وال استریت هشدار به شرکت های بزرگ امریکا: دریافت پول نقد در حالی که شما می توانید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بانکداران باید یک پیام برای بدهی امریکا را مملو شرکت: افزایش پول در حال حاضر به دلیل چیزهایی که می تواند خیلی بدتر است.

تدریجی بازگشایی کسب و کار پس از ماه-طولانی خاموش شدن ناگهانی و انتخاب کنید تا در فعالیت های تولیدی داده اند سرمایه گذاران دلیلی برای خوش بینی در هفته های اخیر. اما underwriters که تهیه کردن به شدت مدیون شرکت ها در حال ارائه به مشتریان خود را تاریک و دلگیر پیش نمایش از آنچه که ممکن است پیش رو باشد.

این فهرست طولانی از نگرانی ها شامل موج جدیدی از کروناویروس سرایت در سقوط یک دوره طولانی نرخ دو رقمی بیکاری افزایش در پیش فرض ها و کندتر از حد انتظار بهبود اقتصادی به عنوان کسب و کار در سراسر جهان انطباق با واقعیت های طولانی مدت اجتماعی فاصله.


البته فرشهای فروش اوراق قرضه به شرکت ها است که بخشی از شرح شغل و شرکت های بزرگ خزانه انتظار می رود چیزی کمتر از بانکداران که پاداش بسته به چگونه بسیاری از معاملات آنها انجام دهد. هنوز گریم هشدار به ذخایر نقدی منعکس کننده چگونه این تجمع که بازارهای اعتباری برخوردار بوده اند از آنجا که فدرال رزرو در زمان عمل ممکن است obfuscating اقتصادی تصویر هنوز هم مملو از خطرات است.

“ما در حال گفتن تقریبا هر شرکت سهام خصوصی و صادر کننده وجود دارد آنها باید برای رسیدن به بازار” گفت: پیتر Toal جهانی co-سر از درآمد ثابت سندیکا در بارکلیز Plc یکی از عمده underwriters وام و اوراق قرضه به صورت بسیار قوی شرکت است.


بانکداران خصوصی هشدار به مشتریان تاکید عموم قابل مشاهده اند برای پول نقد در سراسر شرکت های بزرگ امریکا است. خرید و فروش وام توسط آبی-شرکت تراشه در حال اجرا در سرعت ثبت شده در این سال در حالی که صدور اوراق قرضه را که دارای درجه زیر سرمایه گذاری رسیده تقریبا 44 میلیارد دلار در آوریل سوم-شلوغ ترین سال در تاریخ ثبت شده.

بانک فدرال حمایت کرده است و حتی اجازه بسیاری از شرکت ها سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس به شیر بازار در هفته های اخیر. هنوز وام گیرندگان که تکیه ناخواسته بدهی هستند بیشتر در معرض اببس و جریان از بازارهای اعتباری به عنوان آنها در معرض خطر خود را از دیدن دسترسی به سرمایه قطع زمانی که نوسانات خوشه.

بارکلیز است که به سختی تنها بازیکن بزرگ در بازار تشویق مدیران شرکت را به استفاده از امروز خوش خیم اعتباری محیط زیست است.

بانکداران نگران است که حتی اگر کسب و کار بازگشایی و مصرف کنندگان سر هزینه های اقتصاد ایالات متحده می تواند از طریق یک چند محله و underperform انتظارات سرمایه گذاران.

“اگر ما به سختی زمستان و شرکت خود را در شکل خوب نیست از طریق بهار سال آینده این است که زمان خوبی برای مراقبت از آن گفت:” ریچارد Zogheb سر از بدهی های جهانی بازارهای سرمایه در Citigroup Inc.

Uber Technologies, Inc. فروش 1 میلیارد دلار از اوراق قرضه در ماه گذشته حتی آن را به عنوان به پایان رسید سه ماهه اول با بیش از 8 میلیارد دلار پول نقد و حدود 1 میلیارد دلار از سرمایه گذاری کوتاه مدت. در حالی که کسب و کار خود شده است gutted توسط coronavirus شرکت کرده بود گفت: سرمایه گذاران که از آن انتظار می رود تا پایان سال با بیش از 4 میلیارد دلار به صورت نقدی در آن بدترین سناریو.

مدیران منتقل پیش با بدهی افزایش در ماه گذشته تا حدودی به دلیل نگرانی که به عنوان متحده شروع به بازگشایی برای کسب و کار سرمایه گذاران می تواند نا امید شده توسط یک اهسته وانت در فعالیت های اقتصادی با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

یک نماینده برای بارگذاری کاهش یافته است به نظر.

برای بسیاری از شرکت ها تمرکز باقی مانده است مستقیما در ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی پول نقد در دست به مقاومت در برابر طولانی مدت رکود درآمد. اما بانکداران نیز اصرار شرکت هایی که در حال حاضر به مراقبت از خود را فوری به نقدینگی نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری بلوغ بدهی و در برخی موارد جمع آوری پول نقد برای سرمایه گذاری و یا کوچک خرید.

Ardagh گروه SA یکی از بزرگترین تولید کننده در جهان از بطری و قوطی برای صنعت نوشیدنی در حال حاضر tapped بازار سه بار از این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. معامله اول خود را جایگزین کوتاه مدت بانک بودجه و افزایش تا ترازنامه خود را در حالی که دو اجازه شرکت به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی های موجود در نرخ بهره پایین تر. شعار بهداشت و درمان Corp. بیمارستان اپراتور خود را فروخته دوم باند در بسیاری از ماه در روز سه شنبه برای تقویت ذخایر نقدی و بازپرداخت بدهی های موجود.

تشویق شرکت ها به بازار آمد به بازپرداخت بدهی نیز از مزایای دیگر برای بانک ها: این آزاد سرمایه گره خورده است تا در وام وام دهندگان اجازه می دهد به نقل نقدی که در جاهای دیگر.

شرکت های ایالات متحده قرض صدها میلیارد دلار از بدهی های کوتاه مدت از بانک ها آغاز و در اوایل ماه مارس, اما بسیاری از آنها پس از آن به فروش اوراق قرضه به بازپرداخت آن استقراض اجازه می دهد که وام دهندگان را که پول نقد در دسترس را به مشتریان دیگر.

“بازار اوراق قرضه شده است تا باز که تعداد زیادی از ما وام پل شده اند refinanced” در حال حاضر گفت: سیتی گروپ را Zogheb. “که ما داده و این فرصتی برای ادغام.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>