وال استریت غارها به شرکت های نیازمند به دفع پیش فرض

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وال استریت بانک ها وام میلیاردها دلار برای ناامید شرکت ها این روزها مانند hotelier ماریوت بین المللی و تولید کننده کنسرت Live Nation سرگرمی.

در حال حاضر یک میزبان از این شرکت ها در حال چرخش به اطراف و درخواست از بانک ها به چشم پوشیدن یا شل مالی نشانگر است که کمک به اطمینان از این بدهی پرداخت خواهد شد. و در بیشتر قسمت ها, بانک ها از JPMorgan Chase & Co. به Wells Fargo & Co., در حال مهربان آنها را از آنجا که آنها در غیر این صورت ریسک راه اندازی یک موج از پیش فرض که تورم خود را وام ضرر و زیان از این بیماری همه گیر و خوردن به سرمایه خود را.

“وام گیرندگان به طور موثر به درخواست وام دهندگان را فراموش 2020 گفت:” والری پوتنزا سر بالا عملکرد پژوهش در Xtract پژوهش است. “اگر وام دهندگان نمی پوشی پیمان قصد دارد به صورت پیش فرض. و آن را فقط به یک گیرنده آن بسیاری از وام گیرندگان در سراسر بسیاری از صنایع است.”


چشم پوشی شامل استقراض خطوط به نام گردان تسهیلات اعتباری که شرکت ها به طور معمول برای به دست آوردن از بانک ها و پس از آن قرعه کشی را به عنوان مورد نیاز است. به عنوان ویروس توقیف گسترده نوار اقتصاد شرکت های کشیده شده اند حدود 216 میلیارد از خطوط اعتباری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

این وام به طور معمول شامل به اصطلاح پیمان که نیاز به وام گیرندگان به حفظ معیارهای خاصی مانند نسبت بدهی به درآمد. آنها معمولا پا زدن در زمانی که یک شرکت دارای کشیده پایین برخی از 30 درصد از گردان وام.

اما با سود و جریان نقدی خشک شدن این شرکت ها گاهی اوقات قادر به دریافت هر نقطه در نزدیکی مالی آزمون. بنابراین معیار شده است به طور موثر از پرتاب به حالت تعلیق و یا بازنویسی آن را آسان تر برای آنها را به جلوگیری از به طور پیش فرض فنی. در برخی از موارد بانک ها اجازه می دهد شرکت ها برای استفاده از سوال حسابداری شماره جدید متریک.

در بازگشت برای reprieves اعطای وام در بانک ها اغلب عصاره نرخ بهره بالاتر هزینه های اضافی و یا امتیازات دیگر. در یک چیز عجیب و غریب از وضعیت بانک ها نگه داری کنترل خود را از وام گیرندگان سرنوشت حتی اگر گردان وام اغلب به مراتب کوچکتر از بقیه شرکت مجموع بدهی. دلیلش این است که این وام شامل عملکرد پیمان در حالی که اوراق قرضه و وام های بلند مدت به طور معمول نیست.


جی پی مورگان به نظر کاهش یافته در حالی که ولز فارگو در بیانیه ای گفت: “ما همچنان به حمایت از نیازهای مشتریان در طول این بی سابقه بار, با این حال ما نمی توانیم صحبت می کنند و برای مشتری خاص یا روابط می پردازد.”

ماریوت انتظار دارد درآمد هر اتاق در دسترس به سقوط 60% در ماه مارس است که در حال حاضر منجر به کارمند furloughs و بسته هتل ها. برگزاری یک به طور کامل کشیده شده از 4.5 میلیارد دلار گردان وام آن را دنبال و برنده تصویب به صرف یک اهرم مورد نیاز است که تا به حال به ملاقات هر سه ماهه.

در ازای چشم پوشی است که اجرا می شود از طریق پایان سه ماهه اول سال آینده آن را خواهد پرداخت نرخ بهره بالاتر و هزینه ها به بانک ها از جمله بانک مرکزی امریکا شرکت و Deutsche Bank AG, Marriott گفت: در روز سه شنبه. بزرگترین هتل های زنجیره ای نیز مطرح جداگانه 1.5 میلیارد دلار هفت تیر خط و 1.6 میلیارد دلار از اوراق قرضه برای کمک به سوار کردن cratering تقاضای سفر.

بازی های تامین کننده Everi Holdings, Inc. در این فرایند به دنبال چشم پوشی از آن 35 میلیون دلار هفت تیر پس از یک کاهش در درآمد نزدیک به صفر با قمار توقیف با توجه به اسناد دیده می شود خبری بلومبرگ. Everi خواسته Jeffries, سرمایه گذاری, گروه, Inc. به تعلیق یک اهرم آزمون از طریق پایان دوره 31 مارس 2021. برای دوره از طریق پایان ماه مارس و دو زیر محله های آن را پایه نسبت محاسبه کردن از یک نسخه اصلاح شده از Ebitda.


Everi نیست تنها شرکت است که بانک ها اجازه می دهد به طور موثر تعریف می کند که چگونه یک کلید اندازه گیری درآمد تعیین می شود. زندگی ملت است که متوقف شده بود همه کنسرت فعالیت از اواسط ماه مارس و Mednax Inc., سلامت-ارائه دهنده خدمات زده اند موافقت نامه های مشابه با وام دهندگان.

در برخی موارد با توجه به وینس Pisano, یک تحلیلگر ارشد در Xtract پژوهش وام گیرندگان از جمله فانتوم درآمد که از دست رفته اند از این ویروس در Ebitda محاسبات. عمل باد Ebitda با عدم تحقق دستاوردهای شناخته شده به عنوان “اضافه کردن-پشت” انتقاد شده است برای سال ها برای فعال کردن کسب و کار برای شمع بیشتر از آنها باید.

“شرکت در حال حاضر بیش از حد و انحراف به بازی با Ebitda” Pisano گفت. که باعث می شود چشم پوشی از مالی پیمان برای آینده سه چهارم یک گزینه مورد نظر به جای افزایش سرعت آنها مشکوک در راه است.

حتی اگر وام گیرندگان را نقض میثاق بانک که شامل اکثریت هفت تیر وام دهندگان احتمالا انطباق در مراحل اولیه ویروس بحران گفت: Todd Koretzky یک اهرم مالی و بدهی خصوصی شریک در آلن و Overy LLP در نیویورک است.

“ممکن است شهرت تاثیر از یکی از اولین به ماشه,” او گفت:. به جای “ما به احتمال زیاد یک موج از منکر و بازسازی مذاکرات در ماه های آینده.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>