وال استریت گاو حمله توسط بدترین سهام نوسانات از سال 2011

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این بی ثبات بازار سهام است شلاق هر روح شجاع چپ در وال استریت با صعودی اعتقاد.

به عنوان گسترش ویروس اسپرز تجدید فدرال رزرو قرار داده امریکایی سهام نیست شروع به پریدن کرد در اطراف مانند این از آنجا که بحران یورو در سال 2011 است. وحشی وارونه نشان دادن یک بازار پاره بین V شکل بهبود اقتصادی شرط و رکود اقتصادی احساس وحشت و نگرانی.

گاو مانند نوابغ یک روز dumb بعدی.


سهام لگد هفته صعودی در امید پولی اقدام به کوسن ضربه از ویروس. آنها کاهش یافت که در آن فرود آمد. آنها بسیج زمانی که کنگره مجاز میلیاردها دلار برای مبارزه با شیوع. آنها فقط در چهار شنبه معاملاتی پس از کالیفرنیا وضعیت اضطراری ناشی از پاتوژن.

جای تعجب نیست که بسیاری از سرمایه گذاران در حال نشستن آن همه است.

فقط بخواهید گرگوری Perdon که به دنبال سیاست عمل مانند محرک های مالی.

“بعد تصمیم ما این است که آیا ما می خواهیم به یک صعودی موضع گفت:” شرکت رئیس سرمایه گذاری افسر در Arbuthnot Latham & Co. Ltd. “این تصمیم نشده است هنوز.”

S&P 500 شاخص سقوط 2.8% در روز سه شنبه زمانی که فدرال رزرو کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد در اولین اضطراری قطع در یک دهه. احساس شد سیاست گذاران دست پاچه شده بود و یا می دانستم که چیزی سرمایه گذاران نیست در مورد تاثیر این ویروس.

“منظور من به آغوش خطر, دوباره, من نیاز به چیزی که غیر منتظره” Perdon اضافه شده است.

کنگره عبور $7.8 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه به صندوق دولت در پاسخ به شیوع قطعا به نظر می رسید به واجد شرایط برای بسیاری از سرمایه گذاران. سهام ایالات متحده رسید و بیش از 4 درصد برای دومین بار در سه روز چهار شنبه.


این نوسانات خوب نیست برای بازار سلامت. اما وجود دارد باقی می ماند یک ارزیابی مورد. تحت اصطلاح تغذیه مدل برای ارزش نهادن به سهام است که مقایسه درآمد خود را با عملکرد خزانه داری با بازده سهام هستند و به دنبال نزدیک ترین جذاب در مقابل بدهی از سال 2016.

اگر شما از آنها بدم میاید به سادگی از استدلال به جای تمرکز بر روی هنوز انعطاف پذیر بازار افت. نقدینگی بانک پایدار است. وجود دارد هیچ نشانه ای از پیش فرض جرم نشده است. آن را ارزان به تشکیلات جدید بکار تجاری و راه اندازی buybacks. سیاست گذاران همیشه می توانید کمک به بخش های آسیب پذیر مانند سفر, صنعتی و کاهش پرداخت بدهی و ریسک نقدینگی به دیگران است.

بازارهای اعتباری در حال چیدن به عنوان پول نقد هرچه به تبادل وجوه معامله در حالی که بازار اولیه باید بازگشایی شد.

“در میان مدت به نظر من این یک بازی تعویض” فرانسوا Savary, chief investment officer در نخست شرکای SA گفت: در مورد تغذیه را کاهش دهد. “پایین جاده ضروری است که شما می توانید از بازار نقدینگی به دلیل واکنش تغذیه مرتبط است به این واقعیت است که شرایط مالی شاخص رو به وخامت کاملا شدت.”

ژنو-بر اساس Savary گفت: نخست شریک سهام تخصیص باقی مانده است “در دفاعی در کنار” اما این شرکت حذف نزولی حفاظت پس از سقوط هفته گذشته است.


کاهش هزینه های سرمایه گذاری باید یک مزیت برای شرکت های با ضعیف ترازنامه که سهام شده اند در میان سخت ترین ضربه های اخیر فروش. آنها در حال معامله در بزرگترین تخفیف خود را در مقابل مخالف سطل حداقل از سال 2008 گلدمن ساکس شاخص نشان می دهد. هیچ کمبود quants خواهد به شما بگویم که ارزش سهام ارزان ترین در مقابل رشد سهام از dot-com bubble.

اما یک چشم انداز آشغال با عنوان فرصت های ارزان در سراسر دارایی نیست و در عین حال به اندازه کافی به فریب هر کس به عقب.

Amundi های غول پیکر, اروپایی مدیریت دارایی می گوید: آن را هم به پرش بی پروا به خطر فقط رتبهدهی نشده است, و آن را بیش از حد می بیند احتمال افزایش گسترده مبتنی بر محرک های مالی.

“بانک فدرال اقدام فقط جبران اخیر انقباضی در شرایط مالی” تحلیل گران از جمله کریستین تاد نوشت: در یک توجه داشته باشید در اعتبار این هفته است. “با توجه به سطح بالایی از عدم اطمینان سرمایه گذاران باید صبور باشید و انتخابی در بهره برداری از نقاط ورود.”

تعداد کل coronavirus موارد در سطح جهانی است لبه و نزدیک به 100,000 و OECD در این هفته هشدار داد که رشد جهانی غرق خواهد شد به سطح دیده نمی شود در بیش از یک دهه.

همه که عوارض خود را. درآمد تجدید نظر تبدیل به منفی ترین از ماه اکتبر به عنوان روز جمعه. JPMorgan Chase & Co را از خطر رکود اقتصادی ردیاب هنوز قرار می دهد شانس ایالات متحده رکود در عرض یک سال در حدود 35 درصد است.

“اهرم مالی شرکت ها آسیب پذیر هستند بنابراین در اینجا ما نیاز به دیدن محرک اقدامات در محل برای محافظت از آنها را قبل از گرفتن بیش از حد مثبت” گفت: Nick دیوار یک مدیر نمونه کارها در Merian سرمایه گذاران جهانی. “در چک لیست برای گرفتن بیشتر صعودی بهتر به نظر می رسد اما با توجه به اندازه دم خطر ما باید بسیار با اعتماد به نفس است که خطر پاداش وجود دارد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>