سال 2018 با توجه به ایالت نیویورک حسابرسی ، یک سال بزرگ برای وال استریت پاداش خواهد بود یک مزیت بزرگ به شهر و دولت که تکیه به شدت در صنعت برای درآمد مالیاتی.

وال استریت را افزایش فرصت خوبی است که نه تنها در تضاد با زندگی که بیشتر از هر کس دیگری در حال تجربه آن نیز نمی تواند متفاوت تر از چگونه رفتن چیزهایی برای بانک هایی که وام به کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان است. در حالی که پاداش استخر رشد می کند برای جی پی مورگان سرمایه گذاری بانکداران مصرف کننده و جامعه در بخش بانکی را کنار بگذارند 23 میلیارد دلار در ذخیره برای وام ضرر و زیان است.

سرمایه گذاری بانکی است ناپایدار کسب و کار و بسیاری می تواند تغییر بین در حال حاضر و در پایان سال هنگامی که پاداش در حال شمارش است. اقتصادی و چالش های پیش روی کشور و جهان هستند به مراتب بیش از.

یک سناریو نگرانی برخی از دیوار Streeters است که اگر یک واکسن برای Covid-19 توسعه یافته است به زودی. خواهد بود که مطلق برکت برای جامعه است اما واکسن ورود می تواند باعث آشفتگی در بازارهای اگر فدرال رزرو به افزایش نرخ بهره و توقف مداخلات خود. بسیاری از پاداش می تواند از بین برود.

هنوز هم بسیاری از پاداش در حال حاضر پخته شده در با توجه به راه وال استریت برگه آنها را. در طی یک سال شرکت را کنار بگذارند درآمد تولید شده توسط بانکداران و تجار و پرداخت در هر نقطه از 30 درصد به 60 درصد از آن را به عنوان پاداش. این رقم است که به نام جبران و نسبت وال استریت ناظران سازمان دیده بان آن را از نزدیک.

Cowen اهداف جبران خسارت نسبت 56% سلیمان گفت: در کنفرانس امروز تماس بگیرید. در حال حاضر این رقم 66 درصد نشان می دهد این شرکت ممکن است بیشتر parsimonious به عنوان سال گستراند. یا شاید نه به این دلیل که بار خوب نگه دارید نورد برای وال استریت جمعیت.

“ما در آغاز سه ماهه سوم بسیار قوی داشته باشید” جزایر مشاهده شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma