وال استریت بازدید ترمزها پس از قوی weekslong تجمع

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — وال استریت آمار ترمز سهشنبه یک روز پس از آن قابل توجه weekslong تجمع آورده S&P 500 به مثبت برای سال و نزدک به یک رکورد بالا است.

S&P 500 به پایین بود 0.5% که از ساعت 11 صبح به وقت شرق پس از زودتر از پایین به اندازه 1.2%. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 144 امتیاز یا 0.5% به 27,427 و شاخص Nasdaq composite شد تا 0.3 ٪ است.

منتقدان شده اند گفت: هفته است که وال استریت را تظاهرات که رسیده 44.5% بین اواخر ماه مارس و سه شنبه شده اند ممکن است بیش از حد. اقتصاد داده شده برق امید است که این رکود پایان می تواند نسبتا به سرعت به عنوان دولت های بلند خود را مستند سفارشات اما بازار سهام شده است افزایش بسیار سریع تر از اقتصاد و سود شرکت ها انتظار می رود.

“ما در حال دیدن یک کمی با مکث و کمی برگشت گفت:” لایحه Northey ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت. “برخی از آن مناسب است برای آشتی با سرعت برای راه اندازی مجدد.”

در نشانه دیگری از افزایش احتیاط عملکرد در 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.82% از 0.88% اواخر دوشنبه. این تمایل به حرکت با انتظارات سرمایه گذاران از اقتصاد و تورم هر چند هنوز هم به خوبی بالا 0.64% سطح که در آن آغاز شده در هفته گذشته.

بازارهای سهام اروپا نیز پایین تر است. آلمان را از دست داخ 1.5% پس از این کشور گزارش داد که صادرات آن کاهش سه ماهه در ماه آوریل است. شاخص CAC 40 در فرانسه غرق 1.4% و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 2.1%.

بازارهای آسیایی در هم آمیخته بودند. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.4% پس از دولت گزارش داد که دستمزد کاهش یافت و در ماه آوریل به عنوان کشور گسترده تر اقدامات احتیاطی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که ناشی از برخی از کسب و کار برای بستن یا محدود کردن عملیات خود را. اما هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi اضافه 0.2%.

وال استریت شده است به طور کلی رو به افزایش از اواخر مارس در برای اولین بار در تسکین زیر اورژانس نجات توسط فدرال رزرو و کنگره است. اخیرا سرمایه گذاران را آغاز کرده اند که ستون به شرکت که سود بیشتر از بازگشایی اقتصاد که رشد دوباره.

بانک ها و شرکت های هواپیمایی, شرکت های انرژی و دیگر شرکت هایی که سود نیاز اقتصاد برای نزدیک شدن به حالت عادی پیشرو بوده اند در هفته های اخیر. آنها یک افزایش بزرگ در روز جمعه هنگامی که دولت گفت که کارفرمایان جای تعجب مشاغل اضافه شده به اشتغال در ماه گذشته نشانه آن است که اقتصاد می تواند خروج از رکود اقتصادی که در ماه فوریه آغاز شد نسبتا به سرعت.

اما شرکت هایی رفت و به معکوس در روز سه شنبه. خطوط هوایی آمریکا و آلاسکا هوا هر دو گروه کاهش یافت و بیش از 8 درصد برای بعضی از بیشترین ضرر و زیان را در S&P 500, یک روز پس از آنها در نزدیکی بالای رهبران.

سهام در, انرژی, مالی و بخش های صنعتی کاهش یافت و بیش از بقیه بازار نیز انعکاس عملکرد خود را از یک روز قبل از.

کوچکتر سهام نیز به عقب کشیده زیر خشمگین اجرا شود. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام کاهش 2% پس از 10.2% تجمع در کمی بیش از یک هفته است.

منتقدان از این تجمع گفته اند که بسیاری از خطرات هنوز هم در خفا انجام دادن در پیش رو در جاده های طولانی برای بهبودی کامل. رئیس در میان آنها است که احتمال موج دوم coronavirus عفونت که می تواند منجر متحده در سراسر کشور و کشورهای جهان برای سفت کردن در مستند اقدامات است که می تواند دوباره خفه کردن اقتصاد است. به علاوه یک ماه بهبود اشتغال لزوما به معنای یک روند است.

بعد از نقطه عطف بزرگ برای بازارهای در حال آمدن است روز شنبه زمانی که فدرال رزرو اعلام کرد تصمیم خود را در سیاست های پولی پس از یک نشست دو روزه. بانک فدرال وعده عظیم بی سابقه مقدار کمک کمک کرد تا سهام خود را آغاز تجمع و سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن آنچه که واکنش آنها خواهد بود به اخیر ترقی در شغل اعداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>