وال استریت معامله گران در حال افسار به میز با کروناویروس ورود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این یک آشنا خودداری کنند مشغول وال استریت معاملاتی روز: من گیر کرده در میز.

در حال حاضر مصرف آن را در معانی جدید.

پس از گذراندن سال افزایش تجارت میز با برش لبه تجزیه و تحلیل دسترسی سریع به خارج از سالن ها و لایه ها از نظارت بانک ها در حال پیدا کردن آن سخت است برای انتقال انسان اپراتورهای حتی در صورت مرگبار coronavirus. با این بیماری در حال حاضر رسیدن به نیویورک و شرکت در حال تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با ارتش از کارکنان است که نمی تواند به سادگی ورود به سیستم از یک لپ تاپ در خانه.


“شما نمی خواهید خود را معامله گر معاملات سهام مایکروسافت از اتاق نشیمن خود را — شما فقط می توانید آن را انجام نمی, گفت:” جیم انگشتان پا, مدیر اجرایی امنیت معامله گران انجمن صنعت ، “سیستم های درگیر در دسترس هستند که به معامله گران بر کف در مقابل خانه خود را وجود دارد یک شکاف است. شما نمی توانید آنها را ساخت تصمیم گیری ناآگاهانه.”

مسائل بی شمار هستند. صفحه اصلی کامپیوتر و آهسته مسکونی خدمات اینترنت نمی توانید مسئولیت رسیدگی به مقدار بسیار عظیمی از داده ها و نرم افزارهای پیشرفته مورد نیاز برای مدیریت و اجرای میلیون ها نفر از معاملات روزانه است. معامله گران ممکن است مشکل ضربه زدن به برخی از اطلاعات و یا سالن. و کار از راه دور باز انطباق شکاف حرکت پرسنل به دور از دفتر تلفن و کامپیوتر است که از نزدیک نظارت و ضبط شده توسط کارفرمایان برای سوء رفتار و یا بیش از حد ریسک پذیری.

سرمایه گذاری بانک ها در حال حاضر در لبه هنگامی که خبر ظهور این هفته که 50 سال کار در منهتن تا به حال قرارداد این ویروس از یک منبع ناشناخته. به امید دفع عفونت در طبقه تجاری, شرکت شده بود محدود کردن دسترسی به کارکنان تنها. خود را برای مراحل بعدی مدیران در شرکت های, از جمله Citigroup Inc. و JPMorgan Chase & Co. در حال گرد کردن بیشتر استادانه درست شده برنامه های احتمالی و با توجه به شلیک کردن پشتیبان گیری طبقه تجاری.

حداقل دو شرکت در حال آماده سازی برای تقسیم معامله گران به سه گروه با توجه به مردم در جریان برنامه. در یک بانک ایده این است برای نگه داشتن یک گروه در دفتر دیگری در یک مرکز پشتیبان گیری و مشروط کار از خانه. در عین حال حتی به عنوان مدیران بخش خصوصی ابراز اعتماد به نفس که این سایت آماده خواهد شد قابل توجهی لجستیکی و انطباق چالش ها هنوز در حال حل و فصل شود.

جزئیات کلیدی عبارتند از: تعیین که چگونه بسیاری از مردم feasibly می توانید کار در خانه, چگونه برای مدیریت ارتباطات بین مکان های متعدد و چگونه برای جدا کردن بسیار مهم فروش و معامله و کارکنان بالقوه چرخش آنها به حد شانس که بیش از حد بسیاری از سقوط بیمار در یک بار.

در هفته های اخیر شرکت های مالی در حال اجرا است بازی جنگ برای تمرین خود را در پاسخ به شیوع بیماری. صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی انجمن تشکیل یک گروه برای اجرای سناریوهای تست تداوم کسب و کار. این جلسات باید درگیر خزانه داری ایالات متحده و دیگر تنظیم کننده های مالی.

“وجود دارد playbooks که شرکت های توسعه یافته در طول سال گفت: Kenneth Bentsen, Sifma رهبر.

شرکت های عضو در حال بحث در مورد چه نوع موقت مصوبات آنها ممکن است نیاز از تنظیم کننده اجازه دهید به تعداد زیادی از کارکنان در محل کار از راه دور, او گفت:. بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ یک عضو وابسته گروه صنعت.

“اگر آن چیزی است که نیاز به یک چشم پوشی از یک مجوز موقت یا نیاز — که در آن شما نشستن در یک محل خاص هنگامی که شما خود را تابع دلیل است که قانون و یا این که سیاست — کسانی که همه چیز در یک اورژانس ملی خواهد شد طبقه بندی شده اند گفت:” مارگارت Tahyar یک شریک در گروه موسسات مالی در قانون شرکت Davis, Polk. “اگر آن چیزی است که می رود به یک هسته سایبر خطر است که برای رفتن به سخت به کار از راه دور.”

بانک ها به مدت طولانی ثبت معامله گران مکالمات به سند تماس با مشتریان و جلوگیری از سوء مانند طرف شرط جلوتر از بازار حرکت سفارشات. در حال حاضر شرکت خواهد شد که برای پیدا کردن راه های جایگزین برای پیگیری و محدود کردن ارتباطات میان سایت های. یک گام خواهد بود به برخی از کارکنان در گوشی های تلفن همراه است که می تواند surveilled زمانی که آنها کار از راه دور.

شرکت در حال تنظیم برنامه توسط ساعت یک ارشد تجارت اجرایی تاکید کرد, درخواست نمی شود به نام چرا مذاکرات محرمانه است. که اجرایی شرکت بوده است شناسایی دفاتر در سراسر ایالات متحده است که می تواند انتخاب کنید تا شل اگر اصلی آن عملیات مختل یا shorthanded. مدیران نیز به دنبال دفتر شماتیک به تعیین که چگونه بسیاری از مردم مناسب می تواند بر روی طبقه تجاری اگر صندلی قرار می گیرد دورتر از هم جدا.

بسیاری از بانک ها در میان بررسی نحوه تجهیز معامله گران برای کار از خانه اختصاصی برای کامپیوتر یک آرایه از صفحه نمایش و سرعت بالا اتصالات. چنین تلاش های محدود به وال استریت ،

مدیران در جی پی مورگان خواسته حدود 10 درصد از کارکنان در آن مصرف کننده بانک به کار از راه دور برای تست انعطاف پذیری آن طرح احتمالی مردم آشنا با این موضوع روز سه شنبه گفت. تلاش با نام رمز “پروژه کندی” تاثیر می گذارد هزاران نفر از کارکنان.

بازار بورس نیویورک نوشته شده در به روز رسانی برای معامله گران روز دوشنبه در کسب و کار خود را تداوم برنامه های از جمله یک تست از فاجعه اتصال مجموعه به صورت مارس 7. در صورتی که طبقه آن طبقه تجاری است که دیگر در دسترس ارز تغییر خواهد کرد به طور انحصاری برای تجارت الکترونیکی است. رقیب همشهری, Inc. گفت: این آمادگی برای استقرار اضطراری برنامه ها و انتقال کارکنان در صورت نیاز.

حتی به عنوان شرکت های مالی و گرد و غبار playbooks از اوایل بحران مانند حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11 طوفان سندی و سارس شیوع تهدیدات ناشی از کوروناویروس اثبات به قلمرو جدید — با بسیاری از نتایج بالقوه است.

“شما باید به فکر کردن در مورد ‘چه چیزی در حال تمام چالش هایی که می تواند باعث مشکلات می باشد ؟” گفت: جولی ویلیامز مدیر عامل در پرتگاه مالی گروه و اقدام سابق آمریکا حسابرسی ارز. “بیماری های همه گیر نشده است در بالای لیست مردم.”

فشارها بر نتایج تجاری ممکن است در انواع اشکال بسته به اینکه چه مدت طول می کشد بحران گروگان گرفتهاند تحلیلگران نوشت: در یادداشت روز سه شنبه.

در حالی که نوسانات اخیر ممکن است افزایش درآمد برای کمی حجم معامله “می تواند مخروطی هنگامی که سرمایه گذاران و شرکت ها باید تعدیل پرتفوی خود را” که به گفته تحلیلگران. و پس از آن “فعالیت های تجاری نیز می تواند تحت فشار اگر بانک ها باید به تصویب تغییرات عملیاتی برای اطمینان از تداوم کسب و کار و یا اگر مواد بخشی از بانک های کارکنان را برای کار از خانه و یا از خارج از سایت locations.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>